وکیل در آبادان

معرفی وکیل متخصص درآبادان

  • مرحله اول ثبت درخواست 

  شما می توانید به رایگان درخواست مشاوره یا وکالت بدهید.

  • مرحله دوم جستجو بین وکلا

  با ثبت درخواست شما از بین وکلای وکیل نوین وکیل متخصص شما را یافته و رزومه و اطلاعات تماس ایشان را به شما اعلام می نماید.

  • مرحله سوم مشاوره تلفنی 

  تماس با وکیل و مشاوره حقوقی تلفنی

  • مرحله چهارم عقد قرارداد

  مراجعه به دفتر وکیل و عقد قرارداد وکالت

چرا موسسه حقوقی راه امیــــــد ؟

بایستی بیان کرد که وکلای خبره بسیاری حضور دارند که هرکدام شاید در بعضی از پرونده ها برند باشند که متناسب با پرونده شما وکیل متخصص را در هر شهر شناسایی و به هم میهنان معرفی مینماید. در شهر شما نیز این سامانه با داشتن وکلای خبره آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

شما می توانید پس از مشاوره تلفنی با تماس به دفتر مرکزی و ارائه موضوع یکی ار بهترین وکلای خبره این حیطه مطابق با نظرسنجی هایی ک از موکلین موسسه راه امید در شهرتان صورت گرفته است معرفی میگردد.

درخواست وکیل

اولین گام برای انتخاب وکیل دادگستری اطمینان از وکیل دادگستری بودن فرد مدعیست، لذا قویا توصیه می گردد پیش از اعطا وکالت ابتدا با اخذ کد ملی وکیل و با استفاده از آدرس زیر اطمینان حاصل فرمایید که فرد حتما وکیل دادگستری میشود.

پرسش از وکیل

برای اینکه مشاوره ای خوب و قابل قبول داشته باشید و در وقت شما صرفه جویی شود و همچنین با یک مشاور خبره و متخصص در موضوع شما مشاوره داشته باشید حتما قبل از حضور در دفتر وکیل اقدام به رزرو نوبت نمایید.

وکیل پایه یک دادگستری در آبادان

وکیل پایه یک دادگستری یکی از خبره ترین و با تجربه ترین وکلا از نظر دانش و تجریه و سلسه مراتب بین وکلاست . وکیل پایه یک حداقل مدرک لیسانس حقوق باید داشته باشد ، در آزمون سخت و دشوار وکالت قبول شده باشد ، دو سال کارآموزی وکالت را گذرانده باشد ، افرادی که این مراحل را سپری کرده باشند وکیل پایه یک محسوب می شوند و می تواند تمام پرونده های خانواده ، حقوقی و کیفری را قبول کنند در همه ی محاکم قضایی شرکت کنند و هیچ محدویتی برای قبول وکالت برای افراد یا شرکت ها ندارند.

تماس با ما