معرفی وکیل متخصص درمشهد

پس از تماس شما با شماره ها مشاوره تلفنی انجام میشود و اگر شما نیاز به مراجعه حضوری با وکیل داشته باشید همکاران ما درخواست شما را ثبت میکنند و متناسب با موضوع ثبت شده همکاران ما با شما تماس میگیرند و آدرس و مشخصات وکیل متخصص را در  مشهد ( خراسان رضوی ) معرفی مینمایند.

  • مرحله دوم مراجعه به دفتر وکیل در مشهد

معمولا سعی میشود وکیل مربوطه نزدیک به محل سکونت شما بوده و  در حیطه پرونده شما تخصص کافی را داشته باشد .

  • مرحله سوم پیگیری پرونده مسوولین CRM

اگر مراجعه شما به عقد قرار داد منتهی شود واحد حمایت از موکلین موسسه راه امید در تمامی مراحل پرونده در کنار شما خواهد بود و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

برای دریافت مشاوره با وکیل متخصص در مشهد  لطفا با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷

چرا موسسه حقوقی راه امیــــــد ؟

بایستی بیان کرد که وکلای خبره بسیاری حضور دارند که هرکدام شاید در بعضی از پرونده ها برند باشند که متناسب با پرونده شما وکیل متخصص را در هر شهر شناسایی و به هم میهنان معرفی مینماید. در شهر شما نیز این سامانه با داشتن وکلای خبره آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

شما می توانید پس از مشاوره تلفنی با تماس به دفتر مرکزی و ارائه موضوع یکی ار بهترین وکلای خبره این حیطه مطابق با نظرسنجی هایی ک از موکلین سامانه راه امید در شهرتان صورت گرفته است معرفی میگردد.

درخواست وکیل

اولین گام برای انتخاب وکیل دادگستری اطمینان از وکیل دادگستری بودن فرد مدعیست، لذا قویا توصیه می گردد پیش از اعطا وکالت ابتدا با اخذ کد ملی وکیل و با استفاده از آدرس زیر اطمینان حاصل فرمایید که فرد حتما وکیل دادگستری میشود.

پرسش از وکیل

برای اینکه مشاوره ای خوب و قابل قبول داشته باشید و در وقت شما صرفه جویی شود و همچنین با یک مشاور خبره و متخصص در موضوع شما مشاوره داشته باشید حتما قبل از حضور در دفتر وکیل اقدام به رزرو نوبت نمایید.

در چه زمینه ای نیاز به مشاوره آنلاین در مشهد دارید؟

مشاوره آنلاین

بصورت آنلاین از متخصصین و وکلای راه امید مشاوره دریافت کنید

مشاوره حضوری

رزرو وقت مشاوره حضوری با متخصصین و وکلای راه امید

مشاوره تلفنی

رزرو وقت مشاوره تلفنی با متخصصین و وکلای راه امید

جرائم پزشکی

وکیل انحصار وراثت در کرج

وکیل انحصار وراثت در کرج یکی از موضوعاتی که بعد از فوت متوفی برای وراث می آید، بحث تقسیم ارث و به اصطلاح تقسیم ما…
تماس با ما