وکیل طلاق در اهواز+مشاوره حضوری رایگان ۱۴۰۲

معرفی بهترین وکیل طلاق در اهواز

وکیل طلاق در اهواز

 

وکیل طلاق در اهواز

وکیل خوب در زمینه طلاق در شهر اهواز چه کسی است؟
لزوم داشتن وکیل طلاق در اهواز

سوال :

سلام وقتتون بخیر . میخوام از شوهرم جدا بشم در این مورد چند تا سوال دارم . ممنون میشم جواب بدین. می خواستم بدونم برای طلاق حتما باید وکیل طلاق در اهواز بگیریم؟

 پاسخ :

سلام دوست عزیز در موضوع طلاق حضور وکیل الزامی نیست ولی از لحاظ اینکه معمولا افراد از حقوق قانونی خودشون اطلاعی ندارن و ممکنه در خیلی از موارد نتونن به حقشون برسن پیشنهاد میشه با وکیل مشورت کنن و در صورت امکان روند کارشونو به وکیل بسپارن.

پیدا کردن وکیل خوب در اهواز

سوال :

من با چند تا وکیل طلاق در اهواز صحبت کردم ولی نمیدونم خوب هستن یا نه،  چجوری میتونم یک وکیل  طلاق در اهواز خوب پیدا کنم؟

 پاسخ :

یک وکیل خوب باید چند ویژگی داشته باشه : یک وکیل خوب ابتدا باید محرم اسرار باشه و دومین ویژگی تعهد اخلاقی برای انجام صحیح امور محوله  هست و مورد بعدی  اینکه وکیل خوب باید بهترین و سریع ترین راه برای رسیدن به نتیجه مطلوب را انتخاب کنه،  یک وکیل خوب باید از معلومات حقوقی بالایی برخوردار باشه تا بتونه بهترین راه کارو به موکل نشون بده.

 در این مورد سامانه وکیل نوین با معرفی بهترین وکلا در سراسر کشور و همچنین پیگیری تیم سی آر ام در تمام مراحل روند پرونده همراه مراجعین عزیز می باشد و چنانچه موکل بنا به هر دلیلی از وکیل طلاق در اهواز معرفی شده رضایت نداشته باشه  پرونده موکل محترم به وکیل دیگری سپرده می شه .

تقاضای طلاق در اهواز به دلیل پرداخت نکردن نفقه

سوال :

با توجه به اینکه شوهرم ۲سال هست که منو پسر۷ ساله ام رو ترک کرده و هیچ نفقه ای پرداخت نمیکنه، من میتونم تقاضای طلاق بدم؟

 پاسخ :

در قانون ایران حق طلاق در شرایط عادی با مرد هست و تا زمانی که  مرد رضایت نده حکم طلاق صادر نمی شه  البته نکته قابل توجه و مهم اینه که روز اول ازدواج در سند ازدواج ۱۲ مورد هست که مرد به خانم ۱۲ مورد وکالت برای طلاق داده است که خانم در صورت محقق شدن هر کدام از این موارد می تواند بدون رضایت شوهرش طلاق خود را بگیرد مثلا  درصورت  عدم پرداخت نفقه توسط مرد ،زن در زندگی زناشویی در عسر و حرج باشه ، مرد به مدت شش ماه متوالی زندگی مشترک را ترک کنه  در مورد شما با توجه به اینکه شوهرتون نفقه پرداخت نمی کنن می تونین برای طلاق اقدام کنین.

روش گرفتن مهریه با درخواست طلاق در اهواز

برای گرفتن طلاق توافقی ۱۰ روزه و مشاوره حضوری رایگان اینجا کلیک کنید.

سوال :

اگر تقاضای طلاق بدم میتونم مهریه ام رو از شوهرم بگیرم یا نه؟

 پاسخ :

هیچ اجباری به بذل مهریه نیست شما می تونین دادخواست مطالبه مهریه رو به دادگاه تقدیم کنین و چنانچه همسرتون مالی دارن می شه از طریق اجرای ثبت توقیف کنین قابل ذکر است که در طلاق یک طرفه در صورت محقق شدن بعضی از بند های سند ازدواج هم طلاق خود را بگیرید و هم مهریه خود را مطالبه نمایید و اما در صورتی که طلاق شما طلاق توافقی باشد در اینصورت وصول مهریه و یا ابراء آن به صورت توافقی و سازش بین طرفین می باشد که در این صورت زوج اجازه طلاق می دهد و در عوض می تواند از زوجه

در خواست ابراء و بخشش مهریه نماید ویا خیر علاوه بر طلاق مهریه خود رو در یافت کنند ( به زبون عامیانه هرچی توافق کنین مثلا ما مورد داشتیم حتی زوجه مبلغی هم به زوج داده تا زوج راضی به جدایی و طلاق شده و بلعکس مرد هم مهریه را کامل یا میزانی از آن را داده ) این امر توافقی است .

گرفتن جهیزیه در اهواز

سوال :

تکلیف جهیزیه ام چی میشه؟ شوهرم می تونه اجازه نده که جهیزیه ای که خودم آوردم رو ببرم؟

 پاسخ :

جهیزیه ای که زن با خودش به منزل شوهر میبره به معنای این نیست که زوج مالک آنها می شه و فقط می تونه از وسایل استفاده کنه و هر زمانی که زن بخواد می تونه جهیزیه رو پس بگیره چرا که تهیه وسایل به عهده زوج است که البته با لیست سیاهه یا فاکتور خرید و در صورتی که هیچکدوم از اینها موجود نباشه

باید شاهد داشته باشه و مرد به هیچ عنوان نمی تونه وسایلی رو که زن به عنوان جهیزیه با خودش به منزل شوهر آورده رو برنگردونه. در این رابطه چنانچه می خواهید مفصل اطلاعات در زمینه جهیزیه بدست بیاورید من توصیه می کنم مقاله استرداد جهیزیه را مطالعه کنید ( برای دیدن مقاله و مراحل استرداد جهیزیه اینجا را کلیک کنید )

برای راهنمایی های بیشتر حتما به افراد متخصص و وکیل طلاق در اهواز رجوع کنید

مدارک لازم برای طلاق در اهواز

سوال :

برای اینکه برای طلاق به وکلای سامانه وکیل نوین وکالت بدم چه مدارکی لازم هست؟

 پاسخ :

برای ثبت دادخواست طلاق باید شناسنامه و کارت ملی و همراه دالشتن سند ازدواج الزامی هست .شما مدارکتون رو به وکیل طلاق در اهواز که ما بهتون معرفی می کنیم ارائه می دین و همچنین وکالت نامه مربوطه رو که وکیل طلاق در اهواز بهتون ارائه میدن رو امضا میکنین و در قبال مدارکی که به وکیل طلاق در اهواز ما سپردین رسید دریافت می کنین . وکلای ما اقدامات لازم رو

انجام میدن و نتیجه از طریق تیم سی آر ام و وکلا به شما اطلاع رسانی می شه قابل ذکر است که در صورتی که هر کدام از مدارک بالا را نداشتید راه حل گرفتن المثنی به فوریت نیز هست .

راضی کردن شوهر برای طلاق توافقی در اهواز

سوال :

اگر بتونم شوهرمو برای طلاق توافقی در اهواز راضی کنم می شه راهنمایی کنید که به چه صورتی هست؟

 پاسخ :

در طلاق توافقی زن و مرد در مورد تمام حقوقاتشون ام از مهریه و نفقه و جهیزیه و در صورت داشتن فرزند حضانت فرزندان به توافق می رسند و همه موارد توافق شده را در صورتجلسه مکتوب می کنن .مکتوب کردن توافقات به منظور جلوگیری از سوءتفاهم احتمالی طرفین در جریان روند کار است.

طریقه اقدام با توافقنامه برای طلاق توافقی در اهواز

سوال :

اگر شوهرم توافق نامه امضا بکنه ولی حاضر نشه که بیاد دادگاه چجوری باید اقدام کنم؟ می شه وکیل بگیریم براش یا نه؟

 پاسخ :

در مورد طلاق توافقی اگر یکی از طرفین یا هردو نفر تمایلی به شرکت در جلسات دادگاه نداشته باشن  می شه پرونده رو به وکیل سپرد تا روند پرونده روپیش ببره . اگر همسر شما با طلاق توافقی موافق باشن ولی نخوان تو دادگاه حضور پیدا کنن ، باید به وکیل مراجعه کنن و وکالت نامه مربوط به طلاق توافقی رو تکمیل کنن و ادامه مراحل رو به وکیل بسپارن

 بهتره وکیلی داشته باشین که متعهد و منضبط و با وجدان داشته باشید تا به بهترین نحو پرونده شما رو به اتمام برسونه ، سامانه وکیل نوین با داشتن وکلای متخصص و مجرب آماده خدمت رسانی به هم وطنان عزیز در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران می باشد

مراحل طلاق توافقی در اهواز

سوال :

لطفا توضیح بدین که طلاق توافقی چه مراحلی داره؟

 پاسخ :

برای طلاق توافقی لازمه که طرفین اول به وکیل طلاق در اهواز یا  به دفتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کنن و درخواست خودشونو ثبت کنن  ، مرحله بعدی تعیین وقت و ابلاغ اون به طرفین هست  که طرفین در تاریخ مشخص شده تو دادگاه حاضر می شن و دلایل خودشونو در باره عدم سازش عنوان می کنن. قاضی محترم در جلسه اول زوجین رو به مراکز مشاوره معرفی می کنن مشاور باید معتمد دادگستری باشه در انتهای جلسات مشاوره باید نظر مشاور به دادگاه

اعلام بشه و قاضی با توجه به نظر مشاور و چنانچه زوجه در دادگاه ادعا کنه که دوشیزه هست باید به پزشک قانونی مراجعه نموده و گواهی بکارت دریافت کنه.و همچنین زوجه باید گواهی عدم بارداری راقبل از صدور حکم طلاق به دادگاه ارائه دهد.

در دادخواست  که می توان با راهنمایی وکیل طلاق در اهواز و

بررسی آنها گواهی عدم امکان سازش را صادر می کند که این گواهی تا سه ماه اعتبار دارهکه به دفتر طلاق برای خواندن صیغه طلاق و ثبت آن مراجعه کنن، در صورتی که در مدت مقرر سه ماهه اقدام نکنن بعد از پایان سه ماه گواهی عدم امکان سازش فاقد اعتبار هست و باید برای طلاق توافقی مجدد اقدام کنند.

برای راهنمایی بیشتر به وکیل طلاق در اهواز مراجعه نمایید و راهنمایی بگیرید.

استرداد جهیزیه

 سوال: 

از شوهرم میخوام طلاق بگیرم برای استرداد جهیزیه سیاهه ندارم چیکار کنم؟ 

پاسخ:

در صورتی که برای استرداد جهیزیه سیاهه ندارید می توانید با دلایل دیگری استرداد جهیزیه را درخواست کنید این دلایل می توانند شامل موارد زیر باشند:اولین مورد داشتن فاکتور خرید جهیزیه است که یا باید به نام زوجه یا خانواده او باشد اگر فاکتور خرید جهیزیه را هم ندارید دومین راه استشهاد است به این صورت که در این حالت زوجه باید استشهادیه ای شامل لیست جهیزیه که به امضای چند نفر از اقوام ,دوستان و آشنایان رسیده تنظیم کند و تحویل قاضی دهد.

تاثیر خیانت زن درپرداخت مهریه

بررسی سایر موضوعات در شهر اهواز:

سوال:

همسرم به من خیانت کرده آیا باید برای طلاق مهریشو بدم؟

پاسخ:

زوجه حتی در صورت خیانت به همسرش باز هم مستحق دریافت مهریه است زیرا مهریه حق زوجه است و در قانون چنین چیزی ذکر نشده که زوجه خیانت کار حق گرفتن مهریه اش را ندارد فقط در یک صورت می توان مهریه را کمتر از میزانی که در زمان عقد مقرر شده پرداخت کرد و آن نداشتن رابطه جنسی با زن بعد از عقد و ازدواج است به این صورت که اگر دو نفر با هم ازدواج کنند و شوهر قبل از اینکه با همسرش رابطه جنسی برقرار کند متوجه شود زن خیانت میکند در اینجا در صورت طلاق زوجه مستحق نصف مهریه می شود

درخواست طلاق به خاطر مخالفت با شاغل بودن زوجه

سوال: 

آیا به خاطر شاغل بودن زنم میتونم دادخواست طلاق بدم؟ 

پاسخ: 

در نظر داشته باشید که حق طلاق در قانون ایران با مرد است و هر گاه و به هر دلیل که بخواهد می تواند دادخواست طلاق کند البته باید حساب مطالبات همسرش را هم بکند.در این مورد شما می توانید دادخواست طلاق بدهید اما دادگاه در صورتی با طلاق موافقت میکند که کار زوجه بر خلاف حیثیت و آبروی خانوادگی شما باشد که اثبات آن بسیار سخت است.برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوق ما در ارتباط باشید.بهترین وکیل طلاق در اهواز در خدمت شماست

فیلم آموزشی طلاق توسط کارشناس حقوق

وکیل طلاق در رشت

موضاعاتی که شاید نیاز دارید درباره آنها بدانید و از ما مشورت بگیرید...

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل طلاق در اهواز 

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما