وکیل متخصص قتل در مشهد | وکیل کیفری در مشهد

وکیل متخصص قتل در مشهد

 

بهترین وکیل قتل در مشهد در سامانه راه امید تونست به من کمک کنه که خیلی زود حکم قاتل پسرم رو بگیرم. شما هم اگر به وکیل قتل در مشهد نیاز داشتید، می‌توانید با بهترین وکیل قتل در سامانه راه امید ارتباط برقرار کنید.

چنانچه در این حیطه نیاز به وکیل متخصص میباشید فرم زیر را تکمیل تا ظرف پنج دقیقه تلفن وکیل متخصص در شهر شما برایتان پیامک میگردد تا با ایشان تلفنی و حضوری صحبت داشته باشید 

برای ارتباط با سامانه راه امید با شماره‌های ۰۵۱۳۶۱۴۴۵۹۲ و ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷  تماس بگیرید تا وکیل متخصص قتل به شما معرفی شود.

قتل عمد :

وکیل قتل در مشهد در مورد قتل عمد می‌گوید:

قصاص نفس : براساس ماده ۲۰۴ قانون مجازات اسلامی ایران سه نوع قتل نفس داریم (عمد ، شبه عمد و خطای محض)  است. همان طور که در ماده ۲۰۵ آمده است قتل عمد مجازات آن قصاص است و اولیای دم با اجازه ی قاضی می توانند قاتل را قصاص کنند و قاضی می تواند این امر را به رئیس قوه قضاییه یا دیگری واگذار کند. ( تفویض اختیار)

قتل عمد = قتل عمد یعنی شخص قاتل با انجام دادن کاری که هدفش کشتن فرد یا افراد که در یک جمع مشخص نباشد را دارد. چه قصد کشتن این افراد را داشته باشد چه نداشته باشد ولی نتیجه آن به قتل منجر گردد. وکیل قتل در تهران ادامه می‌دهد: حتی در جایی که قاتل کاری انجام داده است هدفش و قصدش کشتن کسی نباشد ولی در نتیجه سبب مرگ فرد شود باز هم قتل عمد محسوب می شود.در مواردی که قاتل عملی را انجام می دهد که هدف و قصدش و حتی آن عمل کشنده نباشد ولی شخص متقابل به دلیل پیری، ناتوانی یا مریضی فوت کند و قاتل نیست به این دلایل آگاه باشد را قتل عمد گفته می شود.طبق ماده ۲۰۷ قانون مجازات در صورتی که قاتل مسلمان را به قتل برساند قصاص می شود و کسی که در قتل معاونت کرده باشداز سه سال تا پانزده سال به آن حبس تعلق می گیرد.

 

شرایط و مشخصات انواع قتل : 

قتل عمد:

۱- قصد فعل + قصد نتیجه = قتل عمد

۲- قصد فعل +عدم قصد نتیجه + عمل نوعا کشنده نیست + مجنی علیه ویژگی خاص دارد = قتل عمد ( اصل عدم آگهی )

الف )علم و آگاهی به نوع عمل نسبت به وضعیت فرد

ب) علم و آگاهی به ویژگی خاص مجنی علیه 

۳- قصد فعل + قصد نتیجه + مشخص نبودن فرد = قتل عمد

قتل شبه عمد : 

۱- قصد فعل + عمل مشمول جنایات عمدی نیست = قتل شبه عمد

  الف ) نوعا کشنده نیست    ب) عدم قصد نتیجه    ج) عدم ویژگی خاص مجنی علیه 

۲- عدم قصد فعل + خطا یا تقصیر جزایی = شبه عمد 

خطای محض :

نه قصد فعل +نه قصد نتیجه  + تقصر خطایی وجود ندارد = قتل خطای محض

راه امید؛ سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

راه امید با گروه وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده‌ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه‌ها برداشته است، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره‌های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می‌گردد .در حین روند پرونده به پیگیری‌های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظرسنجی‌هایی صورت می‌پذیرد که در صورت عدم رضایت شما مجددا با وکیل دیگری به رایگان مشاوره می‌نمایید، این امر باعث می‌شود علاوه بر تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

امتیاز ما
امتیاز شما
[مجموع: ۱ میانگین امتیازات: ۵]

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما 
تلفن وکیل برای شما ارسال شده با ایشان تماس حاصل فرمایید .

× کارشناسان ما آمده پاسخگوی هستن