وکیل آدم ربایی در تبریز

وکیل آدم ربایی در تبریز

 

سلام مجتبی هستم کارشناس ارشد حقوق اگر در زمان خوندن این مقاله عزیزتون رو دزدیدن یا اینکه تهدید به آدم ربایی شدین نگران نباشین، ضمن خوندن این مقاله و یک پرونده آدم ربایی پر هیجان که از زبان یکی از موکلین گفته شده ؛ سریعا با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرین و فورا روی کلمه وکیل آدم ربایی در تبریز کلیک کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرن یا اینکه اگر نیاز به وکیل متخصص تو شهر خودتون دارید روی اینجا کلیک کنین : 

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل آدم ربایی در تبریز

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

شرایط تحقق جرم آدم‌ ربایی

به گفته وکیل کیفری در تبریز، عدم رضایت شخص ربوده‌ شده یکی از شرایط تحقق جرم آدم‌ ربایی محسوب می‎ شود. این شرط را می‌توان به عنوان مهم ‎ترین عنصر تحقق جرم آدم ‌ربایی بیان کرد.

چرا که به این معنی است که ادم ربایش باید بدون رضایت شخص ربوده ‌شده صورت پذیرد، بنابراین اگر با وجود رضایت شخص ربوده‌ شده، تحقق این جرم منتفی خواهد بود.

نحوه اثبات جرم آدم‌ ربایی

هر جرمی از چند عنصر به نام عنصر قانونی، عنصر مادی و عنصر معنوی تشکیل می‌شود. عنصر قانونی جرم آدم‌ ربایی در مواد۶۲۱و ۶۳۱ قانون مجازات اسلامی توضیح داده شده است .

 • به موجب این مواد، هرکسی که با هدف دریافت مبلغی یا با نیت انتقام و یا هر قصدی، شخص دیگری را با تهدید یا حیله، شخصا یا توسط فرد دیگری برباید و یا مخفی کند، مجرم شناخته می‌شود و برای ۵ تا ۱۵ سال به حبس محکوم می‌شود.
 • علاوه بر این اگر شخصی طفل یا نوزادی را بدزد و یا مخفی کند و یا به شخصی جز مادر کودک او را تحویل دهد به ۶ ماه تا ۳ سال حبس محکوم می‌شود.

عمل ربودن افراد، مخفی کردن و یا جابجابی اطفال، عنصر مادی جرم آدم‌ربایی است. عنصر معنوی این جرم، زمانی محقق می‌شود که علاوه بر عنصر قانونی و مادی، شخص مجرم، دارای سوءنیت و قصد مجرمانه بوده باشد. به عبارت دیگر تنها در صورتی جرم آدم‌ ربایی اتفاق می‌افتد که شخص مرتکب نیت این کار را داشته باشد. لازم به ذکر است که موضوع نیت مجرمانه با موضوع انگیزه متفاوت است.

یعنی فرقی نمی‌کند که انگیزه شخص آدم‌ ربا از این کار چه بوده است.

صرف این‌که قصد مجرمانه داشته و تصمیم بر آدم ‌ربایی گرفته، کافی است.

ادله متعددی ممکن است برای جرم آدم ربایی مورد استناد قرار گیرد. که می توان به هر مدرکی که نشان دهنده ربودن فرد می باشد. از قبیل شهودی که عمل ربایش را نظاره کرده اند یا در جریان یکی از اعمال و رفتار مجرمانه آدم ربایی قرار گرفته اند. یا تماس های آدم ربایان و ضبط تماس آنها، پیامک دادن بعد از ربایش از سوی آدم ربایان، فیلم های دوربین مدار بسته محل وقوع جرم و سایر ادله ای که ممکن است. در هر پرونده متفاوت باشد.

وکیل آدم ربایی در تبری

مروری بر یک پرونده پر هیجان آدم ربایی 

این پرونده از زبان یکی از موکلین می باشد:

یک ماه قبل یک شب به خونه یکی از دوستام  برای شام دعوت شدم. که با اصرار بچه ها شب برای خوابیدن همون جا موندم .آخرای شب تصمیم گرفتیم که فیلم ببینیم، که یکی از دوستام مخالف بود و هی بلند داد میزد تلویزیونو خاموش کنین؛ خوابم میاد ،به حرفش اصلا توجه نکردیم و همچنان فیلم نگاه می کردیم، آخرای فیلم بود، یهویی اون دوستم که هی مخالفت می کرد اومد جلو بچه ها و بهم گفت : بلایی به سرت بیارم که از این کارت پشیمون بشی . دوستام بهم گفتن بهش توجه نکن الان عصبیه داره ی چیزی میگه .

