وکیل در بابلسر|مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته

وکیل در بابلسر

با سلام و خسته نباشید خدمت همراهان بابلسری موسسه راه امید از شما سپاسگزارم که برای پیدا کردن وکیل در بابلسر به موسسه حقوقی ما اعتماد کردید، بنده کارشناس حقوقی موسسه راه امید هستم و در این مقاله قصد دارم در رابطه با وکیل در بابلسر اطلاعات مفیدی رو در اختیارتون قرار بدم.

میدونم اکثر شما همراهان عزیز حاضر در شهر بابلسر به دنبال وکیل در بابلسر هستید و حتی بعضی از شما در پیدا کردن وکیل در بابلسر عجله دارید تا بتونید مشکل حقوقی که پای شمارو به دادگاه باز کرده یا قرار باز کنه رو بر طرف کنید.

پس همین اول کاری به شما این وعده رو میدم که با خواندن کامل این مقاله بتونید در انتخاب وکیل در بابلسر به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای تصمیم بگیرید و در ادامه اقدامات لازم رو انجام بدید. پس با من تا انتهای این مقاله همراه باشید.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در بابلسر

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

 

آشنایی با بهترین وکیل در بابلسر 

اول از هرچیزی باید بدونیم وکیل در بابلسر چجوری وکیل شده، پارتی داشته یا درس خونده؟ اصلا با پارتی بازی میشه وکیل شد؟ یا نه؟

باید خدمت شما بابلسری های عزیز عرض کنم که، کسانی که میبینید در دانشگاه میگن ما حقوق میخونیم، فقه و حقوق میخونیم یا دانشجوی علوم قضائی هستیم و امثالهم، این افراد در آینده ای نه چندان دور پس از دریافت مدرک دانشگاهی قرار هست که با شرکت در آزمون های مختلف یا وکیل بشن یا قاضی بشن یا حتی سردفتر دفتر ثبت اسناد بشن. 

اگر در آزمون وکالت شرکت کردن، در صورت اخذ قبولی رتبه لازم در آزمون، کارآموز میشن و پس از طی کردن مدت زمان کارآموزی پروانه وکالت دریافت میکنن، حالا دیگه میشه صداشون زد آقای/خانم وکیل.

پس تا اینجا متوجه شدیم وکالت رشته ای نیست که کسی در دانشگاه تحصیل کنه، بلکه وکالت یک حرفه و یک شغل شریفی است که تنها تعداد کمی از افرادی در اون تجربه لازم و کافی رو دارن.

وکیل در بابلسر باید توانایی این رو داشته باشه تا اونچه رو که شما به زبان ساده براشون تعریف میکنی رو به زبان حقوقی، مستند و مستدل در دادگاه بیان کنه و از حق شما در دادگاه و جلسات حقوقی دفاع کامل و خوبی داشته باشه. پیدا کردن از این دست وکلا در بابلسر که تخصص کافی داشته باشن به وسیله موسسه راه امید  تسهیل شده.

همچنین فهمیدیم که با پارتی بازی کسی وکیل نمیشه و  اگر با کسی برخورد کردین و متوجه شدین این مراحل وکیل شدن و آزمون دادن رو طی نکرده ولی خودش رو وکیل معرفی میکنه، بدانید و آگاه باشید که یک جای کار لنگ میزند!

ویژگی بهترین وکیل در بابلسر چیست؟

حتما شما هم شنیدید که سر بی گناه پای چوبه دار میره اما بالای دار نمیره. اما همیشه این سخن در جلسات دادگاه به صورت عملی اتفاق نمیوفته و دلیل اون هم این هست که مکان دادگاه، مکان بیان استدلال، ارائه دلیل و سند و مدرک هست تا بتونه قاضی شعبه رسیدگی رو قانع کنه که به نفع شما رأی صادر کنه. پس اگر یک وکیل خوب همراهتون نباشه حتی ممکنه در کمال بی تقصیری و بی گناه محکوم بشید یا به اون حقتون که توسط دیگران پایمال شده دست پیدا نکنید.

از اونجایی که موارد فروش مال غیر و کلاهبرداری در مناطق و املاک شمال با افزایش چشمگیری روبه رو شده، قطعا یکی از ویژگی هایی که یک وکیل در بابلسر باید داشته باشه تسلط کافی به مناطق جغرافیایی منطقه بابلسر هست تا در معاملات و دعاوی ملکی بتونه با دست باز و با تسلط کامل و دانش کافی از شما در جلسات رسیدگی دادگاه دفاع کنه تا خدایی نکرده سرتون کلاه نره!

 

جهت ارتباط با وکیل در بابلسر در دعوای ملکی اینجا کلیک کنید.

 

تسلط بر مباحث حقوقی

همانطور که اشاره شد تسلط وکیل بر مباحث حقوقی(قوانین مدنی، آیین دادرسی مدنی، آیین دادرسی دادگاه خانواده، شورای حل اختلاف و…) ویژگی بسیار مهم و امری بسیار حیاتی است.

وکیل موفق وکیلی است که بر همه امور حقوقی تسلط کافی داشته باشه و به صورت تخصصی در یک حوزه کار کنه. باید توجه داشته باشیم که در دعاوی حقوقی استفاده از وکیلی که به صورت تخصصی در دعاوی مدنی و حقوقی کار میکنه و پرونده قبول میکنه شانس بسیار زیادی رو برای موکل خودش در گرفتن رأی مطلوب از دادگاه و قاضی رسیدگی به همراه داره.

بهترین وکلا در بابلسر آن دسته از وکلایی هستند که به صورت تخصصی در یک حوزه فعالیت دارن و با تجربه ای که از راهرو های دادگاه ها بدست آوردن شانس موفقیت موکلشون رو در پرونده های حقوقی بالا میبرن.

جهت ارتباط با وکیل در بابلسر در دعوای حقوقی اینجا کلیک کنید

وکیل در بابلسر

وکیل در بابلسر در دعوای کیفری

یکی موضوعاتی ممکن برای شما هم اتفاق بیوفته و شمارو درگیر راهرو های دادگاه و جلسات دادگاه کنه، جرائم و مواد کیفری و جزائی است.

برخی از جرائم کیفری:

قتل، آدم ربایی، کلاهبرداری، تخریب اموال، سرقت، سرقت مسلحانه، جعل، اخاذی، مزاحمت بانوان، جرائم سایبری، سقط جنین،…

شکایت کردن در خصوص این جرائم و دفاع کردن در رابطه با چنین اتهام هایی کاری بسیار سخت و پیچیده ای است، مشاوره با یک وکیل که متخصص در موضوعات کیفری است بسیار مهم و امری ضروریه، تا خدایی نکرده بابت کاری نکرده متحمل مجازات های سخت نشوید.

از اونجایی که پیگیری به موقع و شکایت فوری در این دست از جرائم امری ضروری است پیشنهاد میکنم در صورتی که درگیر یک پرونده کیفری شده اید سریعا با وکیل در بابلسر که متخصص جرائم کیفری است ارتباط بگیرید.

سوال: فردی سال ۹۶ یه قطعه زمینی رو از پدر و عمویش خریده، اما بعد از چند سال عمه های اون فرد ادعای ارثیه دارن و برای اون فرد مزاحمت ملکی ایجاد کردن و باعث تخریب حصار دور زمین شدن

جواب: میشه بعنوان مزاحمت وتخریب از آنها شکایت کیفری مطرح کرد

 

جهت ارتباط با وکیل در بابلسر در دعوای کیفری اینجا کلیک کنید

 

وکیل در بابلسر در دعوای مالکیت

خدمت شما همراهان بابلسری عزیز بگم که، در مسئله مالکیت نوع و دادخواستی که طرح میشه بسیار مهم و سرنوشت ساز هست چرا که فرق است میان دعوای تصرف عدوانی با خلع ید و فرق است بین تصرف عدوانی و ممانعت از حق.

اگر متوجه نشدین اصلا نگران نباشین چون قراره به زبان خیلی ساده این موضوع رو بهتون توضیح بدم، موضوعی که شاید حتی خیلی از دانشجو های حقوق و متاسفانه حتی بعضی از وکلا، نتونسته باشن یادگرفته باشن.

 تصور کنین که من، ۳۰ سال یک زمین دارم در بابلسر و داخل زمینم در حال کشاوزی هستم، یهو یک بابایی از خدا بی خبر میاد و میگه برو بیرون! منم دوان دوان میرم دادخواست تصرف عدوانی مطرح می کنم، جلسه تشکیل میشه، من و اون بابایی که منو از زمینم انداخت بیرون و مانع کشاورزی من شد در جلسه دادگاه حاضر میشیم، قاضی دادخواست رو نگاه میکنه و برمیگرده میگه: کدوم یکی از شما اول از همه داخل زمین حضور داشته و فعالیت میکرده؟ من میگم: آقای قاضی، من ۳۰ ساله توی این زمین دارم کشاورزی میکنم! این آقایی که زمین من رو تصرف کرده حتی ۱ سال هم اینجا نبوده!

اینجاست که قاضی رای به نغع من صادر میکنه چون در دعوای تصرف عدوانی سبق تصرف(کسی که قبلا تصرف داشته داخل زمین) برای قاضی ملاک هست.

اما در رابطه با خلع ید براتون بگم، در خلع ید و دادخواست خلع ید داستان فرق میکنه، اینجا قاضی نگاه نمیکنه ببینه کی قبلا تصرف داشته داخل اون ملک، بلکه دنبال این است که بدونه چه کسی مالک اون زمین/ملک هست( یعنی زمین به اسمش )، و چه چیزی بهتر از سند مالکیت زمین یا اون ملک که دلیل بر مالکیت شما بر اون زمین میشه. اجازه بدید در یک مثال برای شما توضیح بدم:

برای مثال فکر کنید من یک زمین در بابلسر دارم و خودم ۳۰ ساله رفتم کانادا زندگی میکنم(به به)، بعد از یک مدتی برمیگردم بابلسر می بینم چند نفر دارن داخل زمینم کشاورزی میکنن! منم دوان دوان میرم دادخواست خلع ید مطرح می کنم . 

شاید سوال کنید چرا مثل دفعه قبل، دادخواست تصرف عدوانی ندادی؟

چون من ۳۰ سال کانادا بودم و در این مدت تصرفی نداشتم داخل ملکم.

 

شاید بازهم سوال کنید چرا دادخواست خلع ید دادی؟

چون من سند ملکم رو دارم و به اسم من هست، پس در جلسه رسیدگی قاضی میاد نگاه میکنه ببینه چه کسی مالک زمین است، و با سند ملکی که در دست دارم و به نام من هست رای به نفع من صادر میشه:)

 

پس دیگه وکیل نگیرم؟ این اشتباه را نکنید! . برای اینکه این مطلب ساده براتون جا بیوفته این مثال ها رو زدم، در واقع باید به این نتیجه برسید که به دنبال وکیل، آن هم از نوع متخصص در موضوع خودتون باشید.

در اتفاقات روزمره دادگاه های کشور، به خصوص در بابلسر که در شمال کشور قرار داره، از این مورد اتفاقات مانند فروش مال غیر به دیگران زیاد در اونجا رخ میده. بنابراین استفاده از متخصص ترین وکیل در بابلسر میتونه تنها راه نجات بخش اموال و املاک شما باشه.

 

جهت ارتباط با وکیل در بابلسر در دعوای مالکیت اینجا کلیک کنید

 

وکیل در بابلسر در دعوای طلاق

تجربه نشون داده که انتخاب درست، ادامه ندادن به یک رابطه نادرست است. شاید بعضی از شما عزیزان حاضر در بابلسر به دنبال وکیل در بابلسر برای گرفتن طلاق باشید. گرفتن طلاق و همچنین استرداد جهیزیه و گرفتن حق و حقوقات خانم ها در رابطه (مهریه، نفقه، حضانت کودک تا ۷ سالگی، اجرت المثل،…) امری بسیار دشوار و زمان بر هست.

مشورت گرفتن از یک وکیل کار کشته و با تجربه در امور خانواده و طلاق، میتونه شمارو در حل هرچه سریع تر این مشکل و گرفتن طلاق کمک کنه تا بتونین به آرامش فکری و روحی در زندگی خودتون دست پیدا کنید.

 تیم موسسه راه امید با جمع آوری بهترین وکلا در بابلسر که به صورت تخصصی در امور خانوده مشغول به وکالت هستن، میتونن در این راه همراهیتون کنن.

سوال: آیا هر یک از زوجین (خانم یا آقا) پس از ارائه درخواست طلاق توافقی می تونن درخواست خودشون رو پس بگیرن؟ 

جواب:بله. زوج یا زوجه ( آقا یا خانم ) یا حتی هر دو می تونن تا قبل از آخرین جلسه دادگاه که منجر به صدور حکم میشه از نظر خودشون برگردن و نظرشون رو عوض کنن( به عبارتی ممکن شوهر یا خانم بزنه زیر همه چی ) و دادخواست خودش رو پس بگیره، به عبارتی به دادگاه میگن که اون درخواست رو نادیده بگیره.

 

جهت ارتباط با وکیل در بابلسر در دعوای طلاق اینجا کلیک کنید.

 

وکیل در بابلسر

وکیل در بابلسر برای تغییر نام و نام خانوادگی

از اونجا که همه ما داریم با نام و نام خانوادگی خودمون در جامعه رفت و آمد می کنیم، جایی ثبت نام می کنیم، حسابی باز می کنیم، معامله ای انجام میدیم و از این دست موارد. بنابراین تغییر نام و نام خانوادگی ممکن باعث اختلال و مشکلات در روابط بشه اما این به این معنی نیست که امکان تغییر نام وجود نداشته باشه.

قانون شرایطی را برای شما در نظر گرفته که در صورت وجود یکی از این شرایط با تغییر نام یا نام خانوادگی شما موافقت میکنن که اون شرایط رو این پایین خدمتتون عرض کردم:

 

۱- وقتی که نام خانوادگی شما بیشتر از دو کلمه باشه مثلا محمد حیدری حیدر آبادی بستانی

۲- زمانی که نام خانوادگی از کلمات خارجی باشه یا با آن ترکیب شده باشد مثل حسن ویکتوریا اصل یا احمدی جانسون

۳- نام خانوادگی از کلمات مغایر با ارزش های اسلامی و مذموم تشکیل شده باشه مثل شیطان پرست، شیطانی

۴-  یا اینکه نام خانوادگی از واژه های نامناسب تشکیل شده باشد مانند گدا، فقیر، 

۵- مورد دیگه وقتی است که محکومیت جزائی موثر برای یکی ازافراد فامیل یا خانواده اتفاق بیفتد، چنان چه داشتن اون نام خانوادگی باعث سرافکندگی و ننگ باشه میتونین نام خانوادگی رو تغییر بدین.

۶- هرگاه نام خانوادگی ازاسامی محلی یا منسوب به محل و نامناسب باشد.

۷- وقتی که نام خانوادگی از واژه های منسوب به مناصب یا القاب و عناوین باشه، مثل دکتر، مهندس

۸- چنانچه تغییر نام خانوادگی به سبب وحدت با نام خانوادگی پدر، جد پدری، فرزند،برادر، خواهر و عمو باشه.

همچنین تغییر نام خانوادگی به منظور وحدت با نام خانوادگی مردی که مادر پس از فوت پدر طفل ، با وی ازدواج می نماید با رعایت سایر مقررات مشکلی نداره و تغییر پیدا میکنه.

 

حالا یک سوال: اگر یک نفر بیاد با یک خانومی ازدواج کنه، و اون خانوم نام خانوادگی خودش رو تغییر بده و نام خانواگی شوهرش رو بزاره توی شناسنامش، اگر طلاق گرفتن، مرد کاری میتونه انجام بده؟

پاسخ: بله، مرد میتونه به این امر اعتراض کنه و دوباره اون خانم نام خانوادگی قبلیش باید بزاره.

 

جهت ارتباط با وکیل در بابلسر برای تغییر نام یا نام خانوادگی اینجا کلیک کنید

 

مقرون به صرفه بودن وکیل در بابلسر

وقتی صحبت از سپردن پرونده به وکلا می شود. معمولا موکلین منتظر شنیدن مبلغ های سنگین و هنگفت هستن. اما موکلین همیشه باید بدونن که مبلغ بالا نشون دهنده تجربه و تضمین کار در وکالت نیست. وقتی که یک تیم خودش حقوقی باشه، میتونه تشخیص بده کدوم وکیل در بابلسر از تجربه و کیفیت لازم برخوردار است.

باید توجه داشته باشین عزیزان که همانقدر که قیمت حق الوکاله بالا به معنی کیفیت بالا و تجربه زیاد یک وکیل نیست، قیمت کم و ارزان هم نسبت به همان مقدار نوید دهنده یک وکیل بی کیفیت و بی تجربه نیست، زیرا هرکسی که پا به عرصه وکالت گذاشته برای خودش یک هدف و آرمانی رو در نظر داشته.

هزینه وکیل و هزینه دادرسی در محافل قضائی بستگی به خواسته و میزان خواسته شما داره که بر اساس اون خودتون و وکیلتون باید به توافق برسید. حتی گاهی اوقات دیده شده بعضی از وکلا حق الوکاله رو آخر سر و پس از دادن حکم توسط دادگاه دریافت میکنن.

پیداکردن یک وکیل در بابلسر که بتونه تمام این ویژگی های مثبت رو داشته باشه خودش کار سخت و زمان بری است، ولی به لطف موسسه راه امید شما عزیزان بابلسری میتونین به راحتی با بهترین وکلا در بابلسر ارتباط برقرار کنید.

 

تجربه بالا در وکالت برای وکیل در بابلسر حیاتی است!

وکلایی که تجربه بالایی در امر وکالت داشته اند قطعا جز بهترین وکلا میتونن باشن، به نوعی به این دسته از وکلا می گویند خاک دادگاه روی لباس آنها نشسته است.

در انتخاب وکیل در بابلسر باید این نکته رو توجه داشته باشید که یک وکیل با تجربه رو انتخاب کنید، و پرونده خودتون رو به اون بسپارید، نه اینکه پروندتون رو به یک وکیلی که تازه اول راه هست و میخواد به وسیله پرونده شما تجربه کسب کنه بسپارید، در این صورت نتیجه مطلوب و رأی مثبت گرفتن از دادگاه ممکن دور از تصور و حتی ناممکن به نظر برسه.

وکلای ما در موسسه راه امید از این جهات دارای تجربه و علم و تسلط کافی هستند تا بهترین راه رو جلوی پای شما قرار دهند.

 

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص در بابلسر اینجا کلیک کنید

وکیل در بابلسر در موسسه حقوقی راه امید چه خدماتی ارائه می دهد؟

در موسسه حقوقی راه امید وکلا در زمینه های مختلف اماده کمک به موکلین می باشند. و البته باید بدونید وکلا در موسسه حقوقی راه امید به صورت تخصصی فعالیت میکنن.به طور مثال: اگه پرونده ای در امور ملکی داشته باشید وکلای متخصص در امور ملکی شما رو راهنمایی میکنن. و اگه پرونده شما در زمینه خانواده باشه وکلای متخصص در امور خانواده به شما کمک میکنن.اما در مجموع تمامی خدمات حقوقی در موسسه حقوقی راه امید ارائه میشود.

مشاوره با وکیل در بابلسر:

در آخر کلام، با توجه به توضیحاتی که در این مقاله خدمت شما گفته شد، شما برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی، کیفری و خانوادگی خودتون به وکیل در بابلسر که دارای تجربه و متخصص و توانایی رسیدگی به تمام پرونده‌های حقوقی و کیقری را داشته باشه، نیازمندید. بدین منظور شما می توانید برای مشاوره با وکیل در بابلسر بر روی مشاوره تلفنی کلیک نمایید. 

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در بابلسر

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما