شوهرکشی به خاطر موبایل

شوهرکشی به خاطر موبایل

عصر پنجم تیر سال گذشته ماموران کلانتری نارمک با تماس مسئولان بیمارستان امام حسین (ع) در جریان مرگ مشکوک مرد جوانی قرار گرفتند. با حضور ماموران و تیم جنایی در محل مشخص شد مرد ۲۶ساله‌ای به نام محمد بر اثر اصابت جسم نوک تیز به قلبش و خونریزی شدید جان باخته است. در تحقیق از همراهان مقتول مشخص شد، محمد در جریان درگیری با همسرش کشته شده است.
همسر مقتول در بازجویی‌ها گفت: پنج سال قبل، از طریق دخترخاله‌ام با محمد در شهرستان گنبدکاووس آشنا شدم. چند ماه بعد از آشنایی، او به من ابراز علاقه کرد و با خانواده‌اش به خواستگاری‌ام آمد و با هم عقد کردیم. یک سال اول زندگی‌مان را در استان گلستان گذراندیم تا این‌که محمد مدعی شد برای پیدا کردن کار باید به تهران برویم. من هم برای این‌که زندگی‌مان بهتر شود، موافقت کردم. اوایل زندگی خوبی داشتیم تا این‌که رفتار محمد تغییر کرد و تماس‌های مشکوکی داشت. تصور می‌کردم با زنان دیگری هم ارتباط دارد. روز قتل، محمد از خانه خارج شد و هرچه با او تماس گرفتم پاسخگو نبود. بعد هم تلفن همراهش را خاموش کرد. ساعت۵بعدازظهر به خانه بازگشت. از او خواستم اجازه دهد تلفن همراهش را بررسی کنم که مخالفت کرد. خیلی عصبانی بودم و کنترلی بر اعصابم نداشتم. از آشپزخانه چاقویی برداشتم و به سمت او که در حال خارج شدن از خانه بود، پرتاب کردم. او همان لحظه برگشت که چاقو به کنار قلبش اصابت کرد.
پرونده این جنایت پس از گذشت ۱۴ ماه با صدور کیفرخواست برای محاکمه به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و زن جوان دیروز در حضور سه قاضی جنایی به دفاع از خود پرداخت.
در ابتدای این جلسه اولیای دم مقتول برای قاتل پسرشان تقاضای قصاص کردند. پدر مقتول گفت: حاضر نیست عروس سابق خود را ببخشد.
در ادامه متهم به قتل در دفاعیاتش عنوان کرد: من همسرم را به عمد نکشتم. دعوای ما یک دعوای ساده زن و شوهری بود و فقط می‌خواستم گوشی را از دست او بگیرم و ببینم به چه کسی پیامک می‌دهد. به رفتارش مشکوک شده بودم و می‌خواستم گوشی تلفن همراهش را بررسی کنم.

*قاضی: اگر هدفت گرفتن تلفن همراه بود، چرا چاقو برداشتی؟
متهم به قتل: بعد از اینکه دعوا کردیم، می‌خواستم با تهدید چاقو او را از خانه بیرون کنم. خیلی ناراحت بودم و نمی‌دانم چطور چاقو به همسرم اصابت کرد.
زن جوان سپس به دست و پای پدر و مادر مقتول افتاد و از آنها خواست او را به خاطر فرزندش ببخشند که اولیای دم حاضر به بخشش او نشدند.
زن جوان در آخرین دفاع خود گفت: از کارم پشیمانم و قصدی برای کشتن همسرم نداشتم. بعد از این‌که مجروح شد، سعی کردم به او کمک کنم اما موفق نشدم. از اولیای دم می‌خواهم به خاطر فرزندم مرا ببخشند.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود