لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل شیراز

لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل شیراز 

  • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

با سلام و وقت بخیر. با توجه به اهمیت پیدا کردن وکیل متخصص در شیراز در پرونده های حقوقی خانواده کیفری تصمیم گرفتیم تا با نوشتن این مقاله بهتر بتونید با بهترین وکیل شیراز آشنا بشید و با خیال راحت کارتون جلو بره و مشکلتون در سریع ترین زمان ممکن حل بشه.با ما همراه باشید.

چنانچه در انتخاب بهترین وکیل شیراز در خصوص پرونده خودتون دچار تردید هستید اینجا کلیک کنید

لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل شیراز

 

_حمید صادقی:حمید صادقی

اقای حمید صادقی از وکلای جوان،با انگیزه و پر شور هستند از تخصص های ایشان میتوان به تخصص در دعاوی کلاهبرداری ، سرقت ، ضربو شتم ، انحصار وراثت ، تقسیم ارث ، دعاوی خانواده ، طلاق ، مهریه ، نفقه ،دعاوی حقوقی چک ، سفته ، عقد بیع ، تنظیم قرارداد ، فسخ قرارداد ،دعاوی ثبتی و دیوان عدالت اداری 
با توجه به گوناگون بودن تخصص های اقای حمید صادقی مشخص است که ایشان از انگیزه بالایی بر خوردارند و از همین جهت جزئ لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل شیراز هستند 

ادرس دفتر :فلکه امام حسین (ستاد)خیابان اردیبهشت_ساختمان اردیبهشت_طبقه ۳

شماره تماس :۰۹۱۶۴۴۵۴۵۴۰ در ابتدای تماس،بفرمایید که از طرفه سامانه وکیل نوین تماس گرفتید تا بهترین وکیل شیراز پاسخگوی شما باشد.

 

_عارف اسدیعارف اسدی

ایشان اقای عارف اسدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری منطقه فارس میباشد.ایشان در سال ۱۴۰۰ در ازمون دکترای دلنشگاه شیراز در گرایش جزا و جرم شناسی شرکت کردند و موفق به اخذ رتبه ۵ در این ازمون شدند و در حال حاضر مشغول به تحصیل در این مقطع میباشند و از همین جهت برای لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل شیراز فرد مناسبی هستند 

ادرس دفتر : شیراز،خیابان مطهری شمالی،کوچه ۲۹،پلاک ۱۰۷

شماره تماس : ۰۹۱۷۹۶۷۸۰۰۱ در ابتدای تماس،بفرمایید که از طرفه سامانه وکیل نوین تماس گرفتید تا بهترین وکیل شیراز پاسخگوی شما باشد.

 

_فاطمه رئیسی 

رزومه ایشان از وکلای جوان سامانه وکیل نوین ،دارای پروانه وکالت پایه یک و ۶سال تجربه وکالت هستند. در سال ۹۲ ایشان موفق به اخذ درجه ممتازین استعداد درخشان دانشگاه شیراز شدند و به جهت برخورداری از سهمیه استعداد درخشان بدون ازمون در مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزا و جرم شناسی پذیرش شدند.ایشان سابقه درخشانی در خصوص پرونده های حقوقی دارند و از این رو برای مسائل حقوقی پیشنهاد میشوند.همچنین سرکار خانم فاطمه رئیسی که در لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل شیراز ما قرار دارند تجربه بخصوصی درپرونده های تصادفات دارند.

آدرس دفتر: شیراز،خیابان الندشت،نرسیده به سراه عنیف اباد جنب عطاری چهل گیاه طبقه سوم دفتر وکالت

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۲۹۸۴۴۱  در ابتدای تماس،بفرمایید که از طرف سامانه وکیل نوین تماس میگیرید تا وکیل محترم پاسخگوی شما باشد.

 

_نجمه مباشریخانم نجمه مباشری

خانم وکیل مباشری دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی با سابقه ۱۱ سال وکالت و عضویت در مانون وکلای استان فارس . ایشان با توجه به سابقه طولانی مدت و برخورداری از تجربه کافی جزء لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل شیراز سامانه وکیل نوین هستند .

آدرس دفتر: شیراز،خیابان وکلا (خیابان همت شمالی) طبقه فوقانی اتوموبیل افریقا ساختمان ستاوند

شماره تماس : ۰۹۱۷۳۰۳۹۴۶۰ در ابتدای تماس،بفرمایید که از طرفه سامانه وکیل نوین تماس گرفتید تا بهترین وکیل شیراز پاسخگوی شما باشد.

 

_مریم سادات پیراستهخانم مریم سادات پیراسته 

رزومه: خانم دکتر پیراسته وکیل پایه یک دادگستری و مدرس حقوق دارای مدرک دکترای حقوق عمومی از دانشکاه شیراز با ده سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف و علی الخصوص پرونده های خانواده و کیفری می باشند . از امتیازات علمی ایشان به عضویت در بنیاد نخبگان و سازمان استعداد های درخشان و از سوابق شغلی به اشتغال در چند شرکت معتبر بعنوان مشاور حقوقی نیز میتوان اشاره کرد.با توجه به رزومه و سابقه ای که ذکر شد از ایشان نیز میتوان به عنوان یکی از وکلای لیست ۱۰ تایی بهترین وکیل شیراز یاد کرد.

آدرس دفتر: شیرازبلوار پاسداران بین کوچه ۶۶ و ۶۸ ساختمان وزرا طبقه چهارم

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۱۰۹۴۰۲ در ابتدای تماس،بفرمایید که از طرف سامانه وکیل نوین تماس میگیرید تا وکیل محترم پاسخ گوی شما باشد.

ایمیل: pirastehy@gmail.com

 

_محمد حسین اسمال بیگیاقای محمد حسین اسمال بیگی

محمد حسین اسمال بیگی وکیل دادگستری و کارتور حقوقی کانون وکلا ،دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی فعال در دعاوی خانواده،حقوقی، ثبتی ،کیفری که با تعهد و سخت کوشی متعهد میشود امورات حقوقی شما را در کم ترین زمان به سرانجام برساند و ایشان به عنوان یک وکیل حرفه ای و با تجربه اماده ارائه خدمات مشاوره ای در انواع دعاوی حقوقی،ملکی،چک،سفته،دیه قرارداد دیه تصادفات کیفری،خانواده طلاق مهریه میباشد.

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۱۶۷۶۶۴  در ابتدای تماس بفرماایید که از طرف سامانه وکیل نوین تماس میگیرد تا وکیل متحرم پاسخگو شما باشد.

آدرس دفتر: شیراز خیابان ملاصدرا جنب بانک رفاه

_راحله کیانی

راحله کیانی وکیل پایه یک دادگستری شیراز ، دارای ۱۳ سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت ، دارای پرونده های موفق بسیاری در تمام دعاوی حقوقی ملکی میباشد.خانم راحله کیانی به عنوان یک وکیل ملکی خبره،قبل از قبول یک پرونده ،جلسه مشاوره ای با موکل تشکیل داده و اسناد و مدارک ارائه شده را به خوبی بررسی و نتایج احتمالی را با موکل در میان میگذارد تا مراجع کننده بتواند تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح دعوا بگیرد.

وکیل خانم راحله کیانی ،به عنوان یک وکیل حرفه ای و با تجربه اماده ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی حقوقی ،کیفری و خانواده میباشد.شما میتوانید برای اعطای وکالت به سرکار خانم راحله کیانی تحت عنوان بهترین وکیل شیراز ازیکی از راه های زیر با ایشان ارتباط برقرار کنید:

آدرس دفتر: شیراز،چهارراه ملاصدرا،کوچه ۲۴ قضرالدشت،طبقه دوم بانک پاسارگاد،واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۰۴۷۰۷۷ در ابتدای تماس ،بفرمایید که از طرف سامانه وکیل نوین تماس میگیرید تا بهترین وکیل شیراز پاسخگو شما باشد.

مشاوره تلفنی و معرفی بهترین وکیل شیراز اینجا کلیک کنید.

توجه داشته باشید این مقاله در روز های آتی بروزرسانی خواهد شد و وکیل های بیشتری در آن قرار خواهند گرفت و چنانچه شما وکیل محترم شیراز هستید و تمایل دارید نامتان در مقاله بهترین وکیل شیراز باشد با شماره زیر تماس بگیرید:

۰۹۳۳۲۷۹۸۹۲۰

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در این لیست قرار بگیرید اینجا کلیک کنید.

  • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما