وکیل اداره کار در تهران

این مجموعه توسط وکلا و فارغ التحصیلان حقوق در تهران وکالت در امور کار و تامین اجتماعی اقدام مینماید 

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل اداره کار در تهران

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

پرسش :در مواردی که با شکایت کارفرما کارگر بازداشت شده و برابر تصمیم مراجع صالحه با قید ضمانت آزاد میگردد و کارفرما وی را موقتا بکار اعاده نماید، آیا بازهم تکلیفی به پرداخت حقوق مقرر در تبصره ماده ۱۸ خواهد داشت؟

پاسخ : نطر به اینکه هدف قانونگذار رسیدگی به مشکل معیشتی خانواده کارگر بوده است و بر اساس رویه های موجود چنانچه کارگر بر اساس شکایت کارفرما توقیف وسپس با قید ضمانت آزاد گردد، کارفرما میتواند تا تعیین تکلیف نهایی کارگر را به کار اعاده نماید. بدیهی است در غیر اینصورت کارفرما مکلف به پرداخت مبلغ مزبور خواهد بود.

برای راهنمایی بیشتر و مشاوره حقوقی در شهر تهران می تونی اینجا کلیک کنی تا وکیل نوین بهترین راهنمایی رو بهت بکنه.

پرسش :در موادی که بر اساس رای صادره از مراجع حل اختلاف، کارگر بکار قبلی اعاده میگردد، و کارفرما مکلف میگردد حق السعی ایام تعلیق یعنی از تارخ اخراج تا تاریخ اعاده بکار مجدد را پرداخت نماید، پرداخت کسورات قانونی ( حق بیمه و مالیات سهم کارگر ) به عهده کیست و به چه نحو؟

پاسخ : برابر مقررات مالیاتی و قانون تامین اجتماعی اینگونه کسورات توسط کارفرما از حق السعی کارگر کسر میگردد و در مواردی که حکم مراجع حل اختلاف توسط دایره اجرای احکام دادگستری اجرا میگردد، کسورات قانونی مزبور مربوط به ایام تعلیق به عنوان بدهی کارگر به کارفرما بوده و کارفرما میتواند باستناد بند «الف» ماده ۴۵ قانون و بارعایت ترتیب مقرر در ماده ۴۴ قانون مرقوم، طلب خود را وصول نماید.

جهت مشاوره حضوری یا تلفنی با بهترین وکیل تهران اینجا کلیک کنید

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل اداره کار در تهران

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

 

وکیل آشنا به قوانین کار در تهران, وکیل برای کارخانه جات در تهران,  وکیل خوب برای امور اداره کار در تهران,  وکیل کارگر و کارفرمایی در تهران,  وکیل مشکلات کارگری در تهران,  وکیل برای کارفرما در کرج , وکیل اداره کار در تهران

جهت مشاوره حضوری یا تلفنی با بهترین ویل تهران اینجا کلیک کنید

4 نظرات
 1. رحیمی می گوید

  واقعا اگه بتوانید از صیانت من و ۳۰۰۰۰هزار کارمند بانک ملت دفاع کردید

  1. صالحه رضائی می گوید

   سلام
   در این باره میتونید با شماره های ۰۵۱۳۶۱۴۴۶۴۴ و ۰۵۱۳۶۱۴۴۵۵۲ تماس بگیرید تا هم مشاوره داشته باشید و هم به وکیل متخصص معرفی شوید.

 2. رحیمی می گوید

  بنده کارمند بانک ملت می باشم تقریبا ۴ساله منو با ماده ۲۷ اخراج کردن و هنوز که هنوزه با ۲۵سال خدمت سرگردانم…واقعا پیشه به من در مانده که زندگیش باخاک یکسان شده کمکی هم کرد..واقعا میشه

  1. صالحه رضائی می گوید

   سلام شما میتونید با شماره های ۰۵۱۳۶۱۴۴۶۴۴ و ۰۵۱۳۶۱۴۴۵۵۲ تماس بگیرید تا هم مشاوره داشته باشید و هم به وکیل متخصص معرفی شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی