وکیل طلاق توافقی در کرج

بهترین وکلای طلاق توافقی در کرج چه کسانی هستند؟

 

در اینجا ما به شما تعدادی وکیل خبره و کار‌بلد در شهر کرج، در پروندهای طلاق توافقی به شما معرفی میکنیم که در صورت نیاز بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید تا مشکل‌تان را برطرف نمایند. سامانه‌ی وکیل نوین با یک دهه سابقه، برای سهولت شما عزیزان در شهر کرج بهترین وکلای شهر کرج را در لیست پایین به شما معرفی می‌کنیم. 

همانطور که میدانید یکی از ارکان مهم در جامعه خانواده است. که با توجه به دلایلی که خودتون در جریان هستید بیشتر خانواده‌ها در آستانه فروپاشی قرار گرفته‌اند و راهی جز طلاق دیگر باقی نمونده براشون، ما در این مقاله میخواهیم شما رو با  بهترین وکلای طلاق در کرج آشنا کنیم که با آسوده خاطر بیشتری مشکل خود را حل کنید. تا پایان این مقاله همراهمون باشید.

بهترین وکلای کرج در لیست ۸ تایی

هادی-علیزاده

هادی علیزاده

وکیل‌ دادگستری و مشاور‌ حقوقی عضو کانون‌‍ وکلای‌ دادگستری مرکز متخصص پروندهای خانواده

کرج . سه راه گوهردشت . کوی کارمندان جنوبی . برج دریای نور

۰۹۱۲۳۳۶۲۴۸۹

فرزانه-فتوتی

فرزانه فتوتی

وکیل پایه یک دادگستری متخصص در پرونده های خانواده-طلاق

فردیس ، سه راه حافظیه روبروی اداره گاز ساختمان پارسیان طبقه ۴ واحد ۱۳

۰۹۳۵۳۵۵۹۶۳۵

نسرین-محمدی

نسرین محمدی

وکیل پایه یک دادگستری قبول وکالت در دعاوی خانواده 

کرج چهار راه طالقانی

۰۹۱۹۱۶۶۱۷۵۱

وکیل خانم

الهام بهار نیا هرمزی

وکیل پایه یک دادگستری وکالت تخصصی در پروندهای خانواده

کرج

۰۹۱۲۴۰۲۱۳۰۲

محمد بابایی فیشانی

کارشناس ارشد حقوق، طلاق /نفقه/اجرت المثل/مهریه نفقه فرزند /اثبات عسروحرج زوجه

کرج عظیمیه برج قائم و فاز ۴ مهرشهر

۰۹۱۲۵۳۰۵۷۳۳

رضا زرین صدف

وکیل پایه یک مرکز وکلای قوه‌قضاییه وکیل امور خانواده

کرج.۷تیر.ابتدای طالقانی.ساختمان تارا.طبقه هفتم واحد ۱۴

۰۹۱۲۳۲۰۵۱۹۴

جلال مومنی

وکیل پایه یک دادگستری وکالت در امور پرونده های خانواده

کرج آزادگان ابتدای بلوار مطهری جنب تامین اجتماعی مجتمع آفتاب ط۲واحد۴

۰۹۳۵۶۹۰۲۰۲۰

وکیل خانم

آزاده محبی

وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی خانواده

سه راه گوهردشت ضلع جنوب شرقی ساختمان صدف ۲ طبقه اول واحد ۲

۰۹۱۲۳۶۰۲۷۳۱

همراهان گرامی در سامانه‌ی وکیل نوین در این مقاله می‌خواهیم با هم نحوه گرفتن طلاق توافقی و مراحل آن را در کرج با هم بررسی کنیم. و بعد اون هم شرایط و ویژگی‌های یک وکیل متخصص در امر طلاق توافقی که چقدر می‌تواند یک وکیل در روند پرونده شما تاثیرگذار باشد، رو با هم بررسی کنیم.

قبل از هر چیزی میخوام برگردم به قدیم‌تر‌ها و زمانی که بچه بودم یادم میاد از قدیم پرونده‌های طلاق رو از نزدیک لمس کرده بودم. البته من نه بچه طلاق بودم و نه پدر و مادرم با هم اختلاف داشتن. بلکه هر کی که تو زندگی مشترکش به مشکل برمی‌خورد به پدر من مراجعه میکرد و یه‌جوری اتاق بابا حکم دادگاه خانواده رو داشت و پدرم قاضی اون دادگاه بود.

البته اون قدیم‌تر‌ها حتی طلاق‌ها هم متفاوت بود و بیشتر با توافق حل میشد و به قول معروف بابا همیشه ریش‌سفیدی می‌کرد و اختلافات حل می‌کرد و نمیذاشت که کسی از اتاقش به دادگاه اصلی بره. همین امر باعث شد که من از همون کودکی به وکالت علاقه پیدا کنم. اون موقع‌ها یادم میاد یک سری یکی از همسایه‌هامون به خانه ما آمدن که البته خیلی با اون‌ها آشنا نبودیم.

ادامه ماجرا:

 چون تازه به محله ما آمده بودن وقتی وارد اتاق پدر شدن من هم طبق عادت همیشه خودم رو به زور وارد اتاق پدر کردم و منتظر بودم تا ماجرایشان را تعریف کنن. از وضع ظاهری اون‌ها مشخص بود که خیلی از نظر مالی تو رفاه هستن. و قطعا بحث دعوای اون ها هیچ ربطی به مسائل مالی نداشت.

همون اول کار اون خانم شروع کرد به داد و‌ بیداد که حاج آقا اگه بدونی این مرد چقدر من اذیت میکنه همین الان حکم اعدامش صادر میکنی، پدرمم که از شنیدن این حرف خنده‌اش گرفته بود. گفت والا من قاضی نیستم که بتونم حکم صادر کنم فقط میخوام بهتون بگم تو دین ما خیلی سفارش شده که تا میتونید از طلاق دوری کنید. اون روز بابا تا نزدیک ظهر با اون خانم و آقا صحبت کرد و ازشون خواست با هم مصالحه کنن.

الحق که قدرت بیان منم به بابام رفته. و تو این که اکثر پرونده‌های طلاق که سالیان سال طول کشیده رو میتونم به صورت توافقی رفع کنم، بی دلیل نیست. اما مواردی طلاقی که تو بچگی میومدن خونمون کجا و مراحل رسیدگی طلاق توافقی در سال ۱۴۰۱ کجا، بعد حدود ۴۰ سال قطعا همه چی خیلی متفاوت شده. بهتره برای شروع، با هم نحوه رسیدگی به طلاق توافقی‌رو بررسی کنیم.

 

ویژگی وکیل طلاق توافقی در کرج چیست؟

یک وکیل موفق علاوه بر دانش حقوقی و تجربه‌اش باید از فن‌بیان خوبی برخوردار باشه. در طلاق توافقی برای موکل، که بتونه علاوه بر گرفتن حقوقش خیلی سریع به هدفش برسه.

 

مراحل طلاق توافقی در کرج چیست؟

در مرحله اول باید بدونیم که در طلاق توافقی، وکیل اول از همه باید این قدرت‌رو داشته باشه تا بتونه اون توافقات حاصله رو بین موکلش و همسرش برقرار کنه به صورتی که موکلش متضرر نشه.

در مرحله بعدی وقتی طی چند جلسه تونست به توافقات حاصله برسه اون وقت میتونه درخواست کنه تا طرفین مدارک لازم رو جهت انجام طلاق توافقی براش بیارن.

 

وکیل-طلاق-توافقی-در-کرج

وکیل طلاق توافقی چه مدارکی‌ رو از من میخواهد؟

در طلاق توافقی در کرج تنها کاری که شما باید انجام بدید رسوندن یک سری مدارک به وکیلتون هست بعد از اون هم دیگه نیازی نیست شما کاری بکنید. بقیه کارهارو بسپارید به وکیلتون. مدارکی نیاز برای طلاق توافقی در کرج:

۱)سند ازدواج.

۲)شناسنامه و کارت ملی زوجین.

۳)گواهی بکارت(در صورت باکره بودن خانم).

۴)آزمایش عدم بارداری.

۵)گواهی عدم سازش.

 

آیا وکیل می‌تواند به صورت فوری برای طلاق توافقی اقدام کند؟

باید اول بهتون بگم که با توجه به تغییر شرایط طلاق توافقی از سال ۹۷ چیزی بین سه تا پنج ماه زمان میبره برای زوجینی که خودشون اقدام به طلاق بکنن.

آیا وکیل طلاق توافقی می‌تونه وکالت در طلاق‌رو برام بگیره؟

بحث وکالت در طلاق یک بحث خیلی جامع و کلی هست و نمیشه در چند خط اون رو توضیح داد. اما بهتون پیشنهاد میکنم تا حتما قبل از تنظیم وکالت در طلاق با وکیل متخصص در امر طلاق توافقی مشورت کنید. یکی از تخصص‌های وکلای سامانه‌ی وکیل نوین تنظیم همین وکالت‌نامه‌های طلاق هست، به صورتی که شما هیچ ضرری نکنید. برای تنظیم وکالت نامه تنها کافیه رو کلمه وکیل نوین کلیک کنید.

در طلاق توافقی حتما باید به دفتر ثبت طلاق مراجعه کنم؟

قطعا در طلاق توافقی اصلی‌ترین کار مراجعه به دفتر اسناد و ثبت طلاق توافقی هست. یادتون باشه که گواهی عدم سازشی که دادگاه براتون صادر میکنه تنها ۳ ماه اعتبار داره و بعد اون اگه به دفتر اسناد مراجعه نکنید. تمامی مراحل رو باید از اول طی کنید.

چنانچه دنبال وکیل متخصص طلاق توافقی در کرج هستید  تنها کافیست فرم ذیل را تکمیل کرده تا اطلاعات وکیل طلاق توافقی برای شما پیامک شود.

  • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

 

هزینه ثبت طلاق توافقی در دفاتر طلاق چقدره؟

هزینه ثبت طلاق در دفاتر ثبت طلاق متفاوت است اما معمولا بین ۷۰۰هزار تومان تا ۱میلیون ۵۰۰ متغییر هست.

در انتها تیم حقوقی راه امید از شما بابت همراهی در این مقاله تشکر میکند. اگه باز هم سوالی در رابطه با نحوه طلاق توافقی داشتید کافیه فقط روی کلمه وکیل نوین کلیک کنید. تا از مشاوره در سامانه‌ی وکیل نوین بهره ببرید.

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما