بهترین وکیل در اصفهان | لیست ده تایی راه امید

بهترین وکیل در اصفهان 

لیست ۱۰ تایی بهترین وکلای اصفهان منتخب سامانه وکیل نوین

بهترین وکیل در اصفهان چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در اصفهان چی هست؟

سلام، من مریم ثابتی تصمیم دارم یه لیست از ۱۰ نفر از بهترین وکلای اصفهان رو که رزومه و سابقه حرفه ایشون توسط تیم وکیل نوین بررسی شده و همچنین رضایت حداکثری موکلین و بیشترین آمار به موفقیت رسوندن پرونده رو داشتن بهتون معرفی کنم و شما در صورت شناخت و تمایل می تونید باهاشون تماس بگیرید.

ملاک من برای گزینش بهترین وکیل در اصفهان این بوده که وکیل هم سرعت پیگیری در دعوا، هم پاسخ دهی تلفنی و برخورد خوب با موکل و در نهایت موفقیت در آرای مشابه پرونده شما رو داشته باشن.

اگه شما هم سابقه همکاری با این وکلا رو داشتید، خوش حال میشم نظرتون رو برام بنویسید، شاید بتونیم در حل یه مشکل از یه هم وطن اصفهانیمون یا هرکسی که در اصفهان نیاز به وکیل داره و نمیدونه کدوم وکیل جزو بهترین ها هست، کمک کرده باشیم.

خب، قدم اول برای هر پرونده انتخاب یک وکیل خوبه، کسی که تخصص و تبحر و تعهد داشته باشه و بتونه در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه رو بگیره.

اما چنانچه  نمیدانید کدام یک از وکلای اصفهان زیر در خصوص پرونده شما تخصص کافی دارد و بهترین وکیل  این حیطه در اصفهان می باشد اینجا را کلیک کنید تا در لحظه اطلاعات ۲ وکیل متخصص در پرونده شما برای شما نمایش و پیامک میگردد . 

لیست ۱۰ تایی از بهترین وکیل در اصفهان:

۱. دکتر مسعود حیدریدکتر مسعود حیدری

 

مسعود حیدری دارای مدرک دکتری حقوق جزا و جرم شناسی  از دانشگاه دولتی قم بوده و درحال حاضر استادیار و عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان بوده.

ایشان تا کنون بیش از ۵۰ دوره علمی، آموزشی برگذار کرده اند و به واسطه رشته تحصیلیشان بیشتر تمایل به قبول پرونده در گرایش کیفری من جمله؛ پرونده های قتل، آدم ربایی، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت و… را دارند.

برای مشاوره یا قرارداد و حضور در دفتر وکیل مسعود حیدری وکیل خوب اصفهان علاوه بروکیل نوین،ازطریق زیرعمل نمایید:

آدرس دفتر وکالت : اصفهان خیابان شریعتی دوم نرسیده به خیابان حکیم نظامی ساختمان رامین طبقه ۲ واحد ۴

تلفن تماس : ۰۹۱۳۱۱۱۵۵۲۵  لطفا در هنگام تماس اعلام کنید از سامانه وکیل نوین با ایشان تماس گرفته اید تا وکیل پاسخگوی شما باشند.

تلفن تماس دفتر : ۰۳۱۶۲۵۰۲۹۸

 

۲. دکتر محمود باقری دکتر محمود باقری

 

دکتر محمود باقری با بیش از ۲۰ سال تجربه وکیل درجه اول دادگستری در اصفهان و مدرس دانشگاه ، فارغ التحصیل دانشگاههای دولتی ( اصفهان ، شهید بهشتی تهران و کاشان) در رشته حقوق با گرایش حقوق کیفری (جزا و جرم شناسی) از سال ۱۳۷۹ فعالیت در حرفه شریف وکالت دادگستری را مستقلا آغاز نمودند.

قبل از تاریخ مذکور نیز دامنه فعالیت حقوقی ایشان به عنوان کارشناس یا رئیس برخی از ادارات حقوقی وزارت جهاد کشاورزی با برخی از استانها ، لزوما با امور اداری و دعاوی حقوقی ، عمومی ، ثبتی ، اجرایی ، املاک و مستغلات ، کشاورزی و منابع طبیعی در محاکم دادگستری و غیره امتداد داشته و همزمان در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد تدریس داشته اند.

در طول فعالیت در حرفه وکالت دادگستری ، وکالت پرونده های مختلف حقوقی ، کیفری ، ملکی و خانوادگی و غیره را در اصفهان ، تهران ، و استانهای مختلف کشور عهده دار بوده و همچنان مشغول به خدمت گزاری هستند .

برای مشاوره یا قرارداد و حضور در دفتر وکیل محمود باقری وکیل خوب اصفهان علاوه بروکیل نوین،ازطریق زیرعمل نمایید:

آدرس دفتر وکیل : اصفهان میدان آزادی (دروازه شیراز) چهارباغ بالا نبش کوچه ۳۵ پلاک ۱۰۱ مجتمع آرین طبقه ۳ واحد ۵ دفتر وکالت دکتر محمود باقری

تلفن تماس : ۰۹۱۲۰۳۶۳۶۴۴ لطفا در هنگام تماس اعلام کنید از سامانه وکیل نوین با ایشان تماس گرفته اید تا وکیل پاسخگوی شما باشند.

 

۳. امیدتاجمیرریاحیامید ریاحی تاجمیر

 

امید تاجمیر ریاحی وکیل پایه یک دادگستری اصفهان فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی از دانشگاه اصفهان دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری ایشان با وکالت تخصصی در زمینه دعاوی حقوقی و دعاوی ملکی دارای پرونده های موفقی می باشد.

در دعاوی متعددی نظیر تصرف عدوانی ابطال اسناد رسمی الزام به تنظیم سند رسمی خلع ید و اثبات مالکیت دارای موفقیت های متعددی هستند.تاحمیر ریاحی به عنوان یک وکیل حرفه ای اصفهان؛ در دعاوی حقوقی و ملکی آماده ارائه خدمات حقوقی می باشد.
در ادامه به برخی از مهم تریم دعاوی حقوقی ایشان اشاره شده است:
دعاوی الزام به تنظیم سند و الزام به اخذ پایان کار و صورت مجلس تفکیکی اباطل اسناد انتقال و تقسیم نامه رسمی ابطال آرای داوری تصرف عدوانی خلع ید و اثبات بیع و اثبات  مالکیت اعلام بطلان مبایعه نامه و الزام به رد مبیع تقسیم و تحریر ترکه ابطال اجراییه ثبتی انحصار وراثت دستور فروش و دعاوی کیفری از جمله:

فروش مال غیر خیانت در امانت جعل و استفاده از سند مجعول و همچنین پرونده های متعدد ثبت من جمله تقاضای صدور اجراییه پیگیری و انجام مزایده دارای سابقه می باشد و اینگونه دعاوی را به تیم حقوقی ایشان ارجاع نمایید.

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در این لیست قرار بگیرید اینجا را کلیک کنید.

برای مشاوره یا قرارداد و حضور در دفتر وکیل امید ریاحی تاجمیر وکیل خوب اصفهان علاوه بروکیل نوین،ازطریق زیرعمل نمایید:

آدرس دفتر وکالت :  اصفهان خیابان نشاط روبه روی بانک ملی ساختمان مهر طبقه اول

تلفن تماس : ۰۹۱۳۳۷۷۸۲۵۰ لطفا در هنگام تماس اعلام کنید از سامانه وکیل نوین با ایشان تماس گرفته اید تا وکیل پاسخگوی شما باشند.

حضور در دفتر اصفهان : روزهای زوج از ساعت ۶ تا ۸ عصر.

 

۴. دکتراحمدرضاسعیدیدکتراحمدرضاسعیدی

 

دکتراحمدرضاسعیدی،فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی،بارتبه ی اول ومعدل ۱۹،درمقاطع لیسانس،فوق لیسانس ودکتری رشته حقوق جزاوجرمشناسی،یکی ازبهترین وکلای دادگستری،درشهراصفهان،بابیست سال سابقه میباشد.
ایشان،بااخذ دو مدرک دکتری،رشته حقوق خصوصی،ازدانشگاه پوناهندوستان وحقوق کیفری وجرمشناسی،ازعلوم تحقیقات‌ایران،وکیل پایه یک ومشاورحقوقی،دراصفهان،بابیست سال سابقه ی مستمر،دردفاع وپیگیری دعاوی داخلی وخارجی،ازنوع حقوقی،کیفری،ثبتی،قراردادها وخانواده می باشد.

که درآزمون وکالت واختبارکانون وکلای دادگستری اصفهان،باکسب رتبه اول اختبار،مشغول بکارشد.نامبرده،دارای مدرک زبان بین المللی،باسابقه ی قضاوت،مسلط به دفاع وپیگیری انواع دعاوی داخلی وخارجی کیفری وحقوقی بوده که درطول بیست سال،باپیروزی دراکثریت پرونده های وکالتی،این موضوع رااثبات نموده است.

ایشان،علاوه بروکالت دادگستری،کارشناس رسمی دادگستری،دررشته تعیین نفقه زوجه بوده که تسلط ایشان دردعاوی خانواده(مهریه،نفقه،طلاق،حضانت،جهیزیه) رامحرزمیسازد.

دکتراحمدرضاسعیدی،باچاپ کتاب ومقالات متعددوشرکت درجشنواره ها وکنفرانسهای داخلی وخارجی،فن دفاع ووکالت دادگستری را،ازحیطه ی علم ودانش،به حوزه ی تجربه وفن،گسترش داده وباتدریس دردانشگاههای متعدد،دراستان اصفهان،دانشجویان زیادی دررشته ی حقوق،تربیت کرده است.

کتاب(حمایتهای قانونی ازمحیط زیست)،ازجمله،آثارایشان است.

برای مشاوره یا قرارداد و حضور در دفتر وکیل احمدرضا سعیدی وکیل خوب اصفهان علاوه بروکیل نوین،ازطریق زیرعمل نمایید:

آدرس دفتر وکالت : اصفهان خیابان فیض ابتدای خیابان ارباب جنب داروخانه صدری ساختمان آریا طبقه چهارم

تلفن تماس اصفهان : ۰۹۱۳۱۰۲۷۵۲۷   تلفن تماس تهران : ۰۹۱۲۰۴۴۳۹۱۳

لطفا در هنگام تماس اعلام کنید از سامانه وکیل نوین با ایشان تماس گرفته اید تا وکیل پاسخگوی شما باشند.

تلفن دفتر : ۰۳۱۳۶۶۴۲۹۸۸

 

۵. محمد تقی فقیهیمحمد تقی فقیهی

 

آقای محمد تقی فقیهی  دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق خصوصی از دانشگاه دولتی کاشان و وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری اصفهان می باشدکه از سال ۱۳۹۰ شروع به فعالیت نموده و جزء یکی از بهترین و موفق ترین وکلای اصفهان می باشند.
از مهمترین فعالیتهای ایشان اخذ مطالبات مردم از شرکت گیتی پسند اصفهان بالغ بر چندین میلیارد تومان بوده که باپیگیری های فراوان و حتی جلب  مدیران شرکت  علارغم نفوذهای فراوان مدیران مربوطه تمامی مطالبات مردم را اخذ نموده و مطالبه سهام  مردم نزد( بانک مهر اقتصاد سابق) بانک سپه جدید بالغ بر میلیاردها تومان ارزش سهام بانک  مربوطه؛ می باشد.

نامبرده با۱۲ سال سابقه کاری  در زمینه های حقوقی؛ کیفری؛ خانواده و دارای بیش از۲۰۰۰پرونده موفق بوده وموارد فوق  به غیر ازسابقه  نامبرده در شرکت‌ها و بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری و موسسات حقوقی و مدیریت موسسات حقوقی  می باشد.

برای مشاوره یا قرارداد و حضور در دفتر وکیل محمد تقی فقیهی وکیل خوب اصفهان علاوه بروکیل نوین،ازطریق زیرعمل نمایید:

آدرس دفتر وکالت : اصفهان خیابان جابر انصاری بعداز کوچه شماره ۷ ساختمان شماره ۷۵ طبقه چهارم

تلفن تماس : ۰۹۱۳۶۹۱۰۲۵۰ لطفا در هنگام تماس اعلام کنید از سامانه وکیل نوین با ایشان تماس گرفته اید تا وکیل پاسخگوی شما باشند.

 

۶. سهیلا باقر پورسهیلا باقر پور

 

سهیلا باقرپور وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای اصفهان، کارشناس ارشد حقوق، دارای مهارت و تجربه قراردادنویسی، دارای تجربه قراردادنویسی برای شرکت های تجاری، ایشان فعالیت وکالت را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده اند.
دارای تجربه وکالت در دعاوی خانواده( از جمله طلاق توافقی، و کلیه امور مرتبط با دادگاه خانواده، محجورین و دایره سرپرستی).
دعاوی کیفری ( از جمله ضرب و جرح عمدی، تخریب عمدی ، کلاهبرداری و انتقال مال غیر، قصور پزشکی، توهین و تهدید، جرایم رایانه ای).
دعاوی حقوقی ( ازجمله امور حسبی تحریر و تقسیم ترکه، مطالبه سهم الارث، مطالبه ثمن و اسناد تجاری ، ابطال قرارداد و وجه التزام سنگین و همچنین امور مرتبط قراردادها مانند الزام به انجام تعهدات قراردادی).

برای مشاوره یا قرارداد و حضور در دفتر وکیل محمد تقی فقیهی وکیل خوب اصفهان علاوه بروکیل نوین،ازطریق زیرعمل نمایید:

آدرس دفتر وکالت : اصفهان خیابان نیکبخت روبه روی دادگستری ساختمان ماکان ۵ طبقه دوم واحد ۲۵

تلفن تماس : ۰۹۱۳۴۴۴۲۳۱۱  لطفا در هنگام تماس اعلام کنید از سامانه وکیل نوین با ایشان تماس گرفته اید تا وکیل پاسخگوی شما باشند.

حضور در دفتر اصفهان : روزهای زوج از ساعت ۶ تا ۸ عصر.

 

۷. حمیدرضا مجیریحمیدرضا مجیری

 

حمیدرضا مجیری وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان متولد سال ۱۳۵۶.
حمیدرضا مجیری وکیل خوب در اصفهان، دارای مدرک کارشناسی ارشد، با ۱۵ سال سابقه کار وکالت، که از سال ۱۳۸۶ شروع به فعالیت نموده و برای پیشبرد پرونده های حقوقی،کیفری،خانوادگی و ثبتی خود در شهر اصفهان و هر کجای کشور هستید.

میتوانید از خدمات مشاوره حقوقی، نگارش حقوقی(تنظیم انواع دادخواست و شکواییه و اظهارنامه و تجدیدنظرخواهی و لوایح دفاعیه)  

موسسه حقوقی حمیدرضا مجیری استفاده نمایید، یا با اعطای وکالت به ایشان از صفر تا صد پرونده با ارائه بهترین راهکار برای حصول نتیجه دلخواه و پیگیری و تلاش زیاد و دلسوزانه و اطلاع رسانی مکرر به موکل در کنارتان همیشه خواهند بود و حقوق شما را احیا خواهند کرد.

خصوصیات ایشان: اشراف کامل به قوانین و استدلال و فن بیان و قلم شیوا می باشد که با توجه به تجربه ایشان و اینکه از سال‌های دبیرستان نویسنده هستند خصوصیات مثبتی هستند که به دفاعیات ایشان جلوه ای دیگر می بخشد.

برای مشاوره یا قرارداد و حضور در دفتر وکیل حمیدرضا مجیری وکیل خوب اصفهان علاوه بروکیل نوین،ازطریق زیرعمل نمایید:

آدرس دفتر وکالت: اصفهان خیابان کاوه نبش خیابان گلستان

تلفن تماس : ۰۹۱۳۱۰۷۹۰۰۱ لطفا در هنگام تماس اعلام کنید از سامانه وکیل نوین با ایشان تماس گرفته اید تا وکیل پاسخگوی شما باشند.

حضور در دفتر اصفهان : روزهای زوج از ساعت ۶ تا ۸ عصر.

 

سپاس از اینکه وقت گذاشتید و تا آخر این مطلب بهترین وکیل در اصفهان – لیست ۱۰تایی را مطالعه کردید. امیدوارم تونسته باشم شما را در انتخاب وکیل در  اصفهان یاری کرده باشم.

بهترین وکیل در اصفهان | لیست ده تایی راه امید

چنانچه شما وکیل می باشید و تمایل دارید در این لیست قرار بگیرید اینجا را کلیک کنید.

 

جهت مشاوره و معرفی بهترین وکیل در اصفهان اینجا کلیک کنید

امتیاز ما
امتیاز شما
[مجموع: ۱ میانگین امتیازات: ۵]

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما