ریاست موسسه حقوقی بین‌المللی راه امید | علی بهروش ایده پرداز مشهدی

ریاست موسسه حقوقی بین‌المللی راه امید

 

موسسه حقوقی بین المللی راه امید با همکاری وکلای متخصص آماده حضور در انواع دعاوی اشخاص حقیقی و حقوقی در محاکم تجاری و غیر تجاری است

چنانچه در این حیطه نیاز به وکیل متخصص میباشید فرم زیر را تکمیل تا ظرف پنج دقیقه تلفن وکیل متخصص در شهر شما برایتان پیامک میگردد تا با ایشان تلفنی و حضوری صحبت داشته باشید 

 

چنانچه نمی‌دانید چگونه از حقتان دفاع کنید و یا اطلاعی ندارید که در شهرتان وکیل متخصص چه شخصی است، می‌توانید در هر شهری که هستید، با شماره‌های ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۸ و ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷ و ۰۹۱۳۹۱۵۳۴۳۲ و ۰۹۰۲۶۲۲۰۳۲۲ و ۰۲۱۲۲۲۲۱۶۶۳ و ۰۵۱۳۶۱۴۴۶۴۵ تماس حاصل فرمایید تا با کارشناسان ما مشاوره داشته باشید.

 

ریاست موسسه حقوقی بین‌المللی راه امید

متولد ۷۳ دانشجو مقطع کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و رئیس بنیانگذارسامانه راه امید وموسسه حقوقی بین المللی راه امید می باشد.

این موسسه تنها موسسه حقوقی فعال در سراسرکشوربوده که در ۳۲ نقطه ازکشور معرفی وکیل می باشد.

قابل ذکر است این موسسه  درمشهد و بیش از۱۵۰پرسنل درسراسرکشور اشتغال زایی نموده است ، همچنین بایستی بیان نمود که حجم عظیم درآمد موسسه ایشان صرف فقرای حاشیه نشین اطراف مشهد می شود به طوری که ۲۰خانواده نیازمند اقلام روزانه خود را ازاین مجموعه دریافت می نمایند.

 

رزومه رئیس موسسه حقوقی بین‌المللی راه امید

رزومه تحصیلی

بهتراست کمی عقب تر برگردیم ایشان در سن ۱۵سالگی علاوه بر مطالعه دروس تحصیلی شروع به کارخود را آغاز می نماید به طوری که در سن ۱۷سالگی اموزشگاه خصوصی کامپیوتر را راه اندازی و با ۸ مربی کامپیوتر فعالیت خود را گسترش می دهد.

باقبولی ایشان در رشته حقوق هم زمان علاوه برمدیریت محیط اموزش دوره های تخصصی آی تی ونمای ساختمان را آغازمی نماید که در نهایت پس از فراگیری آن ، علم تجربی خود رابه معلولین فیاض بخش آموزش داده و برای آن ها اشتغال زایی در محیط فیاض بخش می نماید وسپس ازاین شاخه خارج میگردد.

 

روزمه دانشگاهی

ایشان علاوه بر این موارد مسئولیت انجمن علمی حقوق را به عهده و در سال های اول تحصیل حقوق خود کنار مدیریت اموزش کارحقوقی خود را نزد وکلا اغاز کرده که چند سال بعد پس از فارغ التحصیلی موسسه حقوقی راه امید را پایه گذاری کرده که علاوه بر اشتغال زایی برای اکثرهمکلاسی های خود چندین نفراز اساتید خود را به عنوان وکیل دعوت به همکاری می نماید.

 

پژوهشگر برتر و ایده‌پرداز

قابل ذکر است ایده های راه اندازی روانشناسی در دفتر وکالت وهمچنین تیم حامی موکلین واحد سی ار ام ومشاوره آنلاین شبانه روزی ، از ایده های خاص ایشان می باشد که به اجرا در آمده است و شرکت هایی چون فروش آسانسور مارگون ، شرکت جرثقیلی مارگون ( سامانه معرفی شرکت های آسانسوری ) و شرکت حساب نوین ( سامانه آموزشی حسابدار و معرفی حسابدار ) و فروش اینترنتی صبخانه ( سامانه خرید نان و مواد غذایی صبحانه )از ایده های ایشان بوده که اغلب توسط شرکت های مختلف خریداری  ویا با شراکت با ایشان تاسیس گردیده است این مسائل منجر بر این شده که ایشان را در سال ۹۵  به عنوان پژوهشگربرتر حقوقی از دانشگاه آزاد  لوح تقدیر دریافت می نمایند.

 

راه امید سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

 راه امید با گروه متخصص وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده‌ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه‌ها برداشته است. با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره‌های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و  وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می‌گردد. در حین روند پرونده به پیگیری‌های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظرسنجی‌هایی صورت می‌پذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض می‌گردد. این امر باعث می‌شود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد.

امتیاز ما
امتیاز شما
[مجموع: ۱ میانگین امتیازات: ۵]

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما 
تلفن وکیل برای شما ارسال شده با ایشان تماس حاصل فرمایید .

× کارشناسان ما آمده پاسخگوی هستن