مشکلات آپارتمانی

 

 

چنانچه در این حیطه نیاز به وکیل متخصص میباشید فرم زیر را تکمیل تا ظرف پنج دقیقه تلفن وکیل متخصص در شهر شما برایتان پیامک میگردد تا با ایشان تلفنی و حضوری صحبت داشته باشید 

مشاوره حقوقی

انعقاد وکالتمشاوره حضوری مشاوره تلفنی مشاوره آنلاین

 

مشکلات آپارتمانی

پرسش:    بنده در یک آپارتمان مدیر ساختمان هستم. مدیر قبلی کلید انبار عمومی آپارتمان را که باید وسایل آپارتمان در آن گذاشته شود، تحویل نمیدهد و وسایل شخصیاش را در آن گذاشته است، برای حل این مشکل از لحاظ قانونی چه کار باید بکنیم؟

پاسخ:   با تقدیم دادخواست و اقامه دعوی در شورای حل اختلاف مبنی بر الزام وی به تحویل کلید اقدام نمایید و یا شکایت کیفری مبنی بر تصرف عدوانی نمایید.

 

سوال : یکی از واحدهای مجتمع مسکونی مدت زیادی است که هزینه شارژ را نمی دهد، باید قانونا چه کاری انجام دهیم ؟

پاسخ : براساس مقررات ماده ۱۰ مکرر قانون تملک آپارتمانها ، مدیر یا هیئت مدیره ساختمان اظهارنامه برای مالک یا استفاده کننده واحد مربوطه ارسال و صورت ریز مطالبات و بدهی را قید و مطالبه می نمایند .در صورت عدم پرداخت ظرف ده روز از تاریخ ابلاغ از دادن خدمات مشترک به وی جلوگیری و خودداری و در صورت ادامه امتناع از پرداخت براساس اظهارنامه از اداره ثبت درخواست صدور اجراییه می شود.

سوال : در یک آپارتمان مدیر ساختمان هستم، مدیر قبلی کلید انبار عمومی آپارتمان را که باید وسایل آپارتمان در آن گذاشته شود، تحویل نمی دهد و وسایل شخصی اش را در آن گذاشته است، برای حل این مشکل از لحاظ قانونی چه کار باید بکنیم؟

پاسخ: با تقدیم دادخواست و اقامه دعوی در شورای حل اختلاف مبنی بر الزام وی به تحویل کلید اقدام یا شکایت کیفری مبنی بر تصرف عدوانی کنید.

امتیاز ما
امتیاز شما
[مجموع: ۱ میانگین امتیازات: ۵]

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما 
وکیل خوب و حرفه ای می خواهید
مشاوره تلفنی با وکیل متخصص پرونده تان در شهر شما
درخواست تماس فوری با وکیل