وکیل تابعیت | از شرایط گرفتن تابعیت ایران چه می دانید؟

وکیل تابعیت

 

چنانچه مشاوره تلفنی و حضوری با بهترین وکیل برای گرفتن تابعیت ایران را می‌خواهید، از طریق سامانه راه امید اقدام کنید. سامانه راه امید با دارا بودن وکلای متخصص و آشنا به قوانین مختلف تابعیت ایران اقدامات تخصصی انجام می‌دهد.

چنانچه در این حیطه نیاز به وکیل متخصص میباشید فرم زیر را تکمیل تا ظرف پنج دقیقه تلفن وکیل متخصص در شهر شما برایتان پیامک میگردد تا با ایشان تلفنی و حضوری صحبت داشته باشید 

 

چنانچه اطلاعی ندارید که در شهرتان وکیل متخصص تابعیت چه شخصی است، می‌توانید در هر شهری که هستید، با شماره‌های ۰۵۱۳۶۱۴۴۵۹۲  و  ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷ تماس حاصل فرمایید.

شرایط تحصیل تابعیت ایران:

کلیه اتباع خارجی طبق ماده ۹۷۹ قانون مدنی می توانند در صورتی که دارای شرایط ذیل باشند تقاضای گرفتن تابعیت ایران را بنمایند.

۱٫ به سن ۱۸ سال تمام رسیده باشند.

۲٫ پنجسال اعم از متوالی یا متفاوت به صورت قانونی در ایران ساکن بوده باشند.

۳٫ فراری از خدمت نظامی در کشور متبوع خود نباشد.

۴٫ در هیچ مملکتی به جنحه مهم یا جنایت غیرسیاسی محکوم نشده باشد. ضمناً کسانیکه به امور عام المنفعه ایران خدمت یا مساعدت شایانی کرده باشند و همچنین اشخاصی که دارای عیال ایرانی و از او اولاد دارند و یا دارای مقامات عالی علمی هستند، در صورتیکه دولت ورود آنها را به تابعیت ایران صلاح بداند، بدون رعایت شرط اقامت ممکن است با تصویب هیئت وزیران به تبعیت ایران قبول شوند.

 

مراحل اخذ تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران:

افرادی که متقاضی تحصیل تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران باشند می توانند در صورت شرایط مندرج در ماده ۹۷۹ قانون مدنی، درخواست تابعیت خود را به اداره تابعیت وزارت امور خارجه در مرکز و یا دفاتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استاندار‌ی‌های سراسر کشور تسلیم نمایند.

 

امتیازات و محدودیت ها:

امتیازات و محدودیت های اشخاصی که تحصیل تابعیت ایران را نموده اند: اشخاصی که تحصیل تابعیت ایرانی نموده یا بنمایند از کلیه حقوقی که برای ایرانیان مقرر است بهره مند می شوند لیکن نمی توانند به مقامات ذیل نائل گردند:

۱٫ ریاست جمهوری و معاونین او

۲٫ عضویت در شورای نگهبان و ریاست قوه قضائیه

۳٫ وزارت و کفالت وزارت و استانداری و فرمانداری

۴٫ عضویت در مجلس شورای اسلامی

۵٫ عضویت در شوراهای استان و شهرستان و شهر

۶٫ استخدام در وزارت امور خارجه و نیز احراز هرگونه پست و یا ماموریت سیاسی

۷٫ قضاوت

۸٫ عالی ترین رده فرماندهی در ارتش و سپاه و نیروی انتظامی

۹٫ تصدی پست های مهم اطلاعاتی و امنیتی

 

چرا راه امید رو انتخاب کنیم؟

وکیل نوین بزرگترین گروه وکلا در کشور بوده که در۳۰ استان فعال میباشد هموطنان عزیز میتوانند با تماس به شماره های اعلام شده متناسب با پرونده خود در شهرشان وکیل متخصص در آن حیطه را پیدا نمایند. اگه از وکیلم راضی نبودم چکار میتونم انجام بدم؟ مثلا وکیل جواب تلفنم رو نداد.

 

راه امید؛ سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

مزیت راه امید بر این است که در صورت عدم رضایت موکلین از روند پیگیری خود و پاسخگو نبودن وکیل میتوانند با تماس به دفتر مرکزی تقاضای تغییر وکیل برای پرونده خود نمایند همچنین در روند رسیدگی از ناحیه وکیل مسئولین سی آر ام راه امید مستمر با موکل محترم تماس گرفته و نظر سنجی صورت میگیرد ، البته این امر تنها منوط به یک شرط میباشد که موکلین از ابتدای امر گروه وکلای راه امید را از روند قراردادی خود مطلع و پاسخگو صحیح به مسئولین سی آر ام باشند.

امتیاز ما
امتیاز شما
[مجموع: ۱ میانگین امتیازات: ۵]

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما 
تلفن وکیل برای شما ارسال شده با ایشان تماس حاصل فرمایید .

× کارشناسان ما آمده پاسخگوی هستن