وکیل قتل در قزوین |به روز شده ۱۴۰۲

حق الوکاله مناسب و با شرایط اقساطی با بهترین وکیل قتل در قزوین

وکیل قتل در قزوین

 

آیا با مجازات قتل آشنا هستین؟ دنبال وکیل قتل در قزوین میگردی؟ یکی از پروندهایی که حتماااا نیاز به وکیل خبره داره، بحث قتل و مسائل مرتبط به آن است. ما شما را با بهترین وکیل قتل در قزوین و ویژگی‌‎ها و اهمیت نقش وکیل قتل در قزوین در این نوع پرونده‌‎ها آشنا خواهیم کرد. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

با عرض سلام خدمت همه عزیزان که موسسه راه امید را برای پیشبرد اهداف و دریافت اطلاعات خود انتخاب می کنند. امینی هستم از کارشناسان حقوقی موسسه راه امید. در کنار شما هستیم تا در مورد پرونده ی قتل یکی از موکلانم و مجازات آن صحبت کنیم. پس همراه ما باشید تا علاوه بر آگاهی مختصر در مورد انواع قتل و سوالات درباره آن بپردازیم.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل قتل در قزوین

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

بهترین وکیل قتل در قزوین:

همانطور که گفتیم قتل انواع مختلفی دارد و عدم آگاهیی بسیاری افراد از آن موجب شده تا افراد بی گناه زیادی محکوم به اعدام گردند. به همین دلیل است که قتل یکی از مهم ترین جرم هایی است که باید برای آن به بهترین وکیل قتل در قزوین مراجعه کنید . استفاده از وکیل قتل در قزوین مزایای بسیار زیادی دارد. به عنوان مثال کوتاه شدن زمان اثبات جرم ، سرعت در جلب قاتل متواری، گرفتن رضایت از خانواده مقتول و….بنابراین مشورت با وکیل قتل در قزوین را فراموش نکتید.

مراحل شکایت از قاتل در قزوین چگونه است؟

چنانچه مدارکی برای پیگیری قتل باید ابتدا از وکیل متخصص در این زمینه استفاده کنید برای اثبات ادعای خود و یا دفاع از خود دارید به وکیل قتل تحویل داده و وکالت نامه وکیل را امضاء می کنید . مدارکی که برای تشکیل پرونده لازم است شامل

۱.مدارک شناسایی از قبیل شناسنامه و کارت ملی

۲.ارائه مدارک و مستندات و شهود برای اثبات جرم قتل

وکیل کیفری قتل در قزوین

در واقع کیفری قتل در قزوین جز وکلایی می باشد که در صورتی که قتلی صورت گیرد. یک وکیل کیفری قتل نیاز است که وکالات قاتل یا اولیا دم را بر عهده گیرد که وکیل کیفری قتل وظایفی دارد.

وکیل قتل کیست:

قطعا همه شما هم می دانید زمانی که قتلی صورت می گیرد خیلی از افراد تصورشان این است که مجازاتی که برای قتل صورت می گیرد قصاص است. اما بهتر است که بدانید همیشه به این شکل نمی باشد. چرا که هر کدام مخصوص به خود را دارا می باشند.

ویژگی های یک وکیل قتل چیست؟

برای پرونده های قتل ویژگی مهم وجود دارد . این ویژگی ها می توانند به شما در انتخاب بهترین وکیل قتل در قزوین کمک کنند تا وکیل مناسبی را برای مورد خود انتخاب کنید.

۱.وکیلی که در زمینه پرونده های کیفری و به ویژه پرونده های قتل تخصص و تجربه دارد و تجربه کافی در این زمینه دارد، می تواند به شما کمک کند. وی باید با قوانین و مقررات مرتبط با قتل آشنا و به روز باشد.

۲.شما می تواند برای پشتیبانی معنوی :وکیلی که توانایی ایجاد ارتباط معنوی و انسانی با موکل دارد، احساس اطمینان و راحتی ایجاد کند. این ارتباط باعث می شود که شما با خیال آسوده به وکیل خود اطلاعات را  ارائه کنید و او نیز بهترین دفاع را برای شما انجام دهد

۳.در تحقیقات دقیق و مستمر ، تهیه تعهد و کارآمدی :دفاع مناسب و حضور فعال در تمامی مراحل پرونده تلاش می کند . این نشان دهنده تمرکز و تلاش جدی وکیب برای دفاع از شماست

۴.تیک کاری:وکیلی که در یک تیم حرفه ای و مجرب فعالیت می کند ، می تواند از منابع و تخصص های مختلف در پرونده ی شما استفاهد کند و بهترین دفاع را ارائه دهد

۵.شهرت و رضایت موکلان قبلی :اطلاعاتی در مورد شهرت و عملکرد وکیل در پرونده های مشابه و همچنین نظرات موکلان قبلی می تواند به شما در انتخاب کمک کند

۶.تعامل با شما :وکیلی که به شما فرصت می دهد تا به طور دقیق از مسیر پرونده ، اقدامات انجام شده و موضوعات حائز اهمیت آگاه شوید، می تواند انطباق خوبی با شما داشته باشد

۷.متخصص: در برخی پرونده های پیچیده ، همکاری وکیل با مشاوران حقوقی  متخصص در حوزه های مختلفی می تواند به پرونده ی شما کمک کند.

 

 

جرم قتل در قانون ایران و انواع آن

قتل یعنی زمانی که شخصی جان شخص دیگری را بدون اجازه قانونی بگیرد، جرم قتل محسوب می‎شود.وکیل قتل در قزوین

ما انواع قتل داریم که شامل قتل عمد، شبه عمد و خطایی تقسیم می شود.که هر کدام شرایط و مجازات های خاص خودشان را دارد.

مطابق ماده۲۰۴ قانون مجازات اسلامی قتل نفس به سه دسته تقسیم میشود.

۱-قتل عمد

۲ قتل شبه عمد

۳- خطای محض

وکیل قتل در قزوین :

قتل عمد 

گرفتن جان شخص به وسیله شخص دیگر بدون مجوز قانونی مجازات قتل عمد قصاص است و اولیای دم میتوانند با اجازه ولی امر در صورت وجود همه شرایط قاتل را قصاص نمایند.

قتل شبه عمد

در قتل شبه عمد مرتکب یا جانی قصد فعل یعنی ایراد صدمه و آسیب به دیگری را دارد اما قصد نتیجه یعنی مرگ یا فوت دیگری را ندارد و در واقع هدف اصلی جانی مرگ طرف مقابل نمی باشد.

قتل خطا محض

آن است که طرف نه قصد قتل را دارد و نه عمل وی غیرقانونی است و نه وسیله کشنده ای را به کار برده نوعاً کشنده است.

وکیل قتل در قزوین

 

پرونده یکی از موکلانم 

در اینجا به یکی از پرونده های موکلم اشاره می کنم که عموی شخص مقتول می باشد.

 دختری ۱۵ ساله که دو سال پیش پدر خود را از دست داده بود،در حالیکه به همراه تنها خواهر کوچک خود در منزل حضور داشت به خاطر دلبستگی بسیار زیاد به پدر خود و فشارهای روحی و روانی ناشی از فقدان پدر و دقیقاً در روزی که سالگرد فوت پدرش بوده است، از فرصت استفاده نموده و مخفیانه به قصد خودکشی اقدام به خوردن قرص های زیادی می نماید.

وکیل قتل در قزوین بهترین مشاوره را با شما می هد.

  بعد از مدتی دختر از ناحیه معده احساس درد و ناراحتی می کند. با مراجعت مادر به منزل ناراحتی جسمی دختر شدت می گیرد تا اینکه پس از ایجاد حالت تهوع، دختر چند مرتبه استفراغ می کند.

در این وضعیت عموی دختر برای دید و بازدید به منزل آنها می آید. و وقتی بی حالی برادرزاده خود را می بیند، زن برادر و دو برادرزاده خود را سوار ماشین می کند. و به یکی از مناطق تفریحی شهر می برد پس از صرف شام در بیرون به طرف منزل حرکت می کنند.

 

در مسیر برگشت، دختر در خودرو وضعیت جسمی اش به وخامت می گراید،با توجه به نزدیک بودن منزل، او را سریعاً به منزل می رسانند در حیات منزل بلافاصله دچار تشنج می شود و به زمین می افتد و فک و دهان وی قفل می شود.عموی دختر با دیدن این وضعیت با دستپاچگی برای باز کردن فک و دهان برادرزاده خود به نواحی فک و حلق و حنجره وی فشار می آورد. ولی موفق به بازکردن فک و دهان وی نمی شود.

دختر قبل از این که به بیمارستان برسد، فوت می کند. جسد جهت تعیین علت فوت به پزشکی قانونی منتقل می شود. که پزشکی قانونی پس از انجام معاینه، کالبدگشایی، انجام آزمایشات سم شناسی و آسیب شناسی علت فوت را فشار به عناصر حیاتی گردن(حلق و حنجره) اعلام می کند.و وجود قرص های زیاد در معده دختر نیز مورد تایید قرار می گیرد. و اینگونه پایان زندگی دختری ۱۷ ساله رقم می خورد.

وکیل قتل در قزوین

 

بررسی پرونده از نظر حقوقی

مختصری از داستان پرونده هایی که برای موکلم گذشت را برای شما تعریف کردم، در این پرونده خانواده مقتول درخواست قصاص از عمو را کرده اند.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص قتل در قزوین اینجا کلیک کنید

در واقع قتل عمدی برای عمو در نظر گرفته اند.

 وکیل قتل در قزوین

چند نکته مهم در مورد این پرونده

۱-مرگ در اثر اقدام عموی دختر در وارد آوردن فشار به ناحیه حلق و حنجره برادرزاده خود محقق شده بود.

۲-محرز و مسلم گردید که عموی دختر به دنبال ایجاد تشنج و قفل شدن فک و دهان دختر و به قصد بازکردن فک و دهان آن مرحوم اقدام به این کار کرده است. مشاوره باوکیل قتل در قزوین داشته باشید.

۳- اقدام عموی دختر در وارد کردن فشار به نواحی حلق و حنجره ارادی بوده است.

با توجه به تمامی مندرجات در پرونده، وکیل خانواده مقتول، با استناد به بند ب ماده ۲۹۰ قانون مجازات اسلامی اصرار به قتل عمدی بودن داشتند.

ماده ۲۹۰ بند دوم قانون مجازات اسلامی چنین مطرح مطرح می کند.

 

ماده ۲۹۰- جنایت در موارد زیر عمدی محسوب می شود:

ب- هرگاه مرتکب،عمداً کاری انجام دهد که نوعاً موجب جنایت واقع شده یا نظیر آن، می گردد. هرچند قصد ارتکاب آن جنایت و نظیر آن را نداشته باشد. ولی آگاه و متوجه بوده که آن کار نوعاً موجب آن جنایت یا نظیر آن می شود.ولی بعد از این که پرونده به بنده محول شد، با توجه قصد فعل نداشتن موکلم(عمو مقتول) و شرط قصد فعل(همان قصد قتل) در قتل عمد، و با دفاعایات قوی توانستم حکم قتل عمد را نقض کنم.البته با توجه به حساسیت پرونده های کیفری، این جور پروندها نیازمند دفاع و لایحه قوی توسط یک متخصص می باشد.

موسسه راه امید در صورت نیاز به وکیل قتل در قزوین در کنار شما خواهد بود

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل قتل در قزوین

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود