بهترین وکیل مهریه در مشهد|{آپدیت۱۴۰۳}

مشاوره حضوری با وکیل 10 دقیقه مشاوره تلفنی با وکیل رایگان تلفنی 100 هزارتومان

بهترین وکیل مهریه در مشهد

سلام به شما که دارید این مقاله را مطالعه می کنید ،برای گرفتن مهریه حتما باید بایک وکیل مشاوره شوید ،بنده ایمان محمودی هستم در این مقاله لیست بهترین وکلای مشهد رو برای شماایی که نیاز به وکیل دارید را گذاشته ایم ،ولی قبلا از انتخاب وکیل اطلاعاتی در مورد اینکه چه وکیلی را باید انتخاب کنید را مطالعه کنید . بریم که با هم مرور کنیم مقاله را .

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل مهریه در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

 

 

 بهترین وکیل مهریه مشهد کیست؟

در زمینه موضوع مهریه حتما با یک وکیل خبره خانواده مشاوره شوید ، شهر مشهد ما بهترین وکلای خوبی داریم که تاحالا پرونده زیادی در مور خانواده، اعم از مهریه و نفقه ،حضانت داشته اند فقط در نظر بگیرید که وکیل متخصص خانواده را انتخاب کنید ،که با دعاوی مهریه آشنایی بیشتری دارد. شما می توانید بهترین وکیل مهریه در مشهد را از لیست پایین انتخاب کنید.

 

 

 

 

 

ویژگی های بهترین وکیل مهریه در مشهد:

داشتن وجدان اخلاقی و درک بالای وکیل و عدالت برای حق موکل ،پیگیری به موق وکیل برای پرونده مهریه ، همانطور که میدانید در شهر مشهد پرونده های زیادی در مورد مهریه طلاق . غیره وجود دارد اما وکلایی در این مقاله هستن که با دل و جون موکل خود را تا اخر پرونده کنارشون بودن و تونستند بهترین رای ها را در دادگاه بدست بیارند . حالا خودتون می توانید از لیست پایین بهترین وکیل مهریه در مشهد را انتخاب کنید

 

لیست ۷ تا از بهترین وکیل مهریه در مشهد

 

 

 علی بهروش

بهترین وکیل در مشهد

۱.وکیل آقای علی به روش

سوابق بهترین وکیل مهریه در مشهد: ایشان وکیل کارآموز دکترای خصوصی ،بنیانگذار موسسه حقوقی راه امید ، با بیش از ۱۴ سال این موسسه به قدرت خداوند بزرگ درحال پیش رفت هست ، ایشان بهترین مدیریت و  با اخلاق ترین و درک بالا باعث شدن یک تیم پرقدرت در این موسسه داشته باشند.

مهارت و تخصص بهترین وکیل مهریه در مشهد: ایشان در دعاوی حقوقی پرونده بسیاری را به بهترین شکل به ثمر رسانده اند و باعث شده که تمام موکلین شون را راضی نگهدارند ، البته یکی از دلایل اینکه موکلین ایشان راضی بودن انصاف داشتن در حق وکاله هست ،انقدر خوشحال می شوند وقتی پرونده ای به خوبی به اتمام میرسد یعنی اینکه مشکل موکل از پول برای ایشان مهم تر است.

آدرس دفتر وکالت : قاسم آباد ،چهارراه ورزش شاهد۳۳ برج ایلما طبقه ۴ واحد ۴۰۱ موسسه راه امید

شماره تماس وکیل علی به روش:۰۹۱۵۶۲۲۲۲۱۳   

شمار دفتر وکالت: ۰۵۱۳۶۱۴۰۰۰۰  :  ۰۵۱۳۶۱۴۰۱۰۱

 

 

مجتبی علوی

بهترین وکیل در مشهد

 

۲.وکیل مجتبی علوی

سوابق بهترین وکیل مهریه در مشهد:سید مجتبی علوی کارشناس ارشد حقوق خصوصی و وکیل پایه یک دادگستری با ۱۶ سال سابقه وکالت در تهران و مشهد می باشند.

مهارت و تخصص بهترین وکیل مهریه در مشهد :حوزه فعالیت آقای علوی در دعاوی حقوقی ،کیفری، خانواده می باشند.درصد بالای پیروزی در دعاوی ملکی و به سرانجام رساندن پرونده‌های محوله و رضایت حداکثری موکلین؛ نشانگر تبحر و تعهد بالای ایشان در امر وکالت بوده و وی را در زمره وکلای درخشان مشهد قرار می دهد.

آدرس دفتر وکالت :مشهد بلوار سجاد سجاد ۴ جنب نوین چرم ساختمان پزشکان سجاد طبقه منفی یک

شمار دفتر وکالت: ۰۵۱۳۶۱۴۰۰۰۰  :  ۰۵۱۳۶۱۴۰۱۰۱

 

وکیل مریم ثابتی بایگی

بهترین وکیل در مشهد

 

 

۳.وکیل مریم ثابتی بایگی

سوابق بهترین وکیل مهریه در مشهد :ایشان ، جزو بهترین وکلا در سامانه وکیل نوین در شهر مشهد به حساب می آیند، فارغ التحصیل از رشته حقوق جزا و جرم شناسی، با وکالت تخصصی هستند .

مهارت و تخصص بهترین وکیل مهریه در مشهد: در دعاوی ملک (فروش مال مشاعی و پرونده های حصر و انحصار وراثت) ، چک، شهرداری، الزام به تنظیم سند و مطالبه وجه، تنظیم قرارداد ها علی الخصوص قرارداد مشارکت در ساخت و الزام به تحویل مبیع و کلاهبرداری و قبول وکالت همچنین طلاق توافقی را در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه انجام می دهند.

آدرس دفتر وکالت : قاسم آباد ،چهارراه ورزش شاهد۳۳ برج ایلما طبقه ۴ واحد ۴۰۱ موسسه راه امید

 

شمار دفتر وکالت: ۰۵۱۳۶۱۴۰۰۰۰  :  ۰۵۱۳۶۱۴۰۱۰۱

 

امیر راما صالح

بهترین وکیل در مشهد

 

 

 

۴.وکیل امیر راما صالح

سوابق بهترین وکیل مهریه در مشهد:وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، اشتغال به وکالت را از سال ۱۳۹۰ آغاز نمودند. ایشان کارشناس ارشد رشته حقوق مالکیت فکری از دانشگاه دولتی قم بوده در مقطع دکتری حقوق خصوصی نیز تحصیل نموده است.

مهارت و تخصص بهترین وکیل مهریه در مشهد:همچنین ایشان با دانشگاه ها و مراکز عالی مشهد به عنوان مدرس همکاری داشته اند و با بیشت از یک دهه سابقه وکالت در مشهد، امیر راما صالح موفق شده در امور خانواده پرونده های زیادی را به نتیجه مطلوب موکلین برساند و حقوق تضییع شده آنان را استیفا نماید.

آدرس دفتر وکالت:خیام جنوبی ۱۰ کوچه زنبق ساختمان البرز طبقه سوم

شمار دفتر وکالت: ۰۵۱۳۶۱۴۰۰۰۰  :  ۰۵۱۳۶۱۴۰۱۰۱

 

وکیل فاطمه بیگی

بهترین وکیل در مشهد

۵.وکیل فاطمه بیگی

سوابق بهترین وکیل مهریه در مشهد: ایشان وکیل پایه یک دادگستری با ۱۳ سال سابقه در شهرهای قوچان ،سبزوار، بجنورد،مشهد وطرقبه شاندیز فعالیت داشته اند و در انواع دعاوی شامل خانوادگی ملکی مطالبه ی وجه مالیاتی کیفری و غیره دارای تجربه هستند.

تخصص و مهارت بهترین وکیل مهریه در مشهد :جز مرکز وکلا . در دعاوی خانواده ، حقوقی ، کیفری

آدرس دفتر وکالت: نبش معلم ۴۵ پلاک ۸۷۸ طبقه دوم دفتر وکالت فاطمه بیگی

 

شمار دفتر وکالت: ۰۵۱۳۶۱۴۰۰۰۰  :  ۰۵۱۳۶۱۴۰۱۰۱

وکیل نگار گرمرودیبهترین وکیل در مشهد

۶.وکیل نگار گرمرودی

سوابق بهترین وکیل مهریه در مشهد: ایشان وکیل پایه یک دادگستری دارای پرونده وکالت به شماره ۲۳۳۵ رتبه ۳۵ آزمون وکالت و رتبه ۸ اختبار کانون وکلای دادگستری خراسان می باشند.

مهارت و تخصص بهترین وکیل مهریه در مشهد :دارای مدارک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و حدود ۹ سال سابقه تدریس در دانشگاه های علمی کاربردی ، پیام نور و آزاد هستند.دارای سابقه عضویت در مجمع مشورتی بانوان و مسئول کمیسیون حقوقی آن مجمع نیز بوده اند. در دعاوی خانواده ، حقوقی و کیفری فعالیت دارند.

آدرس دفتر وکات: بلوار وکیل آباد ، بین وکیل آباد۱۶ و ۱۸ (بین هنرستان و هاشیمیه ) پلاک ۲۷۲،طبقه اول

لطفا برای مراجعه با هماهنگی قبلی صورت گیرد.

شمار دفتر وکالت: ۰۵۱۳۶۱۴۰۰۰۰  :  ۰۵۱۳۶۱۴۰۱۰۱

 

وکیل سمیرا دهقانیبهترین وکیل در مشهد

 

۷.وکیل سمیرا دهقانی

سوابق بهترین وکیل مهریه در مشهد: ایشان وکیل پایه یک دادگستری ، عضو کانون وکلای خراسان رضوی، دارای رتبه برتر آزمون وکالت ، عضو واحد آموزش دادسرای ناحیه ۵ مشهد، دارای رویکردی حرفه ای و نگرش جدید در عرصه وکالت ،

  مهارت و تخصص بهترین وکیل مهریه در مشهد:با تجربه و با انگیزه و فداکار در راه عدالت ، توانایی خاص در حل موضوعات حقوقی، کیفری، خانواده

 آدرس دفتر وکالت: بلوار شفا،روبروی دادگاه خانواده پلاک ۱۴۶ 

شمار دفتر وکالت: ۰۵۱۳۶۱۴۰۰۰۰  :  ۰۵۱۳۶۱۴۰۱۰۱

 

 

 

 

مهریه با حکم جلب شوهر؟

یک حقوقدان گفت:‌ مهر، توافق مالی فی‌مابین زن و مرد به هنگام عقد نکاح بوده و نوع الزام قانونی و شرعی است که بر شوهر تحمیل می‌شود و زوجین می‌توانند به هنگام عقد یا پس از آن، مقدارمهر را به تراضی تعیین کنند.

به گزارش خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران،مهریه در نظام حقوقی خانواده در اسلام، یکی از حقوق مالی زن در جریان ازدواج است. این نوشتار با تعریف لغوی مهریه، به مفهوم هدیه داماد به هنگام عقد به عروس، بیان می‌کند که سنت مهریه،  یک سنت دیرپا و کهن از نظام‌های مختلف حقوقی خانواده در بین تمدن‌های پیشین بوده است.

در ادامه مطرح می‌شود که در عصر کنونی مهریه علیرغم سفارش به سبک گرفتن، میزان آن در حال افزایش است که پیامدهایی از جمله کاهش نرخ ازدواج، تغییر در نوع همسرگزینی، ایجاد خصومت و دشمنی، احتمال سوداگری، طلاق و موارد دیگر به همراه دارد. در پایان پیشنهاداتی جهت کنترل روند افزایش مهریه در ایران ارائه شده است.

مهر، توافق مالی فی‌مابین زن و مرد  به هنگام عقد نکاح بوده و نوع الزام قانونی و شرعی است که بر شوهر تحمیل می‌شود و زوجین می‌توانند به هنگام عقد یا پس از آن، مقدار مهر را به تراضی تعیین نمایند. مطابق قانون مدنی هر چیزی را که مالیت داشته و قابل تملک نیز باشد می‌توان مهر قرار داد.

مهر، عندالمطالبه :

مهر، عندالمطالبه بوده و به مجرد عقد، زن مالک مهر می‌شود و می‌تواند هر نوع تصرفی که بخواهد در آن بنماید. این مالکیت نسبت به نصف مهر، مستقر و نسبت به بخش باقیمانده، متزلزل و منوط به انجام رابطه زناشویی زوجین می‌باشد.

انواع مهریه

مهریه به اتواع مختلفی چون، مهرالمسمی، مهرالمثل، مهرالمتعه، مهرالسنه تقسیم می‌گردد.

مهرالمسمی: اصطلاح مهرالمسمی از فقه اسلامی گرفته شده، به این معنا که هرگاه مهر در عقد ازدواج تعیین شده باشد، آن را مهرالمسمی می‌گویند.

مهرالمثل:

مهرالمثل مهری است که به موجب قرارداد تعیین نشده، بلکه بر حسب عرف و عادت و با توجه به وضع زن از لحاظ سن، زیبایی، تحصیلات، موقعیت خانوادگی و اجتماعی او و غیره و با در نظر گرفتن مقتضیات زمان و مکان تعیین می‌گردد.

مهرالمتعه:

در اصطلاح حقوقی، مالی است که شوهر در صورت وقوع طلاق قبل از نزدیکی و تعیین مهر، به تناسب وضع اقتصادی خود، به زن می‌دهد.

مهرالسنه:

به مهریه حضرت زهرا (س) اطلاق می‌شود، این مهریه قیمت زره حضرت علی (ع) بوده که در آن زمان ۵۰۰ درهم بوده است. طبق قانون مدنی ضروری است که مال مورد مهر، مالیت داشته و قابل تملیک و نقل و انتقال باشد. مهر باید بین طرفین تا حدی که رفع جهالت آن‌ها بشود معلوم و معین بوده و قدرت بر تسلیم مرد نیز بدان شرط است.

در صورتی که مهرالمسمی مجهول باشد یا مالیت نداشته باشد، زن مستحق مهرالمثل خواهد بود و در صورتی که مهرالمسمی تعیین شده ملک غیر باشد، زن مستحق مثل یا قیمت آن خواهد بود مگر اینکه صاحب مال اجازه نماید.

اما همین مهریه امروزه به یکی از مشکلات ازدواج‏ تبدیل شده است. مهریه‏ های سنگین و سرسام‏ آور، با این توجیه که مهریه را چه کسی داده و چه کسی گرفته؟! که در اینجا جای طرح این سوال است که اگر مهریه را کسی نداده و کسی هم نگرفته، پس چرا هر روز آمارهای جدیدی از زندانیان مهریه اعلام می‌شود که شمارشان گاهی از هزاران نفر هم می‌گذرد؟!

پرداخت مهریه بر عهده داماد است و جزو بدهی‏‌های او محسوب می‌شود، و حتی بعضی از فق‌ها گفته‌‏اند اگر مرد قصد پرداخت آن را نداشته باشد، اصل عقد باطل خواهد بود. مهریه‏‌ای که باید موجب مهر و محبت باشد اگر مبلغش زیاد بالا باشد سبب بغض و کینه می‌‏شود.

وقتی مهریه سنگینی برای دختر قرار داده شد، خود به خود در کوران زندگی و سختی‏‌ها و عصبانیت‏‌ها به این فکر می‌‏افتد که اگر کار به طلاق هم کشید این مهریه زیاد پشتوانه‌‏ای برایش خواهد بود؛ لذا به راحتی ناسازگاری می‌‏کند و از طلاق و جدایی واهمه‏ای نخواهد داشت.

شوهر هم که می‌‏بیند با طلاق و پرداخت مهریه بالا، هستی و نیستی‏‌اش به باد می‌‏رود، هرگز حاضر به طلاق نمی‌‏شود و هر روز و هر ساعت کینه زن را در دل می‌‏پروراند و آن‏قدر او را می‌‏آزارد تا زن مهریه خود را حلال کند و جانش را آزاد. اساس زندگی زناشویی علاقه و عشق است نه معامله و کسب و کار.

بنابراین مجالسی که برای مهربران تشکیل می‌‏شود و طرفین عقد، گویی در خرید و فروش کالایی نایاب به جدال می‌‏پردازند، ابدا اسلامی نیست؛ چرا که باید به فرمایش رسول خدا(ص) توجه کرد که فرمود:بهترین زنان امت من زنانی هستند که در عین اینکه زیبارویند، مهرشان کم است».

 امام رضا(ع) می‌‏فرماید:

«هنگام ازدواج کوشش کنید بیش از مهر السنه، مهریه قرار ندهید که معادل پانصد درهم است و باید قبل از عروسی، همه یا قسمتی از آن را به همسر خود بپردازید».

آیا تاکنون وجود مهریه سنگین زوجی، مانع فروپاشی زندگیشان شده است؟

بی‌شک خیر، چراکه اگر مانع بود آمار طلاق شناسنامه‌ای و عاطفی زوجین تا این حد بالا نمی‌رفت. شاید عوام براین باور باشند که بالا بودن مهریه باعث عدم طلاق از سوی مرد است .

اما چنین نیست زیرا با افزایش میزان مهریه زنان احساس می‌کنند که دارای پشتوانه محکمی هستند و برای حفظ زندگی زناشوئی از هنر زنانگی خود استفاده نکرده و آن را فراموش می‌کنند.

لذا مردان در ضمیر ناخوداگاه خویش احساس بردگی می‌کنند و برای رهایی از این بند به فکر چاره می‌افتند و چون چاره‌ای پیدا نکنند بصورت ناخواسته عصبی وپرخاشگر شده و فشار وارده از سوی زن را با چندین برابر تقویت به سوی‌‌ همان طرف مقابل برگشت می‌دهند.

این کنش و واکنش‌ها به طور مداوم تکرار شده و در آخر منجر به عدم سازش می‌گردد که اگر هر دو مقاومت کنند به خانواده ناهنجار تبدیل می‌شود، در بسیاری ازموارد زن‌ها چون ازنظر عاطفی حساسند مقاومت خویش را از دست داده و با بخشیدن‌‌ همان اهرم فشار (مهریه) خود را خلاص می‌کنند.

یا در مواردی مردان به اصطلاح پی همه چیزرا بر تن خود مالیده و اقدام به جدایی می‌نمایند و تاوان اشتباه خود را با زندان و پرداخت اقساط بلند مدت می‌پردازند. و این می‌شود که داماد‌ها دستبند زده در راهرو‌های دادگاه‌های خانواده، خجل و سرگردان و یا در گوشه زندانند وعروسان برای وصول مبلغ یا مبالغ مهریه خود در دادگاه‌ها در تکاپو هستند.

مهریه :

بپذیریم و قبول کنیم که زر و سکه قلب‌ها را به هم پیوند نمی‌زند و صلح و صفای خانواده با سنگینی مهریه حاصل نمی‌شود.

بلکه عشق و محبت است که نگهدار آن است. از این آرمان اخلاقی و انسانی تا پدیده‌های متعارف جامعه، از جمله معضل زندانیان مهریه، بحران مهریه و از هم گسیختگی خانواده‌ها فرسنگ‌ها فاصله است و هر روز با سنگین‌تر شدن میزان مهریه‌ها این فاصله‌ها را بیشتر می‌کنیم و نتیجه این اقدام ما آن می‌شود که هرساله درصد طلاق در جامعه ما افزایش می‌یابد.

برخی موارد تعیین مهریه سنگین صرفاً به دلیل چشم و هم چشمی و رقابت با دختران دیگر فامیل یا فشار خود خانواده دختر صورت می‌گیرد که مهریه بالا را موجب بالارفتنشان و ارزش دختر می‌دانند که تصور نادرستی ست. اگر تنها کمی تآمل کنیم، درک خواهیم کرد که هیچکدام از این‌ها وجه عقلانی و منطقی ندارند.

مشکلات مهریه :

امروزه مهریه ابزاری شده است برای گرفتن حقوقی دیگر. مهریه‌های سنگین بنا به دلایل و دغدغه‌هایی تعیین می‌شوند که تا زمانی که این دلایل و دغدغه‌ها از بین نرود این معضل هم از بین نخواهد رفت.

شاید این مساله کمی عجیب به نظر برسد که بخواهیم به واسطه یک حق، حقی دیگر را مطالبه کنیم اما متاسفانه این بخشی از واقعیت دعاوی دادگاه‌های خانواده ماست.

  مهریه‌های سنگین بازتاب بخشی از نگرانی‌های زنان و دختران جامعه ما برای تضمین آینده است. اما بی‌شک این تضمین بهترین، درست‌ترین و منطقی‌ترین راه برای تضمن آینده نبوده و نخواهد بود، اما متآسفانه برمبنای تصوری اشتباه از منظر آن‌ها این مسیر تنها مسیر است.

تعیین مهریه برای بیشتر زنان و دختران حکم مساله‌ای اعتباری دارد که به واسطه مهریه صاحب پشتوانه‌ای می‌شوند که در مواقع بروز بحران از آن‌ها حمایت می‌کند. چنانچه عروس خانمی مهریه را سنگین قرار می‌دهد تا از استحکام زندگی خود اطمینان حاصل کند باید بداند که شروط ضمن عقد بسیار محکمه پسند‌تر و راهی منطقی‌تر است‌.

تبدیل مهریه :

تعیین این پول هم به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به شأن خانوادگی زن، میزان تحصیلات او، مدت زمان زندگی مشترک، شغل همسر و… اشاره کرد.

فلسفه چنین مساله‌ای هم این است که زن به دلیل صداقت در پذیرش مهریه‌ای اندک، هنگام طلاق ضرر نکند و بتواند پشتوانه‌ای برای آینده خود داشته باشد. البته قانون برای زنانی که پس از سال‌های طولانی زندگی از سوی همسران خود طلاق داده می‌شوند، پیش‌بینی بحث اجرت‌المثل را هم کرده است.

اجرت‌المثل پولی است که به ازای سال‌های زندگی مشترک زن و بابت کارهایی که او در خانه همسر کرده اعم از کارهای خانه، بزرگ کردن بچه‌ها، شیر دادن بچه‌ها و… به وی پرداخت می‌کند. پس بهتر است با شناخت درستی از قوانین، منطقی‌ترین راه را برای تضمین زندگی زناشویی خود انتخاب کنیم.

 

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص مهریه در مشهد اینجا کلیک کنید

راه امید سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

راه امید با بزرگترین گروه وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل مهریه در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی