بهترین وکیل در اصفهان | لیست ده تایی راه امید

بهترین وکیل در اصفهان 

بهترین وکیل در اصفهان چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در اصفهان چی هست؟

سلام، من مریم ثابتی تصمیم دارم یه لیست از ۱۰ نفر از بهترین وکلای اصفهان رو که رزومه و سابقه حرفه ایشون توسط تیم وکیل نوین بررسی شده و همچنین رضایت حداکثری موکلین و بیشترین آمار به موفقیت رسوندن پرونده رو داشتن بهتون معرفی کنم و شما در صورت شناخت و تمایل می تونید باهاشون تماس بگیرید.

ملاک من برای گزینش بهترین وکیل در اصفهان این بوده که وکیل هم سرعت پیگیری در دعوا، هم پاسخ دهی تلفنی و برخورد خوب با موکل و در نهایت موفقیت در آرای مشابه پرونده شما رو داشته باشن.

اگه شما هم سابقه همکاری با این وکلا رو داشتید، خوش حال میشم نظرتون رو برام بنویسید، شاید بتونیم در حل یه مشکل از یه هم وطن اصفهانیمون یا هرکسی که در اصفهان نیاز به وکیل داره و نمیدونه کدوم وکیل جزو بهترین ها هست، کمک کرده باشیم.

خب، قدم اول برای هر پرونده انتخاب یک وکیل خوبه، کسی که تخصص و تبحر و تعهد داشته باشه و بتونه در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه رو بگیره.

توصیه من به شما همراهان عزیز اینه که همیشه تو مسیر پر پیچ خم امور حقوقی از تجربه وکلای متخصص استفاده کنید. چرا که هر اشتباهی در این راه می تونه  منجر به نتایج جبران ناپذیری برای شما بشه.

 

لیست ۱۰ تایی از بهترین وکیل در اصفهان

 

 

۱. امیدتاجمیرریاحیامید ریاحی تاجمیر

امید تاجمیر ریاحی وکیل پایه یک دادگستری اصفهان فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی از دانشگاه اصفهان دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری ایشان با وکالت تخصصی در زمینه دعاوی حقوقی و دعاوی ملکی دارای پرونده های موفقی می باشد.

در دعاوی متعددی نظیر تصرف عدوانی ابطال اسناد رسمی الزام به تنظیم سند رسمی خلع ید و اثبات مالکیت دارای موفقیت های متعددی هستند.تاحمیر ریاحی به عنوان یک وکیل حرفه ای اصفهان؛ در دعاوی حقوقی و ملکی آماده ارائه خدمات حقوقی می باشد.
در ادامه به برخی از مهم تریم دعاوی حقوقی ایشان اشاره شده است:
دعاوی الزام به تنظیم سند و الزام به اخذ پایان کار و صورت مجلس تفکیکی اباطل اسناد انتقال و تقسیم نامه رسمی ابطال آرای داوری تصرف عدوانی خلع ید و اثبات بیع و اثبات  مالکیت اعلام بطلان مبایعه نامه و الزام به رد مبیع تقسیم و تحریر ترکه ابطال اجراییه ثبتی انحصار وراثت دستور فروش و دعاوی کیفری از جمله:

فروش مال غیر خیانت در امانت جعل و استفاده از سند مجعول و همچنین پرونده های متعدد ثبت من جمله تقاضای صدور اجراییه پیگیری و انجام مزایده دارای سابقه می باشد و اینگونه دعاوی را به تیم حقوقی ایشان ارجاع نمایید.

 

ارتباط با وکیل

 

۲. محمد تقی فقیهیمحمد تقی فقیهی

آقای محمد تقی فقیهی  دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی کاشان و وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری اصفهان می باشدکه از سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت نموده و جزء یکی از بهترین و موفق ترین وکلای اصفهان می باشند.
از مهمترین فعالیتهای ایشان اخذ مطالبات مردم از شرکت گیتی پسند اصفهان بالغ بر چندین میلیارد تومان بوده که باپیگیری های فراوان و حتی جلب  مدیران شرکت  علارغم نفوذهای فراوان مدیران مربوطه تمامی مطالبات مردم را اخذ نموده و مطالبه سهام  مردم نزد( بانک مهر اقتصاد سابق) بانک سپه جدید بالغ بر میلیاردها تومان ارزش سهام بانک  مربوطه؛ می باشد.

نامبرده با۱۲ سال سابقه کاری  در زمینه های حقوقی؛ کیفری؛ خانواده و دارای بیش از۲۰۰۰پرونده موفق بوده وموارد فوق  به غیر ازسابقه  نامبرده در شرکت‌ها و بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری و موسسات حقوقی و مدیریت موسسات حقوقی  می باشد.

 

ارتباط با وکیل

 

 

۳. سهیلا باقر پورسهیلا باقر پور

سهیلا باقرپور وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای اصفهان، کارشناس ارشد حقوق، دارای مهارت و تجربه قراردادنویسی، دارای تجربه قراردادنویسی برای شرکت های تجاری، ایشان فعالیت وکالت را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده اند.
دارای تجربه وکالت در دعاوی خانواده( از جمله طلاق توافقی، و کلیه امور مرتبط با دادگاه خانواده، محجورین و دایره سرپرستی).
دعاوی کیفری ( از جمله ضرب و جرح عمدی، تخریب عمدی ، کلاهبرداری و انتقال مال غیر، قصور پزشکی، توهین و تهدید، جرایم رایانه ای).
دعاوی حقوقی ( ازجمله امور حسبی تحریر و تقسیم ترکه، مطالبه سهم الارث، مطالبه ثمن و اسناد تجاری ، ابطال قرارداد و وجه التزام سنگین و همچنین امور مرتبط قراردادها مانند الزام به انجام تعهدات قراردادی).

 

ارتباط با وکیل

 

هزینه وکیل در اصفهان چقدر است؟

از اونجایی که دعاوی کیفری و حقوقی ممکنه هزینه‌های گزافی برای شما داشته باشن، پس ضروریه قبل از انتخاب وکیل علاوه بر اطمینان از تخصص و تجربه وکیل از  هزینه‌ها و دستمزد های ایشون آگاه باشید.

یک وکیل خوب می تونه در همون اولین جلسه مشاوره ای که با او برگزار می کنید تخمین دقیقی از هزینه های پیش رو را در اختیار شما قرار دهد.

باید توجه داشته باشید که وکلا یک جلسه مشاوره برای موکلین خود برگزار می کنند. در نتیجه اگر موکل آگاهی باشید میتونید وکیل زبده‌ای رو انتخاب کنید.

در این زمان لازم است تا شما تمام جوانب پرونده حقوقی خودتون رو در نظر بگیرید. زمانی که نزد وکیل خوب در اصفهان رفتید از صحبت های او یادداشت بردارید و به این صورت می تونید جواب سوال هاتون رو بگیرید و صحبت ها و جواب های وکلای مختلف را با هم مقایسه کنید.

پس با توجه به مطالب ذکر شده به انتخاب وکیل خوب در اصفهان بپردازید.  و خیالتون از بابت هزینه ها و تخصص وکیل راحت و تمرکزتون رو روی بقیه امور قرار دهید.

 

پرسش‌های شما عزیزان از وکلای اصفهان:

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در اصفهان – لیست ۱۰تایی را مطالعه کردید. امیدوارم تونسته باشم شما را در انتخاب وکیل در  اصفهان یاری کرده باشم.

چنانچه شما وکیل میباشید و میخواهید رزومه شما بررسی و اعلام شود اینجا را کلیک کنید

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در اصفهان

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی