وکیل مواد مخدر در شیراز| مشاوره حضوری کیفری رایگان آپدیت(۱۴۰۲)

 وکیل مواد مخدر در شیراز

 

سلام خدمت شما هم میهمانان عزیز و گرامی در این مقاله سعی داریم شما رو با خانمان سوزترین موضوع جامعه امروزی یعنی مواد مخدر و انواع آن و تبعات ناشی از استفاده از این مواد بیشتر آشنا کنیم و همچنین به معرفی وکیل مواد مخدر در شیراز بپردازیم در جهت حل هر چه بهتر مشکلات جرم کیفری مواد مخدر در این شهر.

هر یک از افرادی که در شهر شیراز پرونده های کلان و خرد مواد مخدر دارند باید با وکیل مواد مخدر در شیراز توسط آشنایی و راهنمایی از وکلا متخصص در این شهر بهترین وکیل را جهت پیگیری پرونده های خود انتخاب کنند. شیراز به دلیل نزدیکی که با شهرهای مرزی دارد در دادگاه انقلاب پرونده های زیادی مربوط به مواد مخدر به وجود آورده است.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل مواد مخدر در شیراز

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز :

اگر مشکلاتی در خصوص مواردی که به مواد اعتیادآور مربوط می شوند دارید و مورد اتهام قرار گرفته اید ، می توانید با بهترین وکیل پایه دادگستری در شیراز برای مورد حقوقی  و قانونی مبارزه با مواد اعتیاد آور مشاوره شوید و برای مشکل کیفری به وکیل مواد مخدر در شیراز اعتماد کنید.

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز فردی است که به کلیه قوانین مبارزه با جرائم مواد مخدر ،همچون قوانین مرتبط با مجازات حمل ،قاچاق و مصرف مواد مخدر، در خصوص بررسی و پیدا کردن راه حل موثر جهت دفاع از متهم این گونه جرائم از تجربه بالایی برخوردار باشد و در نهایت این انتخاب شما است که بتوانید از دانش یک وکیل مجرب و متخصص بهره مند شوید زیرا شما با اعطای وکالت به وکیل متخصص در سرنوشت پرونده کیفری خود یا اطرافیانتان نقش مهمی را ایفا می نمایید.

 ولی اگر قادر به گرفتن وکیل دادگستری نمی باشید می توانید برای تنظیم لایحه دفاعیه از انواع اتهامات مربوط به مواد مخدر مانند خرید و فروش و واردات و صادرات و ساخت و توزیع آنها با بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز صحبت نمایید.

وکیل مواد مخدر و نقش آن در دادسرا:

وکیل مواد مخدر پیش از تشکیل جلسه رسیدگی که در واقع انجام  تحقیقات مقدماتی در دادسرا می باشد، می تواند با مطالعه پرونده نکات مهم واهمیت را پیدا کند وبه شما بگوید که بهترین دفاع را چگونه بیان وعرضه نمایید. زیرا ممکن است حسب مورد بازپرس یا دادیار اجازه سخن یا ارائه دفاع شفاعی را به وکیل نداد. و کیله پرسش ها را از موکل سوال کند. حال تصور کنید متهم به جرم خرید و فروش مواد مخدر ،بدون علم وآگاهی از قوانین مربوطه وبدون اطلاع از پیچ و خم پرونده کیفری خود و بدون همراه داشتن وکیل مواد مخدر ،اقدام به ادای توضیحات و بیان اظهارات نزد بازپرس نماید.

آیا سرنوشت روشن همراه به بر قراری عدالت برای وی متصور می باشد؟خیر پاسخ منفی است.

مشاوره وکیل رایگان شیراز:

سامانه وکیل نوین برای شهروندان عزیز شرایطی رو فراهم کرده که شما می توانید مشاوره حضوری رایگان با وکیل متخصص با توجه به مشکلتون در هر شهری که باشین داشته باشید تا بتوانید مشکل خودتون رو هرچه سریع تر حل کنید به همین منظور می توانید بر روی مشاوره حضوری رایگان در شیراز کلیک کنید.

مواد مخدر چیست؟

آیا میدانید مواد مخدر یکی از عوامل تخریب جامعه و گسستن خانواده ها می باشد که تبعات آن در جامعه هم انعکاس پیدا میکند.

میدانید مواد مخدر به موادی گفته میشود:

که کارکرد مغز را مختل می کند و انسان را از حالت طبیعی خارج می سازد، البته باید به این نکته نیز توجه کرد که مواد به دو دسته مخدر و محرک تبدیل می شود که تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

  • مواد مخدر مانند تریاک ،حشیش است که در این حالت شخص می تواند رفتارش را کنترل کند.
  • مواد محرک فرد معتاد از حالت طبیعی خارج می گردد و وارد دنیای توهم می شود.

افرادی که مجرم اصلی آن پرونده ها هستند ممکن است جرمشان سنگین باشد و یا برخی از آنها که پرونده های خرد دارند امکان دارد جرمشان سنگین نباشد. به هر صورت شما باید به خوبی بدانید که تنها وکیل حرفه ای مواد مخدر باید این پرونده ها را پیگیری کند و شما نباید پرونده ها را به دست وکلای دیگر دهید که ممکن است تجربه کافی نسبت به موضوعیت شما نداشته باشند و شما رو به نتیجه مطلوب نرسانند.پس برای مشاوره خوب با وکیل مواد مخدر در شیراز داشته باشید.

برای وکیل مواد مخدر در شیراز می توانید از سامانه وکیل نوین درخواست مشورت و راهنمایی داشته باشید، این سامانه بهترین وکلا حرفه ای در شیراز را برای پیگیری پرونده های مواد مخدر به شما معرفی می کند.

معرفی-وکیل-مواد-مخدر-در-شیراز

چرا به وکیل مواد مخدر در شیراز نیاز داریم ؟

بسیاری از افراد شاید برایشان این سوال به وجود آید که چرا برای پیگیری پرونده های مواد مخدر خود باید از وکیل کمک بگیرند. در واقع برخی از افرادی که پرونده مواد مخدرشان مجازات سبکی دارد برای انتخاب وکیل تلاش نمی کنند.

جهت مشاوره و معرفی بهترین وکیل متخصص در شیراز اینجا کلیک کنید

شما باید به خوبی بدانید که انتخاب بهترین وکیل برای پیگیری پرونده هایتان اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که وکیل به خوبی با تمامی تبصره ها و قوانین مربوط به پرونده آشنایی دارد. او می تواند بر اساس آن تبصره ها و قوانین مجازات پرونده های مواد مخدر را کاهش دهد.

همین مسئله یکی از مهمترین و اصلی ترین مواردی است که نشان دهنده ضروری بودن معرفی وکیل مواد مخدر در شیراز و حضور وکیل در جلسات دادگاه و پیگیری پرونده موکلین است شما باید برای پیگیری پرونده های مواد مخدر خود یکی از وکلایی که تنها در زمینه پیگیری پرونده مواد مخدر تخصص دارد را انتخاب کنید.

شماره وکیل رایگان شیراز:

اگر فرصت این رو ندارید که حضوری تشریف ببرید دفتر وکیل و از نزدیک ایشان را ببینید و مشکل خودتون رو توضیح بدید شما می توانید تنها با پرداخت ۱۰۰ هزار تومن با بهترین وکیل متخصص موضوعتان در هر شهری که باشین مشاوره انجام بدین به مدت ۱۵ دقیقه، وکلای ما سعی می می کنند بهترین راهکار های قانونی رو پیش پای شما بگذارند. برای ارتباط با وکیل بر روی مشاوره تلفنی کلیک کنید.

 

چنانچه به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد مطالب فوق هستید اینجا کلیک کنید.

 

اینکه پرونده مواد مخدر شما کلان یا خرد باشد فرقی ندارد، به هر صورت شما می توانید با انتخاب بهترین و حرفه ای ترین وکیل مواد مخدر در شیراز مجازات روی پرونده خود را کاهش دهید.

بنابراین بهتر است که برای انتخاب وکیل مواد مخدر در شیراز حرفه ای اقدام کنید. برخی از افرادی که مجازات سنگینی دارند و در پرونده شان جزئیات زیادی وجود دارد شاید بتوانند با بهره گیری از آن جزئیات مجازات خود را سبک تر نمایند. اما شما باید به خوبی بدانید که تبصره ها و قوانین مربوط به پرونده های مواد مخدر روز به روز بیشتر می شود و به همین دلیل تنها وکلایی می توانند با استفاده از جزئیات پرونده مجازات را سبک تر نمایند.

چرا که آنها به خوبی با تمامی تبصره ها و قوانین جدیدی که مربوط به پرونده های مواد مخدر می باشد آشنایی دارند. بنابراین شما باید بدانید انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز برای پیگیری کردن پرونده های مواد مخدر ضروری می باشد.

چنانچه نیاز به وکیل داشتین اینجا را کیلک کنید.

معرفی وکیل مواد مخدر در شیراز در مورد قانون مواد مخدر:

به گفته وکیل مواد مخدر در شیراز انجام اعمال زیر جرم محسوب می شود و مرتکب به مجازات های مقرر در این قانون محکوم میشود:

۱) کشت خشخاش و کوکایین و نظایر آن ها مطلقاً به منظور تولید مواد مخدر

۲) ارسال – صادر کردن و تولید و ساخت انواع مواد مخدر چه صنعتی و چه سنتی

۳) نگهداری حمل خرید – توزیع – اخفا – ترانزیت و عرضه و فروش مواد مخدر و همچنین تولید آلات و ادوات و ابزار مربوط به ساخت و استعمال مواد مخدر

۴) دائر کردن یا اداره کردن مکان هایی برای استعمال و مصرف مواد مخدر 

۵) استعمال مواد مخدر به هر شکل و طریق مگر در مواردی که قانون مستثنی کرده باشد

۶) امحا و یا اخفا ادله جرم مجرمان

در صورتی که شما می خواهید بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز را داشته باشید باید به خوبی با برخی از ویژگی های او آشنایی داشته باشید و بدانید که وکیل این ویژگی ها و مشخصات را دارد برخی از این ویژگی ها که بسیار مهم می باشد عبارت هستند از :

در ابتدا شما باید تخصص وکیل را به خوبی مورد بررسی قرار دهید: اینکه وکیل تنها در زمینه پرونده های مواد مخدر فعالیت کند اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. شما برای پیگیری پرونده های مواد مخدر نباید وکلای عمومی را انتخاب کنید.

به تعداد پرونده هایی که وکیل مواد مخدر رسیدگی کرده است باید دقت داشته باشید: در واقع شما باید بدانید که اگر وکیل تعداد پرونده های مربوط به مواد مخدر زیادی را پیگیری کرده است بدون شک تجربه بیشتری دارد بنابراین شما می توانید این وکیل را برای رسیدگی به پرونده خود انتخاب کنید.

اینکه وکیل اعتماد به نفس داشته باشد و بتواند به بهترین نحو ممکن پرونده را در دادگاه و ارگان های مربوط به دادگاه رسیدگی نماید از دیگر ویژگی های مهم او می باشد. شما برای انتخاب  معرفی وکیل مواد مخدر در شیراز باید به خوبی اعتماد به نفس او را مورد بررسی قرار دهید.

هزینه ای که وکیل برای پیگیری پرونده های مواد مخدر از شما دریافت می کند بر اساس قوانین مشخص شده ای می باشد: شما باید به خوبی بدانید که بهترین وکیل از شما هزینه زیادی را دریافت نمی کند بنابراین می توانید با خیالی راحت وکیل را برای پیگیری پرونده های مربوط به مواد مخدر خود انتخاب کنید.

از دیگر ویژگی هایی که معرفی وکیل مواد مخدر در شیراز دارد و شما هم باید به آن دقت داشته باشید مجاز بودن فعالیت های او است : وکیل باید برای تمامی اقدامات خود به صورت قانونی برخورد نماید تا پروانه وکالت او را باطل نکنند برخی از وکیلان که روند قانونی کارها را انجام نداده اند ممکن است پروانه وکالتشان باطل شود. بنابراین شما نباید آنها را برای پیگیری پرونده های مواد مخدر خود انتخاب کنید.

آشنایی وکیل با تمامی تبصره ها و قوانین مربوط به پرونده های مواد مخدر: از دیگر ویژگی های وکیل حرفه ای است. روز به روز قوانین و تبصره های زیادی در مورد پرونده های مواد مخدر به وجود می آید. بهترین  وکیل مواد مخدر در شیراز باید به خوبی با آنها آشنا باشد.

آشنایی وکیل با هر یک از سازمان ها و ارگان های مربوط به پرونده های مواد مخدر : سازمان ها و اداره های زیادی وجود دارند که مربوط به پرونده های مواد مخدر هستند. بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز باید به خوبی با این سازمان ها و اداره ها آشنایی داشته باشد. در این صورت اگر مشکلی برای پرونده به وجود بیاید قادر است که در کمترین زمان با مراجعه به سازمان های مربوط به پرونده مشکل را حل کرده و جرم متهم را کاهش دهد.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل مواد مخدر در شیراز

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

وکیل مواد مخدر در شیراز

انواع مواد مخدر و دسته بندی آن :

موادی که به چهار گروه تقسیم می شوند اعتیاد آورها:

مواد با عنوان سرکوب گر:

نوعی از مواد مخدر که کلیه واکنش های مغز را کند می کند.

تاثیرات آن :  پایین آمدن فشار خون و خواب آلودگی – کاهش یافتن سرعت تنفس و ضربان قلب.  

همانند: ( مورفین  – تریاک – هروئین )

مواد با عنوان محرک کننده ها:

نوعی از مواد مخدری که باعث سرعت بخشیدن به سیستم عصبی بدن می شود.