ولی من داشتم به لحن گفتنش فک می کردم کاملا با خشم گفت ، بالاخره صبح شد و به خونه رفتم.

صبح که به خونه رسیدم چون شب قبلش دیر خوابیده بودم ، خوابم برد؛ وقتی که بیدار شدم دیدم ی شماره ی ناشناس بهم پیام داده که منتظر باش ،من وقتی این پیام و دیدم جدی نگرفتم و به کسی ام  نگفتم ، به کارام رسیدم  ، فردا صبح که می خواستم به محل کارم برم تاکسی گرفتم، بعد از کلی معطلی بالاخره ماشین اومد و سوار شدم ، من مثل همیشه سرم تو گوشیم بود یهویی دیدم مسیر عوض شد به راننده گفتم چرا مسیر رو عوض کردی ؟

گفت که مسیر اصلی ترافیک بود، بهش گفتم من همیشه از این مسیر تو این ساعت میرم اصلا ترافیک نیست که ! گفت تصادف شده ؛ راستشو بخوایین یه کمی دلشوره گرفتم به راننده گفتم شما جدید اومدین این آژانس؟ چون من همه راننده های این آژانس و می شناسم، ولی فک کنم شما رو ندیدم می شه ماسک تونو بردارین تا بشناسمتون ؟  اما کرونا رو بهونه کرد و ماسکشو برنداشت.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص آدم ربایی در تبریز اینجا کلیک کنید

نحوه ارتکاب جرم آدم ربایی

یهویی دیدم .که نزدیک به یک سوله شدیم. خارج از شهر تا می خواستم .داد بزنم. طرف برگشت و با اسلحه منو تهدید کرد که ساکت بشینم ، وقتی به سوله رسیدیم ماسکشو برداشت؛ دیدم که همون دوستم تو مهمونی منو تهدیده کرده بود ، بود ؛یهویی بهم گفت  : حالا گوشی تو بردار به خانواده ات زنگ بزن ؛بگو که تا شب ۱۰۰میلیون پول بیارن وگرنه بلایی به سرت میارم که فراموش نکنی،  تا شب تو اون سوله بودیم ؛ کلی کتکم زد، طوری که دستم شکست ،خانواده ام کلی نگران شده بودن چندین بار بهم زنگ زده بودن !

بالاخره از روی لوکیشن گوشیم؛ تونسته بودن پیدام کنن و وقتی خانواده ام رسیدن ، دوستم فرار کرد،خانواده ام سریع منو بردن بیمارستان .

وقتی پلیس رسید ؛ صورتجلسه کرد و بهم گفتن که خودت یا وکیلت بیاین پاسگاه و بعدش رفتن ، بعد رفتن اونا (پلیس)؛ تو این فکر بودم که اصلا میشه ثابت کرد که دوستم بوده ؟ چطوری ثابت کنم ؟ برم چی بگم که بعدا برای خودم دردسر نشه ؟ بابام سریع بهم گفت بذار با یک وکیل سریع مشورت کنیم تا فردا بدونیم باید چیکار کنیم ؟!

فورا تو همون تایم (ساعت ۷ شب) به سایت وکیل نوین مراجعه کردیم و درخواستمو ثبت کردیم سریعا باهامون تماس گرفتن و شماره یک وکیل متخصص در زمینه آدم ربایی تو تبریز رو بهمون دادن و منم با وکیل تماس گرفتم و با یک حق الوکاله مناسب قرارداد بستم و تونستم از دوستم با توجه به مدارک (شهادت شهود ، پیامک تهدید) ازش تحت عنوان آدم ربایی شکایت کنم و طبق ماده ۶۲۱ قانون مجازات اسلامی به ۷ سال حبس محکوم کنیم.

مرجع صالح برای رسیدگی به جرم آدم ربایی

اصولاً بعد از وقوع جرم. خانواده. شخص .ربایی .شده (مجنی علیه) با پلیس تماس گرفته. و با. ارائه. ادله. ثبت. شکایت. انجام. می پذیرد. که بعد از آن موضوع به دادسرای محل وقوع جرم .ارجاع. و با تحقیق. و بررسی. از سوی بازپرس. در صورتی. که بزه انتسابی. به متهم. محرز.و مسلم .تشخیص. داده شود. با صدور کیفرخواست، پرونده جهت رسیدگی و صدور حکم به دادگاه کیفری یک ارسال می گردد. لازم به ذکر است که موضوع ربایش طفل در ماده ۶۳۱ قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات، با توجه به میزان مجازات، به دادگاه کیفری دو ارسال خواهد شد.

وکیل آدم ربایی در تبریزمزایای اخذ وکیل مجرب و متخصص آدم ربایی

همانطور که بیان شد با توجه به مجازات سنگینی که برای متهم از سوی قانون گذار در جرم آدم ربایی تعیین گردیده است. اگر به عنوان متهم نتوانید .دفاع مناسبی انجام دهید. و یا لایحه دفاعیه قوی تنظیم ننمایید. و علیه .شما شکایت. مطرح .شده .باشد.

مخصوصاً اگر واقعاً جرمی انجام نداده اید، ممکن است مجازات حبس تعزیری تا ۱۵ سال در انتظار شما باشد.

یا اگر به عنوان شاکی در پرونده نتوانید ادله کافی برای اثبات جرم را فراهم نموده یا دفاع مناسبی در پرونده انجام ندهید.ممکن است با صدور قرار منع تعقیب در دادسرا یا حکم برائت در دادگاه، موجبات تضییع حق شما فراهم گردد.

بر همین اساس پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدام و یا قبل از مراجعه به شعبه جهت دفاع از اتهام انتسابی به عنوان متهم یا متهمین، با وکیل مجرب و متخصص آدم ربایی در شهر خود مشورت نموده و با سپردن پرونده به ایشان، بهترین نتیجه را کسب نمائید.در همین راستا سامانه وکیل نوین مفتخر است با در اختیار داشتن وکلای مجرب و متخصص در زمینه های مختلف و وکیل مجرب و متخصص کیفری در تبریز و سایر شهرستان ها، بهترین نتیجه ممکن را با انعقاد عقد وکالت و سپردن پرونده به وکیل، فراهم آورد.

تخصص های وکلای راه امید در تبریز

چنانچه شما دنبال وکیل متخصص در حوزه خانواده اعم از :طلاق ، نفقه ، مهریه ، جهیزیه ، تمکین ، حضانت فرزند ، اثبات نسب و… و یا حوزه حقوقی اعم از چک ، دعاوی ملکی ، ارث  ، اداره کار ، مالیات ، مطالبه وجه ، قرارداد.  و یا دعاوی کیفری منجمله کلاهبرداری ، سرقت ، فروش مال غیر ، خیانت در امانت ، جعل ، آدم ربایی ، قتل ، مواد مخدر ، جرایم سیاسی و تعزیرات  و…

 

امیدوارم.  از. این .مقاله. لذت. برده باشید. و برای درخواست وکیل و مشاوره از طریق لینک زیر اقدام نمایید .

مراحل پیدا کردن وکیل آدم ربایی در تبریز

 1. ثبت درخواست وکیل یا مشاوره تلفنی با وکیل آدم ربایی در تبریز ( کلیک کنید )
 2. اطلاعات وکیل متخصص آدم ربایی در تبریز را مشاهده و از طریق پیامک دریافت کنید.
 3. با ۲ وکیل متخصص آدم ربایی در تبریز تلفنی صحبت داشته باشید .
 4. به دفتر وکیل مورد نظر در تبریز مراجعه کنید و در صورت صلاحدید عقد قرارداد وکالت نمایید .

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل آدم ربایی در تبریز

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

5 نظرات
 1. طاها می گوید

  یکی نیست بگه چرا خاموش نکردی تلویزیونو

 2. نیما می گوید

  چ‌ پرونده ها برای مردم پیش میاد مرسی ک میگین واقعاااااا

 3. شکیبا می گوید

  آفرین واقعا مرسی ازتون

 4. خسرو می گوید

  خیلی خاصه مقاله هاتون واقعا مفیده دستتون درد نکنه

 5. علیرضا می گوید

  آقا عالی بود فوق‌العاده مث همیشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود