بهترین وکیل در تبریز|حضوری رایگان |به روز شده ۱۴۰۲

بهترین وکیل در تبریز

سلام بنده ایمان محمودی هستم پشتیبان سامانه وکیل نوین قصد دارم مقاله ای از بهترین وکیل در تبریز که در سامانه وکیل نوین عضو هستن را به شما معرفی کنم.

آن دسته از افرادی که در شهر تبریز پرونده های مربوط به امور خانواده, حقوقی, کیفری دارند باید به دنبال بهترین وکیل در تبریز باشند تا پرونده خود را به دست بهترین وکیل در تبریز  بسپارند. موسسه های زیادی هستند که بهترین وکیل در تبریز را بر عهده دارند و شما می توانید از این موسسه ها درخواست نمایید.

بهترین وکیل در تبریز را برای پیگیری پرونده به شما معرفی نمایم. به طور معمول آن دسته از پرونده هایی که مربوط به خانواده می باشد بسیار زیاد است و به همین دلیل روند پیگیری کردن به آنها تا حدودی دشواری زیادی دارد. بنابراین باید بهترین وکیل در تبریز با استفاده از تبصره ها و قوانین مشخص شده ای از پرونده شما دفاع نماید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در تبریز

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

 

موسسه راه امید بهترین وکیل در تبریز را بر عهده دارد و می تواند به شما یکی از بهترین وکیل ها را که می تواند پرونده شما را پیگیری نمایید معرفی کند. هر یک از وکیل هایی که در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده فعالیت می کنند باید به خوبی با تبصره ها و قوانین مهم آشنایی داشته باشند. آنها قادر هستند که پرونده را با استفاده از قوانین و تبصره های مهم به خوبی پیگیری کنند. بنابراین شما باید فرم قرار داده شده در سایت را به درستی پر کنید تا کارشناسان موسسه راه امید بتوانند بر اساس پرونده شما بهترین وکیل در تبریز را جهت رسیدگی معرفی نمایند.

اهمیت انتخاب بهترین وکیل در تبریز

کمک گرفتن از یک وکیل خوب در حل پرونده های مختلف ،اهمیت زیادی دارد و افرادی که نسبت به این موضوع بی تفاوت نیستند، می توانند با بهترین وکیل پایه یک دادگستری تبریز شاهد نتایج عالی تری باشند.

تسلط داشتن بر قوانین و مقررات موجود، می تواند به موکل خود در اکثر اقدامات حقوقی راهنمایی و مشاوره بدهد . افرادی هم که مشاوره لازم را دریافت کرده باشند و قوانین دادگاه را به خوبی بشناسند، می توانند برای حل مشکل خود اقدامات مناسب تری انجام دهند. بنابراین سعی کنید در انتخاب بهترین وکیل تبریز احتیاط کافی به خرج دهید و سراغ وکلایی بروید که از تخصص و تجربه لازم بر خوردار هستند.

حوزه و موضوع فعالیت وکیل خبره در تبریز

ماهرترین و کاربلدترین وکلای تبریز می توانند به شما در حل پرونده کمک کنند و راه را برای شما هموار کرده و باعث برد پرونده شما در دادگاه شوند. ما به شما بهترین وکلای زن و مرد حاضر در تبریز معرفی می کنیم .حقوق تصادفات رانندگی، جرایم رایانه ای، حقوق بیمه ،دعاوی شهرداری،ثبت احوال،دعاوی ارث،دعاوی کیفری، مواد مخدر،دعاوی ملکی،حقوق تجارت، دادسرا و دادگاه نظامی

مشاوره با بهترین وکیل در تبریز

برای مشاوره با بهترین وکیل در تبریز نیازی به صرف زمان زیاد نخواهند داشت وتنها با مراجعه با سایت راه امید می توانید وکیل مورد نظر خود را انتخاب کرده و از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با او ارتباط بر قرار کنید.

نکته مهم برای انتخاب بهترین وکیل در تبریز:

وکیلی که در پیگیری پرونده خانوادگی خود را به دست او می سپارید، باید حتما در زمینه مورد نظر تجربه و مهارت کافی داشته باشد. به همین دلیل بهتر است قبل از این که تصمیم نهایی تان را بگیرید، از وجود تجربه کافی اطمینان حاصل نمایید و برای این کار می توانید ابتدا بررسی ها وتحقیقات لازم را انجام دهید و سپس سوابق کاریو وکیل را بررسی نمایید.

نکنه مهم دیگری که برای انتخاب یک وکیل متخصص و کاربلد باید در نظر داشته باشید،حسن شهرت است. در واقع شهرت یک وکیل خبره ، برآیندی از ویژگی ها و وریکردهای حرفه ای او بوده ونباید نسبت به این موضوع بی تفاوت بود. افرادی که از شهرت کافی برخوردار هستند،معمولاً به کار خود تعهد دارند وجلب رضایت موکلین برای شان از هر چیزی مهم تر است.

بهترین وکیل خانواده باید از توانایی برقراری ارتباطی عالی برخوردار باشد و بتواند به خوبی اخساسات خود را کنترل کند.داشتن صبر ، برخورد مناسب و امانت داری ، از دیگر نکات مهمی هستندکه نبایبد آن ها را نادیده گرفت.

یکی دیگر از موارد قابل توجه و پر اهمیت در انتخاب وکیلی متخصص،پرداخت دستمزد منصفانه و متناسب است.در واقع مبلغی که در ازای خدماتی مانند وکالت به وکیل خانواده در تبریز می پردازید ، باید منصفانه و مناسب باشد. توجه داشته باشید بالا بودن دستمزد وکیل به معنای بی نقص بودن آن نیست و شما نباید فقط با در نظر گرفتن این مسئله ،نسبت به انتخاب وکیل اقدام کنید.

 

 

 

لیست ۶ موردی بهترین وکیل در تبریز

 

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در این لیست به مدت ۴ ماه قرار بگیرید اینجا را کلیک کنید.

 

۱)وکیل یوسف پویا مهروکیل یوسف پویا مهر

 ایشان وکالت تخصصی در زمینه مالیات شرکت ها

وکیل شرکت فعال شکلات سازی

وکیل شرکت خدماتی

وکالت تخصصی درزمینه ماده …۱شهرداری ها

ادرس: تبریز ،چهارراه شهناز،چهارراه والهان ساختمان ۲۰۹ طبقه۳،واحد۳

شماره تلفن: ۰۹۱۴۸۴۷۲۳۴۹

در ابتدای تماس،بفرمایید که از طرفه سامانه وکیل نوین تماس گرفتید تا بهترین وکیل در تبریز پاسخگوی شما باشد.

 

۲)وکیل ناصر همتیوکیل ناصر همتی

 ایشان وکیل پایه یک دادگستری،

کارشناس ارشد حقوق خصوصی

متخصص درامور حقوقی،کیفری،کلیه دعاوی خانواده ،امورقراردادها،شرکت ها،دعاوی بانک ها ودعاوی ملکی

آدرس: تبریز نصف راه ،برج مهدیهه،طبقه ۵

شماره تلفن: ۰۹۱۴۲۳۴۷۹۹۴

 

در ابتدای تماس،بفرمایید که از طرفه سامانه وکیل نوین تماس گرفتید تا بهترین وکیل در تبریز پاسخگوی شما باشد.

 

 

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در این لیست به مدت ۴ ماه قرار بگیرید اینجا را کلیک کنید.

 

پرونده هایی که بهترین وکیل  در تبریز بررسی می کنند:

طبق آخرین تبصره ها و اصلاحات قانون حمایت خانواده مصوب سال ۹۱ رسیدگی به این موضوعاتی که ذیلا به آن اشاره میکنیم تحت صلاحیت دادگاه خانواده است :

۱-دعوای حقوقی طلاق از طرف زن :

و اساسا طبق قانون، طلاق حق مرد است و زن هیچ نقشی در طلاق دادن ندارد اما مطابق قانون مدنی مستند به ماده ۱۱۳۰ قانون مدنی اگر زن در حالت عسر و حرج قرار بگیرد و ادامه زندگی برایشان غیر قابل تحمل باشد و یکی از شرایط ماده را داشته باشد میتواند با استفاده از یک وکیل خوب و متخصص در امر طلاق در شهر تبریز که در جمع آوری دلیل و مدارک محکم و محکمه پسند در دادگاه خانواده حاضر شده و حق طلاق را از مرد هنجار شکن بگیرد و زن به حکم قاضی طلاق داده شود یکی از آن شرایط اثبات اعتیاد مرد یا ترک زندگی زناشویی و یا ازدواج مجدد زوج است.

۲- دادخواست حقوقی طلاق از طرف مرد:

در این موضوع زوج با داشتن حق طلاق میتواند با اجازه دادگاه که اصطلاحا گواهی عدم سازش نام دارد پس از پرداخت کلیه حق و حقوقات قانونی زوجه این اجازه را از دادگاه اخذ کرده و به دفتر ازدواج و طلاق مراجعه کرده و زن خود را طلاق دهد.

بهترین وکیل خانواده در تبریز۳-دادخواست طلاق توافقی زوجین:

در این طلاق زوجین در خصوص تمام حقوق و تکالیف ناشی از زندگی مشترک توافق نموده و به اتفاق و با توافق یا مستقیم به دادگاه خانواده مراجعه می نماید و یا اینکه در صورت عدم امکان و عدم تمایل به مراجعه شخصی به دادگاه خانواده، برای طلاق توافقی به  وکیل متخصص خانواده و طلاق توافقی وکالت می دهد. لازم به ذکر است طبق موارد قانونی طلاق توافقی، با تشریفات و پیچیدگیهای خاصی قابل انجام است.

 ۴-فسخ نکاح و ازدواج :

نکاح اساسا ماهیتش قرار دادی است  و مثل هر قرارداد دیگه فسخ، یکی از راه های برچیده شدن آن است.منظور از فسخ آن است که عملی است حقوقی است که فرد با اراده تنها خود بتواند به عقد پایان دهد و اصولا ازدواج عقدی است لازم است و زوجین نمیتوانند آن را به هم بزنند

مگر اینکه عیب هایی از نظر جسمی و روحی در پیش از عقد وجود داشته و زوجین بعد از عقد متوجه آن شدند و میتوانند عقد نکاح را در صورت وجود شرایط و دلایل محمکه پسند بر هم بزنند و یا فسخ به دلیل تخلف از شرایط ضمن عقد که به عنوان مثال صفتی که برای خود شرط کرده اند و خود را دکتر معرفی کرده باشند

و بعد از عقد کاشف به عمل آید که طرف دکتر نبوده و دروغ گفته که در این صورت شخص که شرط به نفع او بوده میتواند عقد را فسخ کند و برخلاف طلاق در فسخ نکاح تفاوتی بین زن و مرد نیست و نکته این است که در که در فسخ نکاح یا با با عیوب زوجین تخلف از شروط ضمن عقد و تخلف وصف با داشتن وکیل خوب و مطمئن و متخصص در این موضوع به حق قانونی دست پیدا کرد.

۵-دعوا مطالبه مهریه:

از نظر قانونی زن از زمان ازدواج مالک مهریه میباشد و هر زمان که اراده کند بدون اینکه طلاق نیت او باشد میتواتد مهریه خود را به اجرا بگذارد و این مهریه میتواند هر نوع مالی که جنبه مشروع و مجاز دارد باشدو مهریه از جهت پرداخت  هم میتواند در زمان عقد شرط شود عند المطالبه باشد و یا عند الستطاعه که تفاوت آن در این است که در مهریه نوع اول زوجه میتواند هم شوهر را زندانی کند هم منع خروج کند

چه شوهر مالی داشته باشد و چه نداشته باشد و دادگاه نهایتا اگر زوج مالی نداشته باشد دادگاه قرار تقسیط را به درخواست زوجه صادر میکند اما در عند الستطاعه زوجه نمیتواند از هیچ اهرمی برای فشار مهریه استفاده کند و زوجه هر زمان که مالی از شوهر خود معرفی کرد با شرایط دادرسی میتواند آن ها را توقیف کند ولی اگر شوهر مالی نداشته باشد هیچ طرح دادخواستی نمیتوان علیه او تا زمانی که مالی نداشته باشد

مطرح کرد و باید صبر کرد که شوهر مالدار شود شما میتوانید از بهترین وکلاء امور مهریه در این پرونده های خانواده استفاده نمائید تا در اثر بخش بودن و سرعت دادن به موضوع حقوقی شما کمک کند.

مشاوره تلفنی و معرفی بهترین وکیل در تبریز اینجا کلیک کنید

۶-دعوای حضانت اولاد:

یکی دیگر از دعوا های کاربردی در دادگاه خانواده مربوط به حضانت فرزندان است که طبق ماده۱۱۶۸ قانون مدنی حضانت فرزندان هم حق و هم تکلیف فرزندان است و با اصلاح قانون مدنی در ماده ۱۱۶۹ مصوب سال ۸۲ که مجمع تشخیص مصلحت نظام آن را تصویب کرده است ، برای حضانت و نگهداری فرزندانی که والدین او از هم طلاق گرفتند

مادر تا ۷ سالگی (پسر یا دختر فرقی ندارد )حق نگهداری فرزند را دارد و پس از آن با پدر است که آن تا رسیدن سن قانونی فرزند است  البته این تبصره هم به اصلاحیه افزوده شده است که پس از ۷ سالگی هم در صورتی که میان پدر و مادر درباره حضانت اختلاف وجود داشته باشد، حضانت فرزند با رعایت صلاح فرزند به نظر دادگاه است. با وجود وکیل خوب در موضوع حضانت فرزند به آینده بهتر در موضوع خانواده خود امیدوار باشید.

۷-دعوای استرداد جهیزیه:

در این نوع دعوا باید فردی این نوع دعوا را مطرح کرده مالکیت خودش را نسبت به جهازی که به خانه مشترک آورده ثابت کند و ثانیا عین جهیزیه از بین نرفته باشد و گرنه باید دادخواست حقوقی تلف مال را در مرجع حقوقی تقدیم کند و ثالثا طرف دیگر آن جهازی که مالکیت ان برای خواهان اثبات شده را تصرف عدوانی کرده باشد ولی رویه دادگاه ها به این صورت است که اگر مالکیتی را برای جهازیه ثابت نشود وسایلی که عرفا متعلق به زن است مال زن، و وسایلی که عرفا متعلق به مرد باشد

دادگاه آن را به مرد میدهد و وسایلی که عرفا مربوط به هیچ کدام نباشد و مالکیت آن برای زوجین اثبات نشود را به صورت مساوی بین آن ها بنا به قیمت آن ها تقسیم میکند.در اینجا برای پیشبرد کار ها شما میتوانید بهترین وکیل استرداد جهیزیه را که آشنا به آخرین قوانین و مقررات این موضوع حقوقی است را برای پرونده خود انتخاب نمائید. موسسه حقوقی راه امید در معرفی بهترین وکیل در تبریز به شما کاربران عزیز  اقدام میکند.

۸-دعوای نفقه زوجه:

زن بعد از عقد نکاح با مرد مستحق نفقه است نفقه یک زن عرفا هزینه های مربوط به مسکن خوراک و پوشاک ، هزینه ای دارویی و درمانی ، ایاب و ذهاب و سایر هزینه های عرفی که برای زندگی مشترک لازم است میباشد و از این حیث تفاوتی نمیکند که زن مالدار باشد یا خیر و یا زن سر کار برود و درآمدی داشته باشد یا خیر در هر صورت زن مستحق نفقه است و میتواند نسبت به گذشته و حال نسبت به نفقه که یک حق ممتاز محسوب میشود

دادخواست دهد البته استحقاق نفقه زن منوط به تمکین زن است ،تمکین آن است که زن از شوهر در زندگی مشترک پیروی داشته و در منزل شوهر سکونت داشته باشد در جایی که در عقد نکاح شرط استقلال منزل برای زن نشده باشد که در این صورت زن ناشزه محسوب نمیشود و تمکین دارد

و یا زنی که به طور غیر قابل توجیه و بدون عذر موجه حاضر به همبستری با شوهر خود نباشد هم تمکین ندارد و مستحق نفقه نیست ولی در کل زن اگر دارای تمکین بوده و شوهر از پرداخت نفقه زوجه و فرزندان امتناع کند زوجه میتواند با داشتن یک وکیل خوب و مطمئن در موضوع نفقه به نتیجه دلخواه در پرونده خود دست پیدا کنید.

بهترین وکیل خانواده در تبریز

بهترین وکیل در تبریز و ویژگی های آن:

زمانی که موسسه راه امید بهترین وکیل در تبریز را بر عهده می گیرد سعی می نماید بهترین وکیل را بر اساس نوع پرونده ای که دارید به شما معرفی کند. بنابراین تمامی جوانب را به خوبی در نظر می گیرد و سپس یکی از بهترین وکیلان را به شما معرفی می کند.

شما باید به خوبی ویژگی های وکیل را از هر نظر بررسی کنید تا از بهترین بودن آن مطمئن شوید. برخی از اصلی ترین و مهمترین ویژگی هایی که بهترین وکیل در تبریز دارد و شما باید به خوبی با آنها آشنایی داشته باشید عبارت است از :

  1. تخصص وکیل خانواده در تبریز  :

یکی از مهم ترین و  اصلی ترین ویژگی هایی که زمان بهترین وکیل در تبریز باید به آن دقت داشته باشید تخصص وکیل می باشد. شما باید به خوبی بدانید آن دسته از وکیلانی که در زمینه پرونده های سرقت فعالیت دارند نمی توانند در زمینه پرونده های امور خانواده فعالیت کنند. آنها به خوبی با تمامی قوانین و تبصره هایی که مربوط به پرونده های خانواده می باشد آشنایی دارند و می توانند شما را به خوبی راهنمایی کنند.

در واقع این مورد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شما هم باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. بهتر است در این زمینه با مشاوران و کارشناسانی که در زمینه پرونده های امور خانواده تخصص دارند مشورت کنید. آنها به خوبی با بیشتر وکیلان امور خانواده تبریز آشنایی دارند و می توانند شما را برای انتخاب بهترین وکیل در تبریز راهنمایی نمایند.

  1. آشنایی با قوانین و تبصره های جدید :

از دیگر ویژگی هایی که وکیل امور خانواده باید داشته باشد این است که در مورد بیشتر قوانین و تبصره های مهم آگاهی به دست آورد. از آنجایی که تعداد پرونده های مربوط به امور خانواده روز به روز بیشتر می شود شما باید به خوبی بدانید که قوانین و تبصره های مربوط به امور خانواده هم زیاد می شود.

دادگاه شرایط و قوانین بسیار زیادی را برای هر یک از پرونده ها اعلام می کند که شما باید به خوبی در این مورد اطلاعات لازم را به دست آورید. برخی از پرونده هایی که دشواری زیادی دارند را شما می توانید تنها به وکیلان حرفه ای بسپارید تا آنها به خوبی هر یک از موارد پرونده را انجام دهند.

مشاوره تلفنی و معرفی بهترین وکیل در تبریز اینجا کلیک کنید

  1. دریافت هزینه مناسب برای مشاوره و خدمات :

از دیگر ویژگی هایی که زمان بهترین وکیل در تبریز باید به آن دقت داشته باشید این است که وکیل هزینه زیادی را از شما بابت دریافت مشاوره و خدمات دریافت نکند. برخی از وکیلان هستند که هزینه بیشتری را از شما برای ارائه خدمات دریافت می نمایند. شما باید به خوبی دقت داشته باشید که آنها هزینه مشخص شده ای را از شما دریافت نمایند تا توانایی پرداخت آن را داشته باشید.

برخی از وکیلان امور خانواده از شما هزینه ای بابت مشاوره دریافت نمی کنند ولی برخی از آنها هزینه ای را برای ارائه مشاوره از شما دریافت می نمایند. شما باید به خوبی ویژگی های مربوط به دریافت هزینه وکیل را از هر نظر بررسی کنید.

  1. آشنایی با سازمان ها و ارکان های متنوع :

زمانی که وکیل با تمامی تبصره ها و قوانین مربوط به پرونده های امور خانواده آشنایی داشته باشد می تواند هر یک از سازمان ها و ارکان هایی را هم که مربوط به پرونده های امور خانواده می باشد را شناسایی کند. شما باید به خوبی این مسئله مهم را در نظر داشته باشید و به آن توجه کنید.

در این صورت قادر خواهید بود که وکیل مناسبی را برای پرونده خود انتخاب کنید. اینکه وکیل توانایی انجام کارها را در هر سازمان و ارکان داشته باشد اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین زمانی که شما درخواست بهترین وکیل در تبریز را دارید باید به خوبی تجربه او را هم از هر نظر بررسی کنید. زمانی که وکیل تعداد پرونده های زیادی را پیگیری کرده باشد تجربه بیشتری دارد و با بسیاری از سازمان ها و ارکان ها هم آشنا می باشد.

  1. معتبر بودن پروانه فعالیت وکیل :

شما زمانی که درخواست بهترین وکیل در تبریز را دارید باید به خوبی معتبر بودن پروانه فعالیت وکیل را هم مورد بررسی قرار دهید. اینکه وکیل تمامی روند پیگیری پرونده هایش بر اساس قانون باشد بسیار مهم است و شما باید به خوبی این مسئله مهم را در نظر داشته باشید.

برخی از وکیلان که پروانه فعالیت شان باطل شده روند کارهایشان بر اساس قانون نبوده و به همین دلیل قاضی وکیل را از ادامه فعالیت باز می دارد. بنابراین شما باید به خوبی قانونی بودن فعالیت های بهترین وکیل در تبریز را در نظر داشته باشید.

بهترین وکیل حقوقی در تبریز:

در تعریف وکیل حقوقی می توان گفت، وکیل حقوقی شخصی است که بر زبان قانونی و حقوقی مملکت خود به طور کامل تسلط داشته باشد و در این زمینه تحصیلات عالیه را گذرانده باشد. حداقل مدرک وکیل حقوقی باید لیسانس از دانشگاه مربوط ، باشد. وکیل حقوقی به عنوان نماینده قانون موکل خود، با زبان حقوقی و قانونی از حقوق موکلش دفاع می کند.

بهترین وکیل کیفری در تبریز:

مشاوره با وکیلی مجرب وتخصص در امور کیفری، یک امر حیاتی محسوب می شود و از جهت نیز خیلی ها به دنبال بهترین وکلا کیفری در تبریز هستند. دعاوی کیفری به علت ماهیت جزائی،تاثیرات زیادی بر روی زندگی افراد به جای می گذراند وآشنایی کامل با قوانین مربوط با موضوع درگیر شده ،اهمیت زیادی دارد. دعاوی کیفری به اموری مرتبط می شود که در آخر مجازاتی برای مرتکب آن صادر خواهد شد. دادگاه میفری نیز با توجه به پرونده ، در ۲ دادگاه کیفری ۱ و کیفری ۲ تقسیم می شود.

تخصصی شدن امور حقوقی موجب شده تا وکیل کیفری در شهر تبریز دایره فعالیت خود را به دعاوی کیفری محدود کند و به شکل تخصصی در دعاوی جزایی و جنایی وکالت ومشاوره نماید. وکیل کیفری حرفه ای ،نقش موثری در نتیجه دعاوی کیفری دارد و به همین خاطر هم پیشنهاد می شود جهت کسب بهترین نتیجه از دعاوی کیفری، پیش از هر گونه اقدام به یک وکیل باتجربه دعاوی کیفری در تبریز مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط با بهترین وکیل در تبریز:

چگونه با بهترین وکیل در تبریز مشاوره بگیریم؟

در صورت نیاز به بهترین وکیل در تبریز در مورد پرونده های خانواده در شهر تبریز در جایی که میخواهید برای احقاق حقوق از دست رفته خود کاری کنید و به حقتان برسید و طرف مقابل را ملزم به انجام تعهدات قانونی خود کنید تا برخورد قانونی با قضیه صورت بگیرد می توانید بر روی مشاوره تخصصی کلیک کنید.

 

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در تبریز

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود