وکیل رابطه نامشروع در کرج

وکیل رابطه نامشروع در کرج

آقای وکیل یکی از همکارام منو تهدید به پخش اسکرین شات هام کرده، الان من چی کار کنم؟ جناب من فقط یه کم دست دوست دخترم را گرفتم،مشکلی داشته مگر؟ بخشی از سوالات مراجعه کنند من می باشد. اگر سوالات دیگری در ذهن خود دارید با ما همراه باشید تا علاوه بر برسی حقوقی رابطه نامشروع به معرفی وکیل رابطه نامشروع در کرج بپرداریم.

با عرض سلام خدمت همه عزیزان که موسسه راه امید را برای پیشبرد اهداف و دریافت اطلاعات خود انتخاب می کنند. با ما همراه باشد تا درمورد وکیل رابطه نامشروع در کرج با هم صحبت کنیم.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل رابطه نامشروع در کرج

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

رابطه نامشروع و مجازات

به موجب ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی هرگاه زن و مردی که بین آنها علقه زوجیت نباشد مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا از قبیل تقبیل یا مضاجعه شوند به شلاق تا نود و نه ضربه محکوم خواهند شد و اگر عمل با عنف و اکراه باشد فقط اکراه کننده تعزیر می شود.

به موجب ماده ۶۳۷ قانون مجازات اسلامی، مجازات جرم رابطه نامشروع ۹۹ ضربه شلاق تعزیری است البته اگر عمل رابطه نامشروع در ملاء عام و اماکن عمومی انجام شود علاوه بر ۹۹ ضربه شلاق دادگاه شخص را به حبس از ده روز تا دو ماه یا تا ۷۴ ضربه شلاق محکوم می نماید.

مصادیق ارتباطات نامشروع

 • اعمال دون زنا
 • ملامسه (لمس کردن)
 • مصافحه (دست دادن و روبوسی)
 • مقابله (مواجهه و رویارویی)
 • بوسه توام با شهوت
 • حضور بانوان در انظار عمومی بدون حجاب شرعی
 • تاسیس مراکز فساد
 • پوشش نامناسب و آرایش غلیظ منجر به فساد
 • انتشار محتوای مبتذل و کسب درآمد از طریق آن
 • اشاعه فساد و شهوت در جامعه
 • تن فروشی

  دادگاه صالح برای رابطه نامشروع

رسیدگی به زنا و لواط : دادگاه کیفری یک
رسیدگی به سایر روابط نامشروع نظیر تفخیذ(رابطه دو مرد در حدی کمتر از لواط)، قوادی(واسطه‌ گری در جرم نامشروع)، مساحقه(رابطه دو زن با یکدیگر) و همجنس‌ گرایی) : دادگاه کیفری دو

  وکیل رابطه نامشروع در کرج

 در اینجا به بررسی یکی از پروندهای موکلم(سارا) می پردازم.

سارا که در یکی از شهرستان های اطرف تهران زندگی می کرد، برای دید و بازدید پدر و مادر خود به کرج می رود. در مسیر بازگشت به شهر خود، سوار ماشینی می شود که دو نفر آقا هم سرنشین ماشین می باشند.

در اواسط راه،راننده ، ماشین را کنار جاده نگه می دارد. و به صندلی عقب که سارا بودش به می رود. و شروع به آزار و تجاوز می کند.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص رابطه نا مشروع در کرج اینجا کلیک کنید

ادامه ماجرا را از زبان موکلم ادامه می دهم.

من بعد از این که سوار ماشین شدم، دو آقا هم داخل ماشین بودن که یک نفر راننده و دیگری در صندلی جلو نشسته بودند. بعد از مدتی، راننده، ماشین را نگه داشته و به صندلی عقب که من آنجا بودم، آمده و شروع به آزار و اذیت کردش.

بعد از این که راننده کارش تمام شد، نفر دوم که میخواست بیاید، از فرصت استفاده کردم و به بیرون ماشین خودم را انداختم، شروع به سر و صدا و از ماشین های رهگذر درخواست کمک کردم و بعد از سر و صدای من، آن افراد ترسیدند و سوار ماشین شدند و فرار کردند.

در آن لحظه فقط تونستم شماره ماشین به خاطر بیارم.

برای مشاوره حضوری رایگان با وکیل در کرج همین الان نوبت بگیرید

 

 

بررسی حقوقی پرونده موکلم

بعد از به دست گرفتن پرونده، و مطالعه، به طرفیت موکلم دادخواست روابط نامشروع را دادم. پلیس هم با استفاده از شماره ماشین، توانست رد آن دو مرد را هم بزند و آنان را دستگیر کند.

آن دو متهم هم اقرار به آزار و اذیت موکلم کرده بودند. البته پرونده هنور در دادسرای عمومی و انقلاب استان البرز در جریان است.

بنده بعد از اثبات روابط نامشروع، دادخواست تجاوز به عنف دادم که حکمش اعدام است. این موضوع در دادسرای استان در حال رسیدگی می باشد.

در صورت علاقه به مطالعه پرونده های کیفری اینجا را کلیک کنید.

سوالات متداول

سوال: جناب وکیل بنده در صورت مراجعه به کلانتری می تونم با افسر زن صحبت کنم؟

بله ، شخص قربانی در صورت تمایل میتواند در مراجعه‌ی اولیه به کلانتری،از افسر قضایی تقاضا کند که تحقیقات مقدماتی در کلانتری توسط افسر زن و با حفظ محرمانگی صورت گیرد.

سوال: اگر متهم اقرار به زنای به عنف کرده باشد و سپس انکار کند، چه اتفاقی می افتد؟

اگر متهم ابتدا نزد قاضی دادگاه اقرار کند ولی بعد انکار کند، در این حالت قاضی میتواند با استفاده از علم خود حکم صادر کند.

سوال: هزینه وکیل رابطه نامشروع در کرج چقدر است؟

بر اساس نرخ مصوب کانون وکلا عمل می کنیم.

سوال: چطور می تونم با وکیل رابطه نامشروع در کرج صحبت کنم؟

موسسه راه امید سامانه آموزش مسایل حقوقی و معرفی وکیل متخصص به هموطنان عزیز در سراسر کشور می باشد. بدین نحوه که متقاضیان ابتدا با تکمیل فرم درخواست وکیل متناسب با موضوع انتخابی، اطلاعات وکیل به محض تکمیل فرم برای ایشان ارسال میگردد. پس از ارسال اطلاعات، وکیل به تلفن همراه شما تماس و ۵ دقیقه مشاوره تلفنی صورت می پذیرد.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل رابطه نامشروع در کرج

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود