وکیل در قم

وکیل در قم

معرفی وکیل در قــــــــــم

معرفی وکیل در قم

موسسه حقوقی بین المللی راه امید ، موسسه ای است دارای یک تیم متخصص و مجرب و حرفه ای که با وکلای متخصص در شهر قم که با توجه به موضوع و پرونده های متعدد در زمینه های حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ملکی ، ارث ، مواد مخدر ، موجر و مستاجر ، اداره کار و … آماده خدمت رسانی به مردم عزیز قم است.

شما می توانید برای داشتن وکیل در قم جهت مشاوره حقوقی یا عقد قرارداد وکالت با  موسسه حقوقی راه امید با تکمیل فرم مورد نظر درخواست خود را ثبت کنید.

مراحل ثبت درخواست وکیل

  • مرحله اول ثبت درخواست 

شما می توانید به رایگان درخواست مشاوره یا وکالت بدهید.

  • مرحله دوم جستجو بین وکلا

با ثبت درخواست شما از بین وکلای وکیل نوین وکیل متخصص شما را یافته و رزومه و اطلاعات تماس ایشان را به شما اعلام می نماید.

  • مرحله سوم مشاوره تلفنی 

تماس با وکیل و مشاوره حقوقی تلفنی

  • مرحله چهارم عقد قرارداد

مراجعه به دفتر وکیل و عقد قرارداد وکالت

وکیل پایه یک دادگستری

امروزه وکالت یک شغل تخصصی است و هر وکیل متناسب با تخصصی که دارد در آن حیطه فعالیت می کند و موفق هم هست مثل وکالت در امور خانوادگی ، وکالت مسائل ملکی ، وکالت در امور قراردادها ، وکالت در امور کیفری و …

وکیل پایه یک دادگستری باید بتواند این موارد را انجام دهد :

  • تنظیم لایحه ، دادخواست ، قرارداد و شکوائیه
  • مشاوره دادن در همه زمینه ها از جمله حقوقی ، کیفری ، خانواده ، بیمه ، اداره کار ، مهاجرت و …
  • قبول و انجام انواع مختلف پرونده های شما با موضوعات مختلف

چرا موسسه حقوقی راه امیــــــد ؟

بایستی بیان کرد که وکلای خبره بسیاری حضور دارند که هرکدام شاید در بعضی از پرونده ها برند باشند که متناسب با پرونده شما وکیل متخصص را در هر شهر شناسایی و به هم میهنان معرفی مینماید. در شهر قم نیز این موسسه با داشتن وکلای خبره آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

شما می توانید پس از ثبت درخواست مشاوره یا وکالت اطلاعات وکیل متخصص برای شما ارسال می شود و بعد با وکیل مورد نظر تماس می گیرید و مشاوره حقوقی صورت می گیرد و در صورت نیاز به مشاوره دقیق تر یا عقد قرارداد وکالت به دفتر وکیل مورد نظر مراجعه می کنید.

در خواست وکیل

برای درخواست وکیل متقاضیان ابتدا با تکمیل فرم درخواست وکیل متناسب با موضوع انتخابی و شهر مورد نظر اطلاعات وکیل در قم به محض تکمیل فرم برای ایشان ارسال میگردد. پس از ارسال اطلاعات وکیل در قم به تلفن همراه شما تماس و مشاوره تلفنی صورت می پذیرد و در صورتیکه با وکیل ارتباط گرفته و از مشاوره تلفنی رضایت داشتید و یا نیاز به بررسی دقیق تر مدارک شما می باشد، از وکیل در قم نوبت گرفته و به دفتر ایشان مراجعه می نمایید.

پرسش از وکیل

برای اینکه مشاوره ای خوب و قابل قبول داشته باشید و در وقت شما صرفه جویی شود و همچنین با یک مشاور خبره و متخصص در موضوع شما مشاوره داشته باشید حتما قبل از حضور در دفتر وکیل در قم اقدام به رزرو نوبت نمایید.جهت رزرو نوبت اینجا کلیک کنید.

تماس با ما