وکیل اسکرین شات در اصفهان

 

وکیل اسکرین شات در اصفهان

 

سلام مجتبی هستم کارشناس ارشد حقوق الان که دارین این مقاله رو میخونین . کاملا نگران این هستین که ی نفر از چتاتون اسکرین شات گرفته و داره تهدیدتون میکنه ؟ برای همه این موضوع این خیلی اتفاق میفته که میگن ازت اسکرین شات دارم اگه این کار رو نکنی چتتو پخش میکنیم ؟ آیا جایی هست بشه پیگیری کرد؟ چجوری میتونم با یک وکیل متخصص اسکرین شات مشاوره بگیرم ؟ آیا وکیل لازمه ؟ پیشنهاد میکنم ضمن خوندن پرونده جذاب موکل در رابطه با اسکرین شات این مقاله رو تا انتها مطالعه کنین تا با یک وکیل متخصص اسکرین شات مشاوره حقوقی بشید :

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در اصفهان

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

آیا انتشار چت و اسکرین شات دیگران جرم است؟

قانون‌ مجازات‌ اسلامی، در ماده۷۴۵ (ماده ۱۶ قانون جرایم‌رایانه‌ای) افشای اسرار خصوصی دیگران را جرم دانسته و مجازات آن را جزای‌‌نقدی و تا دو سال حبس درنظر گرفته است. البته اسرار خصوصی در قانون ایران به صورت مشخص تعریف نشده‌. اما صرفا در ماده ۸ قانون “احترام به آزادیهای مشروع و حفظ حقوق شهروندی” نامه‌ها، عکس‌ها،نوشته‌ها و فیلم‌های خصوصی . را از مصادیق بارز آن دانسته‌ است.

جرم انتشار اسکرین شات

افشای حریم خصوصی افراد جرم محسوب می شود . اسکرین شات و  انتشار آن در ماده ۱۶ قانون جرایم رایانه ای جرم شناخته شده است . در واقع هرکس به وسیله سامانه‌ های رایانه‌ای یا مخابراتی ، فیلم یا صدا یا تصویر دیگری را تغییر دهد یا تحریف کند و سپس آن را منتشر یا با آگاهی به تغییر یا تحریف منتشر کند ، به صورتی که عرفاً موجب هتک حیثیت او شود ، جرم است .

پرونده جذاب موکل در ارتباط با جرم اسکرین شات

پرونده از زبان موکل می باشد :

محمدرضا هستم ترم ۷ کارشناسی دوستی داشتم به اسم سیامک ؛سیامک خیلی علاقه ی زیادی به  فضای مجازی به خصوص اینستاگرام داشت پیجی داشت با کلی فالوور که مدت ها براش زحمت کشیده بود سیامک ی خواهر داشت به اسم نیلوفر ؛ نیلوفر مثل خود سیامک علاقه ب فضای مجازی داشت و اتفاقا جزء فالوورای سیامک بود نیلوفر فالوور مشترک زیادی با سیامک داشت نیلوفر ترم یک حقوق بود تو دانشکده ما و شغلش مشاوره تحصیلی بود و بیشتر اوقات تو پیجش یا پیج سیامک تبلیغات میکرد یک روز یه نفر تو اینستاگرام با یک پیجی به نیلوفر پیام میده و تقاضای مشاوره تحصیلی میکنه از اونجایی ک جزء فالوورای مشترکش با سیامک بوده درخواست مشاوره اون فرد رو قبول میکنه و اون فرد ازش تقاضا میکنه که به صورت مجازی بهش مشاوره بده .

اسکرین شات گرفتن!

نیلوفر مدت سه ماه با طرف چت میکنه و بهش مشاوره میده و چون احساس میکنه که اگر به سیامک بگه سیامک ممکنه عصبی بشه اینو ازش پنهون میکنه بعد از سه ماه چت طرف به  نیلوفر ابراز علاقه میکنه و بهش میگه که قصد داره یک ماه دیگه برای خواستگاری بیاد خونشون نیلوفرم از اونجای که مدت زیادی باهاش چت کرده احساس شاید فرد قابل اعتمادی باشه و تقاضای اونو قبول میکنه و از اون مدت چتاشون باهم به صورت متفاوتی شروع میشه یک ماه بعد طرف با کلی بهونه میگه رفته مسافرت و بعد از مسافرت حتما میاد برای خواستگاری بعد از اینکه طرف از مسافرت میاد با نیلوفر بحث میکنن و دعواشون میشه😕

وکیل اسکرین شات در اصفهاننیلوفر به خاطر اینکه پسره به وعده اش عمل نکرده میگه که دیگه نمیخواد باهاش چت کنه و ازش میخواد تا دیگه بهش پیام نده اما طرف به حرف نیلوفر اهمیت نمیده و همچنان پیام میده بالاخره بعد از کلی مشاجره پسره نیلوفر رو تهدید به گرفتن اسکرین شات پیاما میکنه و ازش میخواد که اگر خواسته های اونو عملی نکنه اسکرین شاتا رو برای همه دوست و اشناهای نیلوفر از جمله سیامک میفرسته و نیلوفر که کاملا گیج میشه و میترسه سریعا با من تماس گرفت و ازم خواست کمکش کنم تا با یک وکیل خوب تو اصفهان  مشاوره بشه و قرارداد ببنده تا بتونه علیه این فرد شکایت کنه.

راه پیدا کردن وکیل اسکرین شات

منم سایت وکیل نوین و بهش معرفی کردم تا بتونه به راحتی با هر وکیلی که دوست داره بتونه مشاوره بشه یکی از خوبیای سایت وکیل نوین اینه که ۵ دقیقه مشاوره حقوقی دارن و نیازی به پرداخت هزینه نیست و ارجاعت میدن به دفتر وکیل و خلاصه نیلوفر  تونست با یک وکیل تو این زمینه ( جرایم سایبری)ارتباط بگیره و مشاوره بشه و قرارداد ببنده و کلی ازم تشکر کرد چون با کمک وکیل تونست طبق ماده ۷۴۵(ماده ۱۶ قانون جرایم رایانه ای)قانون مجازات اسلامی علیه طرف طرح شکایت کنه اونو به ۲ سال حبس محکوم کرد.

مجازات جرم انتشار اسکرین شات

برای انتشار اسکرین شات طبق قانون مجازات اسلامی برای مجرم جزای نقدی و دو سال حبس در نظر گرفته شده. است. و طبق قانون جرایم رایانه ای مجازات حبس از نود و یک روز تا دو سال یا جزای نقدی از پنج میلیون ریال تا چهل میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم می گردد .
طبق ماده ۶۶۹ قانون مجازات اسلامی هر گاه کسی دیگری را به هر نحو تهدید به قتل یا ضرر های نفسی یا شرفی یا مالی و یا افشای سری نسبت به خود یا بستگان او نماید به مجازات شلاق تا ۷۴ ضربه و زندان از دو ماهه تا دو سال محکوم خواهد شد .

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص در اصفهان اینجا کلیک کنید

تهدید به انتشار هم جرم است

همین‌ که کسی شما را تهدید به افشای اطلاعات خصوصی (شامل عکس‌ها، متن پیام ها، صدای ضبط‌شده، فیلم و…) کند. حتی اگر هرگز آن عمل را انجام ندهد. (که در اکثریت مواقع این تهدیدات هرگز عملی نمی‌شود)، ارتکاب جرم تهدید از سوی او قطعی و قابل شکایت و پیگیری است.

تخصص های وکلای راه امید در اصفهان

چنانچه شما دنبال وکیل متخصص در حوزه خانواده اعم از :طلاق ، نفقه ، مهریه ، جهیزیه ، تمکین ، حضانت فرزند ، اثبات نسب و… و یا حوزه حقوقی اعم از چک ، دعاوی ملکی ، ارث  ، اداره کار ، مالیات ، مطالبه وجه ، قرارداد  و یا دعاوی کیفری منجمله کلاهبرداری ، سرقت ، فروش مال غیر ، خیانت در امانت ، جرایم سایبری (اسکرین شات)، جعل ، قتل ، مواد مخدر ، جرایم سیاسی و تعزیرات  و…

مراحل پیدا کردن وکیل اسکرین شات در اصفهان

  1. ثبت درخواست وکیل یا مشاوره تلفنی با وکیل اسکرین شات اصفهان ( کلیک کنید )
  2. اطلاعات وکیل متخصص اسکرین شات را مشاهده و از طریق پیامک دریافت کنید
  3. با ۲ وکیل متخصص اسکرین شات در اصفهان تلفنی صحبت داشته باشید .
  4. به دفتر وکیل مورد نظر در اصفهان مراجعه کنید و در صورت صلاحدید عقد قرارداد وکالت نمایید .

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در اصفهان

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی