ویژگی های وکیل بین المللی | معرفی وکیل بین المللی

وکیل بین المللی

 

چنانچه به دنبال تیمی هستید که آشنا به قوانین بین الملل و قوانین داخلی کشور مورد نظر شما باشد ما به شما سامانه راه امید را معرفی میکنیم که دارای  وکلای پایه یک دادگستری در مشهد و دیگر شهر های مختلف ایران میباشد.

آدرس دفتر مرکزی: مشهد -قاسم اباد – بلوار شاهد – شاهد ۳۳ – برج ایلما – طبقه چهارم – واحد ۴۰۱ 

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل بین المللی 

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

سبک کاری راه امید

بامراجعه شرکتها و سازمان ها به این موسسه در ابتدا مدارک بررسی و چنانچه نیاز به مجوز خاص دیگری باشد بیان میگردد پس از معین کردن کشور مقصد قوانین بین المللی و قوانین داخلی آن مطالعه دقیق میگردد که مطابق آن قراردادی تنظیم گردد که در آینده  درصورت بروز مشکل بتوان آن را رفع نمود .

درصورتی که نیاز به سرمایه گذاری در ایران ویا خارج داشته باشید تخصص ماست .

 

وکیل بین المللی چه کسی است؟

وکیل بین المللی یک حقوقدان متخصص است که وظیفه تهیه و تنظیم متون حقوقی بین المللی را داشته و می تواند روند حل و فصل اختلافات بین المللی را مدیریت کند. وکیل بین المللی در یک یا چند حوزه حقوقی بر نظام حقوقی و قوانین چند کشور تسلط کافی داشته و بتواند موکل خود را به صورت فرامرزی و بین المللی راهنمایی کند.

یک وکیل بین المللی  مجرب معولا به یک یا چند زبان زنده دنیا مسلط بوده و می تواند با اشخاص مختلف در کشورهای مختلف بدون هیچ مشکلی ارتباط برقرار کند و ابتکار عمل مذاکرات قراردادی را بدست آورد.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص امور بین الملل اینجا کلیک کنید

راه امید سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

راه امید با گروه متخصص وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه ها برداشته است ، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی  به شماره های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی میگردد .در حین روند پرونده به پیگیری های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظر سنجی هایی صورت میپذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض میگردد ، این امر باعث میشود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی