وکیل برای اتباع عراقی در مشهد | وکیل تابعیت

وکیل برای اتباع عراقی در مشهد

 

اتباع عراقی پیگیری امور خود در ایران را می‌توانند به وکیل تابعیت در مشهد در سامانه راه امید بسپارند. جهت ارتباط با وکیل برای اتباع عراقی در مشهد می‌توانید با سامانه راه امید ارتباط برقرار کنید.

چنانچه در این حیطه نیاز به وکیل متخصص میباشید فرم زیر را تکمیل تا ظرف پنج دقیقه تلفن وکیل متخصص در شهر شما برایتان پیامک میگردد تا با ایشان تلفنی و حضوری صحبت داشته باشید 

 

شماره‌های تماس با وکیل تابعیت در مشهد: ۰۵۱۳۶۱۴۴۵۹۲ و ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷

طبق ماده ۳۸ این قانون :

هر کس برای ورود یا خروج از کشوراز گذرنامه یا اسناد در حکم گذرنامه که متعلق به دیگری باشد استفاده نماید به حبس از دو ماه تا یک سال محکوم می شود.

ادامه مطلب 

طبق ماده ۴۱ این قانون :

کسانی که هر نوع اطلاعات مربوط به خود و شریکها را که در صادر کردن گذرنامه دست داشته اند را واقعیت آن را نگویند و یا  بر خلاف واقع بگویند

به شرط اینکه از گذرنامه استفاده کنند محکوم به حبس از  ۲ ماه تا ۶ ماه می شوند.

طبق ماده ۳۹ و۴۰:

کارمندان دولت برای عبور از مرز و یا خروج از کشور با صدور گذرنامه بدون رعایت قوانین مربوط اقدامی نمایند مجازات نموده است.

ادامه مطلب

 

راه امید سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

راه امید با گروه متخصص وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر  نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

امتیاز ما
امتیاز شما
[مجموع: ۱ میانگین امتیازات: ۵]

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما 
تلفن وکیل برای شما ارسال شده با ایشان تماس حاصل فرمایید .

× کارشناسان ما آمده پاسخگوی هستن