مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره تلفنی با وکیل به این معنا است که چنانچه مشکل یا سوال حقوقی دارید، می‌توانید با شماره‌گیری شماره‌های ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۸ و ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷ و ۰۹۱۳۹۱۵۳۴۳۲ و ۰۹۰۲۶۲۲۰۳۲۲ و  ۰۲۱۲۲۲۲۱۶۶۳ و ۰۵۱۳۶۱۴۴۶۴۵ به طور رایگان با وکیل متخصص در مورد مشکل یا سوال خود مشاوره تلفنی داشته باشید.

اولین مزیت مشاوره تلفنی با وکیل این است که شما در هر شهری که باشید و درست در لحظه‌ای که برایتان سوال یا مشکل حقوقی یا کیفری ایجاد شده، می‌توانید صرفا از طریق تماس باشماره‌های ذکر شده، پاسخ سوال یا راه‌حل مشکل خود را به دست بیاورید. بنابراین، در وقت شماصرفه‌جویی می‌شود.
مزیت دیگر مشاوره تلفنی با وکیل این است که شما با وکیل متخصص راجع به مشکل یا سوال خود مشاوره تلفنی خواهید داشت. بنابراین، راهکارهای مناسب به طور تخصصی به شما ارائه داده می‌شود و این امر باعث می‌شود که در مراحل بعدی دادرسی، گره حقوقی نداشته باشید و پرونده‌تان دچار اطاله دادرسی (طولانی شدن فرآیند رسیدگی در دادگاه‌ها) نشود.
همچنین، موسسه حقوقی- بین‌المللی راه امید این امکان را فراهم آورده است که مشاوره تلفنی با وکیل به صورت رایگان در اختیار تمامی هم‌وطنان عزیز قرار بگیرد تا خاطر عزیزانی که درگیر مشکلات حقوقی یا کیفری هستند، بابت هزینه‌های نامتعارف مکدر نشود.
علاوه بر این، برای مشاوره تلفنی با وکلای متخصص موسسه حقوقی- بین‌المللی راه امید می‌توانید در تمامی زمینه‌های حقوقی،
کیفری، خانواده، اسناد و املاک، ثبتی، شهرداری‌ها، داوری – اعم از داخلی یا خارجی -، بین‌المللی، بیمه، چک و سفته و برات،
راهنمایی و رانندگی و … درخواست مشاوره داشته باشید.
موسسه حقوقی- بین‌المللی راه امید سعی کرده است که در مشاوره تلفنی با وکیل متخصص علاوه بر رعایت اصل امانت‌داری در
نگهداری اسرار موکلین، با استفاده از تکنیک‌های روانشناسی به ایجاد حس آرامش خاطر و اعتماد در افرادی که دچار استرس‌های
ناشی از گرفتاری حقوقی یا کیفری شده‌اند، بپردازد.
تماس با ما 
تلفن وکیل برای شما ارسال شده با ایشان تماس حاصل فرمایید .

× کارشناسان ما آمده پاسخگوی هستن