بهترین وکیل شیراز |لیست ۱۰ تایی وکیل در شیراز

 

بهترین وکیل شیراز

سلام شیرازی های عزیز. برای رسیدن به هر موفقیتی داشتن یک راهنما و یک مشاور خوب میتونه راه رو برامون هموار تر بکنه. مثلا برای موفق تر شدن در پرونده های حقوقی, کیفری, خانواده با این فشرگی خاصی که در دادگاه ها وجود داره و تایم و هزینه زیادی هم صرف میشه داشتن بهترین وکیل در شیراز در این راه دشوار مهمه.

ما در این مقاله قصد داریم که بهترین وکیل شیراز رو بهتون معرفی کنیم تا با خصوصیات و ویژگی های یک وکیل خوب شیراز آشنا بشید و همچنین دانش حقوقی خودتون رو هم بالا ببرید ما برای یک انتخاب درست کنارتان هستیم.

بهترین وکیل شیراز چه کسی است؟

شخصی است که با قبولی در ازمون وکالت و داشتن پروانه وکالت از مرکز کانون وکلا استان فارس در شیراز به امر وکالت مشغول است و با دانش و تجربه عملی خود در دادگاه ها و پرونده های چالش انگیز توانسته موفق باشد و از سابقه خوبی برخوردار است.

مزایای داشتن بهترین وکیل شیراز:

  1. انجام مشاوره و مطالعه دقیق پرونده شما
  2. ارائه دادن راهکار های قانونی برای مشکل
  3. سرعت بخشیدن در روند رسیدگی پرونده در دادگاه
  4. آگاه شدن شما از عواقب و نتیجه پرونده
  5. جمع آوری ادله و دلایل برای بی گناهی و منفعت شما
  6. حضور وکیل در تمام مراحل رسیدگی بدون حضور شما
  7. جلوگیری از وارد شدن آسیب های بیشتر به شما در آینده

هزینه بهترین وکیل شیراز چقدر است؟

معمولا برای طرفین در دعاوی میزان دستمزد وکیل و شیوه پرداخت آن و نحوه حساب کردن دستمزد وکیل از موضوعات قابل اهمیت است. مثلا در دعاوی مالی از ۷ تا ۱۰ درصد طبق تعرفه پیش بینی شده است که از موکل گرفته می شود. ولی در بیشتر دعاوی توافقی بین وکیل و موکل انجام میگیرد.

از این رو شما نگران هزینه مشاوره و حق الوکاله نباشید زیرا وکیلی که به شما معرفی می کنیم منصف و حال و شرایط موکل رو درک می کنند و حتی می شود اقساطی یا در پایان پرونده پرداخت کرد. هدف ما حل مشکل شماست ن فقط دریافت هزینه.

چنانچه در انتخاب بهترین وکیل شیراز در خصوص پرونده خودتون دچار تردید هستید اینجا کلیک کنید

 

لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل شیراز

 

حمید صادقی:حمید صادقی

اقای حمید صادقی از وکلای جوان،با انگیزه و پر شور هستند از تخصص های ایشان میتوان به تخصص در دعاوی کلاهبرداری ، سرقت ، ضرب و شتم ، انحصار وراثت ، تقسیم ارث ، دعاوی خانواده ، طلاق ، مهریه ، نفقه ،دعاوی حقوقی چک ، سفته ، عقد بیع ، تنظیم قرارداد ، فسخ قرارداد ،دعاوی ثبتی و دیوان عدالت اداری 
با توجه به گوناگون بودن تخصص های اقای حمید صادقی مشخص است که ایشان از انگیزه بالایی بر خوردارند و از همین جهت جزء لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل شیراز هستند 

 

 

 

ارتباط با وکیل

 

عارف اسدیعارف اسدی

ایشان اقای عارف اسدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری منطقه فارس میباشد.ایشان در سال ۱۴۰۰ در ازمون دکترای دانشگاه شیراز در گرایش جزا و جرم شناسی شرکت کردند و موفق به اخذ رتبه ۵ در این ازمون شدند و در حال حاضر مشغول به تحصیل در این مقطع میباشند و از همین جهت برای لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل شیراز فرد مناسبی هستند 

 

 

 

 

 

 

ارتباط با وکیل

 

فاطمه رئیسیوکیل خانم

رزومه ایشان از وکلای جوان سامانه وکیل نوین ،دارای پروانه وکالت پایه یک و ۶سال تجربه وکالت هستند. در سال ۹۲ ایشان موفق به اخذ درجه ممتازین استعداد درخشان دانشگاه شیراز شدند و به جهت برخورداری از سهمیه استعداد درخشان بدون ازمون در مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزا و جرم شناسی پذیرش شدند.ایشان سابقه درخشانی در خصوص پرونده های حقوقی دارند و از این رو برای مسائل حقوقی پیشنهاد میشوند.همچنین سرکار خانم فاطمه رئیسی که در لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل شیراز ما قرار دارند تجربه بخصوصی درپرونده های تصادفات دارند.

 

 

 

ارتباط با وکیل

 

مریم سادات پیراستهخانم مریم سادات پیراسته 

رزومه: خانم دکتر پیراسته وکیل پایه یک دادگستری و مدرس حقوق دارای مدرک دکترای حقوق عمومی از دانشکاه شیراز با ده سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف و علی الخصوص پرونده های خانواده و کیفری می باشند . از امتیازات علمی ایشان به عضویت در بنیاد نخبگان و سازمان استعداد های درخشان و از سوابق شغلی به اشتغال در چند شرکت معتبر بعنوان مشاور حقوقی نیز میتوان اشاره کرد.با توجه به رزومه و سابقه ای که ذکر شد از ایشان نیز میتوان به عنوان یکی از وکلای لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل شیراز یاد کرد.

 

 

 

 

ارتباط با وکیل

 

محمد حسین اسمال بیگیاقای محمد حسین اسمال بیگی

محمد حسین اسمال بیگی وکیل دادگستری و کارتور حقوقی کانون وکلا ،دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی فعال در دعاوی خانواده،حقوقی، ثبتی ،کیفری که با تعهد و سخت کوشی متعهد میشود امورات حقوقی شما را در کم ترین زمان به سرانجام برساند و ایشان به عنوان یک وکیل حرفه ای و با تجربه اماده ارائه خدمات مشاوره ای در انواع دعاوی حقوقی،ملکی،چک،سفته،دیه قرارداد دیه تصادفات کیفری،خانواده طلاق مهریه میباشد.

 

 

 

 

ارتباط با وکیل

 

راحله کیانیراحله کیانی

راحله کیانی وکیل پایه یک دادگستری شیراز ، دارای ۱۳ سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت ، دارای پرونده های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی ملکی میباشد.خانم راحله کیانی به عنوان یک وکیل ملکی خبره،قبل از قبول یک پرونده ،جلسه مشاوره ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی را با موکل در میان میگذارد تا مراجع کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

وکیل خانم راحله کیانی ،به عنوان یک وکیل حرفه ای و با تجربه اماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی ،کیفری و خانواده میباشد.شما میتوانید برای اعطای وکالت به سرکار خانم راحله کیانی تحت عنوان بهترین وکیل شیراز ازیکی از راه های زیر با ایشان ارتباط برقرار کنید:

 

ارتباط با وکیل

 

میلاد یونسیمیلاد یونسی

ایشان یکی از وکلای خوب وکلای مرکز قوه قضائیه در استان فارس می باشند. و از مهارت حل مسئله و فن بالایی برخوردارند که یک امنیت خاطری را به موکل می دهد. و از تخصص های ایشان هم می توان به تحصیل مال از طریق نامشروع و ضرب و جرح دیه چک جرایم پزشکی سرقت مطالبه دیه ارث مطالبه وجه و تنظیم قراراد داد اشاره کرد.

 

 

 

 

 

 

ارتباط با وکیل

 

                                                         معصومه بدری

معصومه بدریایشان جزء وکلای برتر پایه یک مرکز قوه قضائیه استان فارس می باشد. که توانسته اند جزء بهترین وکیل شیراز از نگاه مردم شیراز انتخاب شوند و از توانایی خوبی در دفاع از موکل نحوه برخورد با قاضی بر خوردارند. و از تخصص های ایشان می توان از ملکی خیانت در امانت کلاهبرداری اجرت المثل مطالبه دیه و خسارت نام برد.

 

 

 

 

 

 

 

ارتباط با وکیل

 

مجید فرهادیمجید فرهادی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در استان فارس می باشند و دارای مدرک کارشناسی حقوق و همچنین روابط عمومی بالا و مهارت در پرونده های ملکی و بیمه و شهرداری و ثبتی هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارتباط با وکیل

 

مشاوره تلفنی و معرفی بهترین وکیل شیراز اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید این مقاله در روز های آتی بروزرسانی خواهد شد و وکیل های بیشتری در آن قرار خواهند گرفت و چنانچه شما وکیل محترم شیراز هستید و تمایل دارید نامتان در مقاله بهترین وکیل در شیراز باشد با شماره زیر تماس بگیرید:

۰۹۳۳۲۷۹۸۹۲۰

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در این لیست قرار بگیرید اینجا کلیک کنید.

  • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما