وکیل اداره کار در مشهد

وکیل اداره کار در مشهد

پرداخت کسورات قانونی حق بیمه و مالیات سهم کارگر چگونه است؟

بهترین وکیل برای پرداخت کسورات قانونی حق بیمه و مالیات سهم کارگر در مشهد

سامانه راه امید توسط وکلا و فارغ التحصیلان حقوق در مشهد جهت وکالت در امور کار و تامین اجتماعی اقدام می نماید. برای ارتباط با بهترین وکلای مشهد در زمینه کسورات حق بیمه و مالیات کارگر می‌توانید به سامانه راه امید مراجعه کنید.

 

چنانچه دنبال وکیل اداره کار در مشهد هستید  تنها کافیست فرم ذیل را تکمیل کرده تا اطلاعات وکیل اداره کار برای شما پیامک شود.

 • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

 

در مواردی که با شکایت کارفرما کارگر بازداشت شده و برابر تصمیم مراجع صالحه با قید ضمانت آزاد میگردد و کارفرما وی را موقتا بکار اعاده نماید، آیا بازهم تکلیفی به پرداخت حقوق مقرر در تبصره ماده ۱۸ خواهد داشت؟

نطر به اینکه هدف قانونگذار رسیدگی به مشکل معیشتی خانواده کارگر بوده است و بر اساس رویه های موجود چنانچه کارگر بر اساس شکایت کارفرما

توقیف وسپس با قید ضمانت آزاد گردد، کارفرما میتواند تا تعیین تکلیف نهایی کارگر را به کار اعاده نماید. بدیهی است در غیر اینصورت کارفرما مکلف به پرداخت مبلغ مزبور خواهد بود.

در موادی که بر اساس رای صادره از مراجع حل اختلاف، کارگر بکار قبلی اعاده میگردد، و کارفرما مکلف میگردد حق السعی ایام تعلیق یعنی از تاریخ اخراج تا تاریخ اعاده به کار مجدد را پرداخت نماید، پرداخت کسورات قانونی ( حق بیمه و مالیات سهم کارگر ) به عهده کیست و به چه نحو؟

برابر مقررات مالیاتی و قانون تامین اجتماعی اینگونه کسورات توسط کارفرما از حق السعی کارگر  کسر میگردد و در مواردی که حکم مراجع حل اختلاف

توسط دایره اجرای احکام دادگستری اجرا میگردد، کسورات قانونی مزبور مربوط به ایام تعلیق به عنوان بدهی کارگر به کارفرما بوده و کارفرما میتواند

به استناد بند «الف» ماده ۴۵ قانون و بارعایت ترتیب مقرر در ماده ۴۴ قانون مرقوم، طلب خود را وصول نماید.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص اداره کار در مشهد اینجا کلیک کنید

راه امید یسایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

راه امید با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و  وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

2 نظرات
 1. Sara می گوید

  درود.
  خسته نباشید
  معذرت میخوام، بدون قرارداد و بیمه و پرینت حساب، و صرفا با دو شاهد، امکان شکایت از کارفرما بابت حقوق معوقه هست یا خیر؟
  بابت یک سال کارکرد

  1. کارشناس حقوق امیر حسین جواهری می گوید

   امکانش هست ولی خیلی سخته بهتره وکیل بگیرید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما