وکیل مشکلات بانکی در مشهد 

وکیل مشکلات بانکی در مشهد 

 

بهترین وکیل مشکلات بانکی در مشهد در سامانه راه امید تونست به من کمک کنه که خیلی زود مبلغ هنگفتی را که ازم کلاهبرداری کرده بودند، پس بگیرم. شما هم اگر به وکیل مشکلات بانکی نیاز داشتید، می‌توانید با بهترین وکیل مشکلات بانکی در مشهد در سامانه راه امید ارتباط برقرار کنید.

 

آدرس : مشهد –

قاسم اباد – بلوار شاهد – شاهد ۳۳ – برج ایلما – طبقه چهارم – واحد ۴۰۱

چنانچه دنبال وکیل متخصص امور بانکی در مشهد هستید  تنها کافیست فرم ذیل را تکمیل کرده تا اطلاعات وکیل امور بانکی برای شما پیامک شود.

  • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

 

پرسش شما

با سلام همسر بنده اشتباهی مبلغ شش میلیون تومان به حساب فردی  واریز نمود. پس از گذشت یکسال و پیدا کردن تلفن همراه و منزل این فرد، وی از باز پس دادن پولمان خودداری می‌کند. لازم به توضیح است که ما ایشان را نمی شناسیم و ریالی بین خود حساب نداریم. لطفا جهت وصول حق خود ما را راهنمایی فرمایید با تشکر وقدردانی از شما.

 

پاسخ ما

در پاسخ به سوال شما باید بیان داشت که موادی از قانون به رد مالی که بدون استحقاق گرفته شده است، اشاره دارد به عبارت دیگر کسی که(گیرنده) عمداً، اشتباهاً ، یا اجباراً چیزی را که مستحق نبوده است، دریافت کند، ملزم است در هر صورت آنرا به مالک تسلیم کند(ایفای ناروا). این در حالی است که ابتدا مالک می بایست دو مورد ذیل را در محکمه اثبات نماید:

اول: مدیون نبودنِ خود

دوم: اشتباه در پرداخت کردن توسط مالکِ پول از طرف دیگر باید بیان داشت کسی که مالی را من غیر حق دریافت کرده است، خواه عمدی یا اشتباهی،ضامن عین و منافع آن نیز می باشد.باید دادخواست مطالبه وجه به دادگاه حقوقی بدید و پرینت حساب یا رسید واریزی رو پیوست مدارکتون کنید.

 

ادامه مطلب در مورد نحوه مطالبه وجه با رسید بانکی

 

ادامه مطلب در مورد مطالبات بانکی

 

ادامه مطلب در مورد نحوه توقیف حساب‌های بانکی
 

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص مشکلات بانکی اینجا کلیک کنید

چرا راه امید رو انتخاب کنیم؟

راه امید بزرگترین گروه وکلا در کشور بوده که در ۳۰ استان فعال میباشد هموطنان عزیز میتوانند با تماس به شماره های اعلام شده متناسب با پرونده خود در شهرشان وکیل متخصص در آن حیطه را پیدا نمایند.

 

اگه از وکیلم راضی نبودم چکار میتونم انجام بدم؟

مثلا وکیل جواب تلفنم رو نداد . مزیت راه امید بر این است که در صورت عدم رضایت موکلین از روند پیگیری خود و پاسخگو نبودن وکیل میتوانند با تماس به دفتر مرکزی تقاضای تغییر وکیل برای پرونده خود نمایند همچنین در روند رسیدگی از ناحیه وکیل مسئولین سی آر ام راه امید مستمر با موکل محترم تماس گرفته و نظر سنجی صورت میگیرد ، البته این امر تنها منوط به یک شرط میباشد که موکلین از ابتدای امر گروه وکلای راه امید را از روند قراردادی خود مطلع و پاسخگو صحیح به مسئولین سی آر ام باشند.

 

چنانچه دنبال وکیل متخصص امور بانکی در مشهد هستید  تنها کافیست فرم ذیل را تکمیل کرده تا اطلاعات وکیل امور بانکی برای شما پیامک شود.

  • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

راه امید؛ سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

راه امید با گروه وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده‌ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه‌ها برداشته است،با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره‌های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می‌گردد .در حین روند پرونده به پیگیری‌های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظرسنجی‌هایی صورت می‌پذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض می‌گردد، این امر باعث می‌شود علاوه بر تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد.

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما