وکیل لواط در اهواز | مشاوره حقوقی رایگان

سلام مجتبی هستم کارشناس ارشد حقوق ، اگر با این نوع جرم مواجه شدین یا اینکه با شکایتی مواجه شدین غصه نخورین ، فقط به مواردمقاله دقت کن تا به یک وکیل متخصص لواط ارجاعت بشی . اول اینکه یک پرونده فوق العاده جذاب در این مورد(لواط) رو که تو سربازی اتفاق افتاده بازگو کردم . دوم اینکه این مقاله رو تا آخر بخونید.

 

چنانچه دنبال وکیل متخصص لواط در اهواز هستید  تنها کافیست فرم ذیل را تکمیل کرده تا اطلاعات وکیل لواط برای شما پیامک شود.

  • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

 

فهرست مطالب

 

مجازات لواط

طبق ماده ۲۳۴ قانون مجازات اسلامی :

حد لواط برای فاعل، درصورت عنف، اکراه یا دارا بودن شرایط احصان، اعدام و در غیر این صورت صد ضربه شلاق است. حد لواط برای مفعول در هر صورت (وجود یا عدم احصان) اعدام است.
تبصره ١- در صورتی که فاعل غیر مسلمان و مفعول، مسلمان باشد، حد فاعل اعدام است.
تبصره ٢- احصان عبارت است. از آنکه مرد همسر دائمی و بالغ داشته باشد و در حالی که بالغ و عاقل بوده از طریق قبل با همان همسر در حال بلوغ وی جماع کرده باشد و هر وقت بخواهد امکان جماع از همان طریق را با وی داشته باشد

مروری بر یک پرونده فوق العاده جذاب لواط 

سربازی رو شاید بشه گفت یکی از تلخ و شیرین ترین دوران زندگی هر پسریه که به سن بلوغ میرسه و بیشترین خاطرات پسرا تو همین دوران هست، من سال ۹۷ برای گذروندن سربازی به اهواز رفتم وقتی که رسیدم  عجیب ترین دوران زندگیمو گذروندم من تو اسایشگاهی که بودم ۲۰ نفر دیگه هم بودن که کلی حرف میزدیم شبا، اونجا با ی نفر آشنا شدم به اسم وحید ؛وحید وقتی فهمید من رشته ام حقوقه ازم کمک خواست و یک موضوعی که چند ماه قبل براش اتفاق افتاده بود رو تعریف کرد.وحید ۶ ماه از خدمتش میگذشت. گفت سه ماه قبل یک شب بعد از اینکه شام میخوره میره به سمت آسایشگاه برای استراحت. وقتی میرسه مث هر شب میره رو تختش گفت اونشب از شدت خستگی سریع خوابش میبره صبح که بیدار میشه احساس میکنه پاهاش درد میکنه.

ولی زیاد جدی نمیگیره. فک کرده به خاطر رژه اس اون روز  صبح بعد از صبحانه میره سر پستش ۵ ساعت که از پستش میگذره ی پسری به اسم دانیال میاد و بهش میگه تو دیشب که خواب بودی چیزی احساس نکردی ؟گفتم چی باید احساس میکردم؟خسته بودم خوابیده بودم دیگه مث همیشه دانیال میگه که اونشب خوابش نمیبرده و یکسره بیدار بوده و دیده که یکی از سربازا به وحید نزدیک میشه و عمل (لواط) رو انجام میده و بعدش وقتی کارش تموم میشه میره به سمت تختش؛ دانیال میبینه که علاوه بر خودش ک این صحنه رو دیده یکی از دیگه از سربازام(سعید) دیده،میگفت دانیال گفته که منتظر بوده وحید تنها بشه ک بیاد این موضوع رو بهش بگه،

وقتی که این موضوع رو وحید میشنوه از دانیال کاملا بهم میریزه و میره سراغ اون سرباز و کلی دعوا میکنه ولی به جایی نمیرسه و تصمیم میگیره که چون دلیلی برای این موضوع نداره بیخیالش بشه.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص لواط در اهواز اینجا کلیک کنید

راه پیدا کردن وکیل لواط

تو این مدت اون سربازی که با وحید اینکارو میکرده وحید رو تهدید به قتل میکنه و بهش میگه که اگر به این کار تن نده او میکشه ماجرا از همون جا شروع میشه و هر از چندگاهی اون سرباز وحید رو به تکرار اون عمل (لواط) وادار میکنه و تو این مدت دانیال و اون سرباز دیگه شاهد این ماجرا بودن ،وحید میگفت از اون ماجرا سه ماه داره میگذره و هر از چندگاهی اون سرباز باهاش اینکار و میکنه ازم درخواست کرد که اگر میتونم بهش کمک کنم یا یک وکیل خوب تو این زمینه  بهش معرفی کنم.

منم بهش سایت وکیل نوین و معرفی کردم چون این سایت همه نوع وکیل تو هر شهر با ۵ دقیقه مشاوره رایگان داره و کاملا میتونی به راحتی هر شهری که هستی با وکیل ارتباط بگیری.وقتی وحید به سایت مراجعه کرده بود به یک وکیل تو شهر اهواز ارجاعش میدن و با پرداخت یک حق الوکاله مناسب با وکیل قرارداد میبنده و از اون سرباز طبق ماده ۲۳۴ قانون مجازات اسلامی طرح شکایت میکنه و اونو با وجود شاهدای ماجرا  اونو به ۱۰۰ ضربه شلاق محکوم میکنه.

روش های اثبات لواط 

  • شخص مرتکب ۴ مرتبه اقرار به ارتکاب جرم نماید.
  • تعداد ۴ نفر مرد به عنوان شاهد، شهادت دهند.
  • قاضی بنابه مستندات موجود، علم به ارتکاب جرم حاصل نماید.

مجازات لواط برای فاعل آن چیست؟

حد و مجازات لواط برای فاعل ۱۰۰ ضربه شلاق حدی است. وقتی می گوییم حدی به این معناست که موجب، نوع، میزان و کیفیت اجرای آن در شرع تعیین شد است.به این ترتیب امکان تخفیف مجازات یا تبدیل آن به مجازات دیگر وجود ندارد.

 

مجازات لواط برای مفعول چیست؟

حد و مجازات مفعول، چه متاهل باشد و چه مجرد، در هر صورت اعدام است. در صورتی که عمل لواط به عنف انجام شود و مفعول بر اثر اکراه تن به رابطه داده باشد، مفعول مجازات نمی شود و مجازات فاعل در این شرایط اعدام است.

مجازات همجنس گرایی مردان چیست؟

اگر دو مرد همجنس گرا باشند و با یکدیگر لواط نکنند اما رفتارهای دیگری مانند تقبیل و لمس کردن از روی شهوت انجام دهند، مجازات هر یک از آنها از ۳۱ تا ۷۴ ضربه شلاق تعزیری درجه ۶ خواهد بود.

حکم تجاوز جنسی به مردان چیست؟

اگر مردی به مرد دیگری تجاوز نماید و به عنف و اکراه با او لواط کند، مجازات فرد متجاوز اعدام است.در مواردی که فرد با اغفال دیگری با او لواط می کند یا به پسر بچه ای تجاوز می نماید نیز مجازات او اعدام است.

تاثیر توبه در لواط

احراز توبه مرتکب لواط، منجر به ساقط گشتن مجازات از وی می گردد. توبه وی چه قبل از اثبات جرم و چه بعد از اثبات، در صورت تایید صحت توبه منجر به عفو وی از اعمال مجازات می شود. البته اگر بعد از اثبات جرم توبه نماید. صدور عفو یا تخفیف مجازات وی بر عهده قاضی خواهد بود و وی حکم نهایی را اعلام خواهد کرد. اما در لواط به عنف، در صورت توبه مرتکب، مجازات وی از اعدام به حبس یا شلاق تعزیری درجه ۶ و یا هر دو، کاهش می یابد. اثبات تظاهر به توبه مرتکب، باعث نفی تخفیف در مجازات شده و حکم مربوطه اجرا می گردد.

ضرورت وجود وکیل در پرونده لواط

بعد این ماجرا کاملا به این فکر فرو برد که چقد این نوع جرایم روزانه در کشور اتفاق میفته و امثال (وحید) از ترس آبرو یا جونش نمیخواد که با یک وکیل ارتباط بگیره در صورتی که وجود وکیل کنار افراد اعتماد به نفس میده که بتونن فرد خاطی رو محکوم کنن به راحتی !

برای اثبات بی گناهی افراد در جرایم و به خصوص جرم حساسی مثل لواط که در جامعه ناپسندیده است باید با مشاوره های حقوقی مشورت کنید تا از بهترین شیوه ی دفاع را آگاه شوید. مشاوره های حقوقی می توانند به نکاتی توجه کند که در دفاع از متهم و اثبات بی گناهی او موثر است، اغلب این نکات به دید افراد عادی بی اهمیت هستند و تنها یک وکیل و مشاور خوب می تواند از آن ها بهره ببرد.

تخصص های وکلای راه امید در اهواز

چنانچه شما دنبال وکیل متخصص در حوزه خانواده اعم از :طلاق ، نفقه ، مهریه ، جهیزیه ، تمکین ، حضانت فرزند ، اثبات نسب و… و یا حوزه حقوقی اعم از چک ، دعاوی ملکی ، ارث  ، اداره کار ، مالیات ، مطالبه وجه ، قرارداد  و یا دعاوی کیفری منجمله کلاهبرداری ، سرقت ، فروش مال غیر ، خیانت در امانت ، لواط ،زنا ، جعل ، قتل ، مواد مخدر ،تجاوز، جرایم سیاسی و تعزیرات  و…

 

چنانچه دنبال وکیل متخصص لواط در اهواز هستید  تنها کافیست فرم ذیل را تکمیل کرده تا اطلاعات وکیل لواط برای شما پیامک شود.

  • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

 

 

مراحل پیدا کردن وکیل لواط در اهواز

  1. ثبت درخواست وکیل یا مشاوره تلفنی با وکیل لواط اهواز ( کلیک کنید )
  2. اطلاعات وکیل متخصص لواط در اهواز را مشاهده و از طریق پیامک دریافت کنید
  3. با ۲ وکیل متخصص لواط در اهواز تلفنی صحبت داشته باشید .
  4. به دفتر وکیل مورد نظر در اهواز مراجعه کنید و در صورت صلاحدید عقد قرارداد وکالت نمایید 
امتیاز ما
امتیاز شما
[مجموع: ۰ میانگین امتیازات: ۰]

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما