• null

  مرحله اول

  تماس با دفتر مرکزی ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۸۰۲۱۲۲۲۲۱۶۶۳


  پس از تماس شما با شماره ها مشاوره تلفنی انجام میشود و اگر شما نیاز به مراجعه حضوری با وکیل داشته باشید همکاران ما درخواست شما را ثبت میکنند و متناسب با موضوع ثبت شده همکاران ما با شما تماس میگیرند و آدرس و مشخصات وکیل متخصص را در قزوین معرفی مینمایند.

 • null

   مرحله دوم

  مراجعه به دفتر وکیل در قزوین

  معمولا سعی میشود وکیل مربوطه نزدیک به محل سکونت شما بوده و  در حیطه پرونده شما تخصص کافی را داشته باشد .

 • null

  مرحله سوم

  پیگیری پرونده مسوولین CRM


  اگر مراجعه شما به عقد قرار داد منتهی شود واحد حمایت از موکلین موسسه راه امید در تمامی مراحل پرونده در کنار شما خواهد بود و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

درخواست وکیل

پرسش از وکیل

برای اینکه مشاوره ای خوب و قابل قبول داشته باشید و در وقت شما صرفه جویی شود و همچنین با یک مشاور خبره و متخصص در موضوع شما مشاوره داشته باشید حتما قبل از حضور در دفتر وکیل اقدام به رزرو نوبت نمایید .

درخواست وکیل

اولین گام برای انتخاب وکیل دادگستری اطمینان از وکیل دادگستری بودن فرد مدعیست، لذا قویا توصیه می گردد پیش از اعطا وکالت ابتدا با اخذ کد ملی وکیل و با استفاده از آدرس زیر اطمینان حاصل فرمایید که فرد حتما وکیل دادگستری میشود.

وکیل

چرا راه امید؟؟؟؟

بایستی بیان کرد که وکلای خبره بسیاری حضور دارند که هرکدام شاید در بعضی از پرونده ها برند باشند که متناسب با پرونده شما وکیل متخصص را در هر شهر شناسایی و به هم میهنان معرفی مینماید.

 در شهر شما نیز این سامانه با داشتن وکلای خبره آماده ارائه خدمات به شما می باشد..

شما می توانید پس از مشاوره تلفنی با تماس به دفتر مرکزی و ارائه موضوع یکی ار بهترین وکلای خبره این حیطه مطابق با نظرسنجی هایی ک از موکلین سامانه راه امید در شهرتان صورت گرفته است معرفی میگردد.

[mkd_image_with_text title=”پرسش و پاسخ های حقوقی” link=”http://forum.vakilnovin.ir/” link_bckg_color=”#dd9933″ link_color=”#000000″]

در چه زمینه ای نیاز به مشاوره آنلاین در قزوین دارید؟

پرسش فوری از وکیل

درخواست وکیل فوری

وکـلـای راه امـیـد در قزوین

راه امید

قزوین
وکیل راه امید

 

 

 

 

.

راه امید

قزوین
وکیل راه امید

 

 

 

 

.

راه امید

قزوین
وکیل راه امید

 

 

 

 

.

ربیع زاده

قزوین
وکیل راه امید

 

 

.

توحید رضایی

قزوین
وکیل راه امید

 

 

.

تماس با ما