بهترین وکیل اداره کار در مشهد+حامی شما(۱۴۰۳)

بهترین وکیل اداره کار در مشهد+حامی شما(۱۴۰۳)

سلام به شما دوستان من زینب خبره کارشناس حقوقی سامانه راه امید و موسسه وکیل نوین 

من اینجام تا بهترین وکیل اداره کار در مشهد رو به شما معرفی کنم و شمارو با مشکلاتی که از قبیل سختی کار،بیمه بیکاری،مطالبه وجه از کارفرماو…دارید با خیالت راحت رها سازم.

 

 برای ارتباط با بهترین وکیل در مشهد اینجا کلیک کنید.

 

بهترین وکیل اداره کار در مشهد+حامی شما(1403)

علی بهروش

موسس سامانه راه امید و موسسه وکیل نوین

ایشان با توجه به شناختی که از اکثر اوقات دارند با توجه به هر دادگاه و دادسرا میتوانند بهترین راه حل هارو به شما پیشنهاد بدهند و با توجه به تیم متخصص ایشان شما میتوانید با خیال راحت پرونده هاتونو بسپارید بهشون.

آدرس:بلوارشاهد _شاهد۳۳_برج ایلماه_طبقه چهارم_واحد ۴۰۱

شماره تماس ایشان:۰۵۱۳۶۱۴۰۰۰۰_۰۵۱۳۶۱۴۰۱۰۱

 

 

در قران کلمه وکیل در آیه ۱۶۷ سوره آل عمران ذکر شده ومقام وکالت را تقریبا درردیف مقام بزرگ روحانی و معنوی قرار داده ،در کلمه و معنی لفت عرب امروزه استفاده نمیشود از کلمه وکیل و در تمام جزیره عرب و شمال افریقا از کلمه محامی بجای وکیل استفاده میکنند.

 

 

بهترین وکیل اداره کار در مشهد  در راه امید سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

راه امید با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل تخلیه ملک در مشهد

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل خانم خبره

هدف قانونگذار در بهترین وکیل اداره کار در مشهد

نظر به اینکه هدف قانونگذار رسیدگی به مشکل معیشتی خانواده کارگر بوده است و بر اساس رویه های موجود  چنانچه کارگر بر اساس شکایت کارفرما توقیف وسپس با قید ضمانت آزاد گردد، کارفرما میتواند تا تعیین تکلیف نهایی کارگر را به کار اعاده نماید. بدیهی است در غیر اینصورت کارفرما مکلف به پرداخت مبلغ مزبور خواهد بود.

در موادی که بر اساس رای صادره از مراجع حل اختلاف، کارگر بکار قبلی اعاده میگردد، و کارفرما مکلف میگردد حق السعی ایام تعلیق یعنی از تارخ اخراج تا تاریخ اعاده بکار مجدد را پرداخت نماید، پرداخت کسورات قانونی ( حق بیمه و مالیات سهم کارگر ) به عهده کیست و به چه نحو ؟

برابر مقررات مالیاتی و قانون تامین اجتماعی اینگونه کسورات توسط کارفرما از حق السعی کارگر کسر میگردد و در مواردی که حکم مراجع حل اختلاف توسط دایره اجرای احکام دادگستری اجرا میگردد، کسورات قانونی مزبورمربوط به ایام تعلیق به عنوان بدهی کارگر به کارفرما بوده و کارفرما میتواند باستناد بند «الف» ماده ۴۵ قانون و بارعایت ترتیب مقرر در ماده ۴۴ قانون مرقوم، طلب خود را وصول نماید.

 

 

بهترین وکیل اداره کار در مشهد+حامی شما(1403)

برای آشنایی با وکیل متخصص مشهد در دعاوی دیگر اینجا کلیک کنید.

آیا طرفین قرارداد می توانند با توافق مزایایی کمتر از آنچه در قانون کار و مقررات تبعی پیش بینی شده در نظر بگیرند؟جواب دربهترین وکیل اداره کار در مشهد

در قرارداد کار رعایت حداقل های پیش بینی شده در قانون کار و مقررات تبعی الزامی است و کارگر و کارفرما حتی با توافق نمی توانند برای امتیازات و مزایای کمتر از قانون موافقت داشته و در قرارداد لحاظ نمایند. هر گونه توافق بر خلاف مقررات آمره قانون کار فاقد اعتبار بوده و در مراجع حل اختلاف نیز مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

 

2 نظرات
 1. جعفر رمضانی می گوید

  سلام خسته نباشید
  فقط خواستم بگم
  چرا قرار داد تصفیه خانه فاضلاب گلبهار یک‌ماهه شده تا زهگی
  آیا باید قرداد کارگر شش سال کار یک‌ماهه باشه ؟

  1. حمیدرضا عظیمی می گوید

   سلام
   ممکنه تخلفی صورت گرفته باشع با شماره های زیر در اسرع وقت تماس بگیرید؟
   ۰۵۱۳۶۱۴۰۰۰۰
   ۰۵۱۳۶۱۴۱۱۱۱

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی
با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود