آیا می شود بانوان گواهینامه موتور بگیرن

سوال :آیا می شود بانوان گواهینامه موتور بگیرند؟

 

جواب: سلام دوست عزیز با توجه به تبصره ماده ۲۰قانون تخلفات راهنمایی و رانندگی ،گرفتن گواهینامه موتور سیکلت اختصاص به

مردان دارد و متاسفانه این قانون برای زنان ،حقی برای گرفتن گواهینامه موتور سیکلت قائل نشده است.

 

چنانچه دنبال وکیل  هستید تنها کافیست فرم ذیل را تکمیل کرده تا اطلاعات وکیل برای شما پیامک شود.

  • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

 

 

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما