آیا میشود اگر شوهر از نزدیکی به همسر امتناع کند طلاق گرفت؟

سلام ممنون میشم کمکم کنید راستش چون واسم سخت بود نتونستم حضوری به وکیلی مراجعه کنم.این شد که از شما سوالم رو

میپرسم. من شوهرم یجورایی سرد مزاجه و امتناع میکنه از ایجاد رابطه با من. تا حالا هم روش های مختلفی و امتحان کردم و

 

 

چنانچه در این حیطه نیاز به وکیل متخصص میباشید فرم زیر را تکمیل تا ظرف پنج دقیقه تلفن وکیل متخصص در شهر شما برایتان پیامک میگردد تا با ایشان تلفنی و حضوری صحبت داشته باشید 

جواب نداده. واقعا خسته شدم و نمی خوام این قضیه باعث خیانتم بهش بشه. میخوام جدا شم . راهی هست؟

پاسخ: سلام دوست عزیز 

در اینجا لازم می بینم توضیحات کاملی بدم خدمتتون

ببینید این امر تنها در صورتی که موجب سختی و دشواری زن بشود می تواند با اثبات آن در دادگاه از شوهر خود طلاق بگیرد.

اگر عدم برقراری راطه به دلیل عنین بودن یا عدم توانایی شوهر در نعوظ باشد و قابل درمان نیز نباشد زن می تواند از شوهر خود جدا

شود اثبات وقوع نزدیکی زن و شوهر در مواردی که زن در منزل شوهر زندگی می کند کمی مشکل است مگر اینکه خود مرد اقرار کند و

یا مثلا این موضوع را به اطلاع دوستان خود رسانده و آنها نیز در دادگاه علیه او شهادت دهند و یا اینکه قاضی با توجه به اوضاع و

احوال مثل جدا کردن تخت ها و گزارشات پزشک قانونی به موضوع پی ببرد.

در صورت تمایل به مشاوره و توضیحات بیشتر توسط کارشناسان ما شما می توانید در هر شهری که هستید یا با تماس تلفنی و یا با

رفتن به نزدیک ترین شعبه به شما مشاوره کاملی در یافت کنید

موسسه حقوقی بهروش راه امیدباداشتن ۱۰ شعبه درسراسر کشور سعی در هر بهتر و سریع تر انجام شدن پرونده های شما عزیزان دارد.

شماره تماس جهت مشاوره تلفنی و یا اخذ نوبت برای مشاوره حضوری  ۰۹۱۲۹۱۷۰۴۶۸ 

 

مشاوره حقوقی

انعقاد وکالتمشاوره حضوری مشاوره تلفنی مشاوره آنلاین

.

امتیاز ما
امتیاز شما
[مجموع: ۱ میانگین امتیازات: ۵]

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

  1. حمید می گوید

    ـ سوال:آیا در اجرای قرار تامین خواسته می توان وجوه نقدی خوانده را نزد بانکهای داخلی یا خارجی توقیف کرد؟

    1. مشاور متخصص می گوید

      پاسخ: برابر نظریه شماره۹۵۰۰/۷مورخ۱۴/۱۲/۱۳۸۵ اداره کل حقوقی قوه قضائیه : با توجه با ماده ۱۲۶ قانون آیین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور مدنی تصویب ۱۳۷۹ و مقررات قانون اجرای احکام مدنی مصوب سال ۱۳۵۶ در مورد تامین وجوه نقدی خوانده نزد بانکهای ایران در صورتی که چنین وجوهی شناسایی و معرفی شود با رعایت مقررات مذکور قابل تامین است.اما در مورد تامین و توقیف وجوه نقدی خوانده نزد بانکهای خارجی با توجه به شرایط اجرای احکام خارجی در ایران که در ماده ۱۶۹قانون اجرای احکام مدنی آمده است واز جمله این شرایط وجود قراردارد معامله متقابل و همچنین قطعی و لازم الاجرا شدن حکم می باشد درحالی که در فرض استعلام کشور و بانک مورد نظر خواهان مشخص نشده ودر نتیجه امکان بررسی وجود قراردادیا معامله متقابل وجود ندارد به علاوه قرارتامین حکم قطعی ولازم الاجرا تلقی نمی گردد و همان طور که اگر قرارتامین در کشور خارجی صادر می شد طبق بند ۴ ماده ۱۶۹در ایران قابلیت اجراء نداشت با عنایت به ملاک قانون مذبور چنین قراری که درایران صادر شده در خارج از ایران هم قابلیت اجراء ندارد.

    2. صالحه رضائی می گوید

      سلام. بله

  2. معصومه می گوید

    سوال: درصورتی که زن وکالت در طلاق گرفته باشد بعداز طلاق چکار کند که مرد رجوع نکند

    1. پاسخ توسط مشاوران می گوید

      پاسخ مشاور :
      رجوع که اجباری نیست که بخواهید برای جلو گیری از آن تدبیر خاصی بیندیشید .
      مرد در زمان عده( سه ماه پس از جاری شدن صیغه طلاق ) می تواند پیشنهاد رجوع به زن بدهد ، زن مخیر است که بپذیرد یا نپذیرد
      برچسب‌ها: طلاق, رجوع, وکالت در طلاق, طلاق رجعی, دعاوی خانودگی, حقوق خانواده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما 
تلفن وکیل برای شما ارسال شده با ایشان تماس حاصل فرمایید .

× کارشناسان ما آمده پاسخگوی هستن