مشاوره حقوقی

چنانچه دنبال وکیل هستید تنها کافیست فرم ذیل را تکمیل کرده تا اطلاعات وکیل برای شما پیامک شود.

  • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

موسسه حقوقی بین المللی راه امید

مشاوران باتجربه

وکلای مجرب

قبول وکالت پرونده های کیفری حقوقی خانواده به صورت تخصصی

 

پرسش:آیا نماینده محجور می‌تواند به حساب محجور تجارت کند؟ اگر می‌توانید آیا محجور تاجر حساب می‌شود؟

پاسخ:اولاً: همانند بقیه اشخاص محجور نماینده قانونی وی می‌تواند در امور مالی محجور با نظارت دادستان (در غیر مورد ولی ) اقدام کند . نماینده تاجر محجور هم می‌تواند به حساب او تجارت نماید .

ثانیاً‌: ظاهراً محجور تاجر محسوب می‌شود اما کلیه دعاوی باید به طرفیت نماینده قانونی نامبرده اقامه شود که می‌توان این موارد را از ماده ۴۰۰ قانون تجارت و مقررات مربوطه به حجر در قانون مدنی و غیره استفاده نمود.

چنانچه دنبال وکیل هستید تنها کافیست فرم ذیل را تکمیل کرده تا اطلاعات وکیل برای شما پیامک شود.

  • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما