بهترین وکیل ارومیه|مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته

بهترین وکیل ارومیه

 

باسلام بنده ایمان محمودی  هستم پشتیبان سامانه وکیل نوین قصد دارم مقاله ای از بهترین وکیل ارومیه که در سامانه وکیل نوین عضو هستن را به شما معرفی کنم. همانطور که باید بدانید انتخاب یک وکیل متخصص و باتجربه در زمینه موضوع شما بسیار اهمیت دارد بهترین وکیل باید باتمام قوانین و بندها و ماده ها آشنایی کامل داشته باشد.

بداند که برای حل کردن هر نوع پرونده از کدام بندها و قوانین استفاده کند تانتیجه پرونده متناسب با خواسته صاحب پرونده باشد.شما می توانید پرونده های خود را اعم از کیفری،خانوادگی ،ملکی و حقوقی دراختیار این وکیل خبره قرار بدهید تا در کوتاه ترین  زمان ممکن پرونده شما مورد بررسی کامل و دقیق قراربگیرد.

  • چگونه بفهمم که بهترین وکیل ارومیه را انتخاب کردم؟

این سوال بستگی زیادی به معیار انتخاب شما دارد. گاهی شما میزان حق‌الوکاله برایتان اهمیت زیادی دارد و می‌خواهید که وکیلی منصف را انتخاب کنید، در این زمینه باید بگوییم که بهترین وکیل ارومیه از این نظر منصف می‌باشد.

گاهی نیز شما میزان تخصص و تجربه برایتان مهم است یعنی می‌خواهید بهترین وکیل ارومیه در موضوع مورد نظر شما تجربه بالایی داشته باشد و از قوانین روز باخبر باشد و بتواند بهترین دفاع را برایتان انجام بدهد. در همین راستا است که می‌توانید بهترین وکیل ارومیه از لحاظ تجربه و تخصص را با کامل کردن فرم زیر پیدا کند

  • آیا می‌توانم از بهترین وکیل ارومیه مشاوره تلفنی بگیرم؟

مسلما یکی از راه‌های راهنمایی و پشتیبان بودن وکیل این است که از طریق تلفن مشاوره بدهد تا مسائل شما حل‌وفصل شود یا اینکه گاهی نیاز به مشاوره حضوری هست که در این صورت بهترین وکیل ارومیه با حضور شما، مدارک و مستندات را مطالعه می‌کند و راهکارهای مناسب را توضیح می‌دهد. اما گاهی پرونده شما نیاز به یک اقدام قانونی دارد که در اینجا بهترین وکیل ارومیه می‌تواند شروع به رسیدگی کند و تمامی مراحل را پیگیری نماید.

  • چگونه می‌توانم بهترین وکیل ارومیه در زمینه خانواده را پیدا کنم؟

همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، انتخاب یک وکیل متخصص و با تجربه در زمینه موضوع شما بسیار اهمیت دارد. بهترین وکیل ارومیه علاوه‌بر اینکه در پرونده‌های حقوقی مثل تنظیم انواع قراردادها، اداره کار، روابط موجر و مستاجر، ثبت شرکت، ثبت برند و … و پرونده‌های کیفری مثل قتل، دزدی، سقط جنین، تجاوز، توهین، ضرب و شتم، جرائم پزشکی، جرائم پولی و بانکی و … کاربلد هستند، در پرونده‌های خانواده که بسیاری از دعاوی دادگاه‌ها را تشکیل می‌دهند نیز متخصص و باتجربه هستند.

بهترین وکیل ارومیه می‌تواند در زمینه طلاق، مهریه، نفقه، حق تنصیف اموال، حضانت فرزند یا فرزندان، طلاق یک‌طرفه زوجه و … راهنمای شما عزیزان باشند.

 

لیست ۵ موردی بهترین وکیل ارومیه

 

 

 

۱) وکیل بهناز کریمیوکیل بهناز کریمی

ایشان وکیل پایه یک  کانون  وکلای دادگستری  ارومیه و قبول وکالت درتمامی دعاوی حقوقی،ثبتی وملکی وخانواده شامل :طلاق ،نفقه،تمکین،مهریه،حضانت و……

آدرس: ارومیه ،خیابان امام ،کوچه جهان نما،ساختمان جهان نما طبقه۱ واحد۳

شماره تلفن: ۰۹۱۴۳۷۰۹۶۰۲

ا.ت:۱/۱/۱۴۰۲

 

 

 لطفا در هنگام تماس اعلام کنید از سامانه راه امید با ایشان تماس گرفته اید تا وکیل پاسخگوی شما باشند.

 

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در این لیست به مدت ۴ ماه قرار بگیرید اینجا را کلیک کنید.

 

 

۲) وکیل نجات علی پوروکیل نجات علی پور

ایشان عضو سابق کانون وکلای تهران بودن وعضوه کانون وکلای آذربایجان غربی هستن،

عضوه کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای استان آذربایجان غربی ،دارای گواهینامه دوره جامع داوری داخلی هستن ،قبولی همزمان درآزمون وکالت وقضاوت

آدرس:ارومیه چهارراه دانشکده کوچه جنب هتل جهانگردی کوچه ۱۲ساختمان ۲۱واحد۸

شماره تماس:۰۹۱۴۱۴۲۱۴۱

 

طفا در هنگام تماس اعلام کنید از سامانه راه امید با ایشان تماس گرفته اید تا وکیل پاسخگوی شما باشند.

ا.ت:۱/۱/۱۴۰۲

بین این همه وکیل، چطور می‌توانم بهترین وکیل ارومیه را پیدا کنم؟

موسسه حقوقی بین‌المللی راه امید برای راحتی شما عزیزان سیستمی را طراحی کرده که بتوانید به راحتی با بهترین وکیل در ارومیه لینک شوید. کافی است که فرم مربوط به درخواست وکیل متخصص را کامل کنید؛ در این صورت، اطلاعات بهترین وکیل ارومیه با پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

 

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در ارومیه

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود