چرا موسسه حقوقی راه امیــــــد ؟

بایستی بیان کرد که وکلای خبره بسیاری حضور دارند که هرکدام شاید در بعضی از پرونده ها برند باشند که متناسب با پرونده شما وکیل متخصص را در هر شهر شناسایی و به هم میهنان معرفی مینماید. در شهر شما نیز این سامانه با داشتن وکلای خبره آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

شما می توانید پس از مشاوره تلفنی با تماس به دفتر مرکزی و ارائه موضوع یکی ار بهترین وکلای خبره این حیطه مطابق با نظرسنجی هایی ک از موکلین سامانه راه امید در شهرتان صورت گرفته است معرفی میگردد.

درخواست وکیل

اولین گام برای انتخاب وکیل دادگستری اطمینان از وکیل دادگستری بودن فرد مدعیست، لذا قویا توصیه می گردد پیش از اعطا وکالت ابتدا با اخذ کد ملی وکیل و با استفاده از آدرس زیر اطمینان حاصل فرمایید که فرد حتما وکیل دادگستری میشود.

پرسش از وکیل

برای اینکه مشاوره ای خوب و قابل قبول داشته باشید و در وقت شما صرفه جویی شود و همچنین با یک مشاور خبره و متخصص در موضوع شما مشاوره داشته باشید حتما قبل از حضور در دفتر وکیل اقدام به رزرو نوبت نمایید.

 

وکلای محترم در سراسر ایران در صورتی که تمایل دارند در شهر خود موکل به صورت مراجعه حضوری معرفی گردد، به راحتی میتوانند با ثبت نام در سایت موسسه حقوقی بین المللی راه امید، پس از تایید احراز هویت به صورت روزانه به ایشان مطابق شرایط موکل معرفی گردد .

در چه زمینه ای نیاز به مشاوره آنلاین دارید؟

مشاوره آنلاین

بصورت آنلاین از متخصصین و وکلای راه امید مشاوره دریافت کنید

مشاوره حضوری

رزرو وقت مشاوره حضوری با متخصصین و وکلای راه امید

مشاوره تلفنی

رزرو وقت مشاوره تلفنی با متخصصین و وکلای راه امید

تماس با ما