تاثیرات آن : بیشتر شدن فشار خون و جلوگیری از خواب متعارف ، بالا رفتن سرعت تنفس و همچنین ضربان قلب.  

همانند:( کوکائیننیکوتین و… )

موادی که باعث توهم زایی می شود ( توهم زاها ):

نوعی از مواد مخدر است که باعث ایجاد حالت هایی مانند هذیان می گردد.

تاثیرات آن : حالت مریضی استفراغ و تاثیر بر روی خلق وخوی ،عوض شدن اخلاق و به مرور از دست دادن حافظه ، لرزش غیر ارادی اعضای بدن مانند: ماری جوانا ، پی سی پی ، ال اس دی

همانند : ( آمفتامین ها و مت آمفتامین ها )

موارد بالا ماده هایی هستند که محرک کننده روان فرد می باشند.

از اثرات آن می توان به : کم خوابی و اشتهای کم و ایجاد وسواس.

مانند: ( شیشه و اکس تاسی

متفاوت بودن مواد و نوع جرایم آن از دیدگاه قانون:

اگر موادری که به یکی از افعال مجرمانه قاچاق می شود متفاوت باشد مثل فروش ده گرم تریاک و دو گرم هروئین و یا سایر مواد هم ردیف آن ها با توجه به متفاوت بودن مواد به عنوان تعداد مادی و به جهت متعدد بودن جرایم ارتکاب یافته مرتکب به دو مجازات مختلف محکوم می شود.

جرائم مربوط به مواد مخدر:

موضوع مواد مخدر در قانون اهمیت بسیار زیادی داشته  و تمام افرادی که در ساخت ،واردات، پخش و مصرف مواد مخدر دست داشته باشند،همگی مقصر بوده ومطابق با قانون ، مجرم هستند. جرائم مواد مخدر امروزه دیگر فقط به مواد مخدر سنتی که از گیاهان تولید می شده است،نشده ومواد مخدر صنعتی مانند متادون،کراک وشیشه را نیز شامل مشود.

در صورت درگیر شدن با جرائم و پرونده های مواد مخدر وکمک نگرفتن از بهترین وکلای مواد مخدر ، ممکن است فر متهم به مجازات های خیلی سنگین و حتی اعدام محکوم شود.

وکیل مواد مخدر در شیراز

مزایای حضور وکیل مواد مخدر در شیراز:

داشتن وکیل مواد مخدر در شیراز به خصوص برای افرادی که برای اولین بار است که مرتکب یکی از جرائم مربوط به مواد مخدر شده اند ضروی است زیرا این وکلا می توانند با بهره گیری از قوانین  وتبصره های موجود ،بی گناهی موکل خود را ثابت کرده یا برای وی درخواست تخفیف یا تعلیق در مجازات نماید. دفاع هوشمندانه از موکل با استناد به قوانین مجازات حمل ونقل ،تولید ومصرف مواد مخدر و تاثیرگزاری در رای قاضی نیز از دیگر مزایای داشتن وکیل مواد مخدر متخصص است.

روند رسیدگی جرم مواد مخدر در شیراز :

قبول که وقتی شخصی که مورد اتهام جرم مواد مخدر یا اعتیاد آور قرار می گیرد یه جهت جرم مواد مخدر توسط مرجع قانونی بازداشت می شود وسپس در دادگاه دادسرا اتهامی که وارد به آن فرد توسط بازپرس مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که نیاز باشد متهم را برای اتهامی که زده شده به دادسرا می برند تمام این کارها در مرحله تحقیقات مقدماتی صورت می گیرد و سپس بعداز آن بازپرس تشخیص می دهد که فرد مجرم است. وجلب دادرسی را صادر می کند و آن را به دادستان اعلام می نماید.

دادستان بعد از بررسی موضوع کیفری که موکل دارد را کیفر خواست صادر می نماید و پرونده را به دادگاه کیفری صالح در اینجا دادگاه انقلاب می باشد می سپارند. دادگاه انقلاب با توجه به قانون مبارزه با مواد اعتیاد آور وبرسی دلایل ارائه شده حکم لازم را صادر می کند متهم می تواند برای مشکل کیفری خود با وکیل پایه یک دادگستری می باشد مشاوره می گیرد و وکالت به وکیل می دهد تا دفائیه خوبی برای موکل داشته باشد.

مجازات کیفری قاچاق موادمخدر :

از جمله جرایم کیفری رایج در تمامی کشور ها که عمدتاً سازمان یافته وبین المللی است وعلی رغم سودکمی حاصل ازآن مجازات وپیامدهای سنگینی را به دنبال دارد،قاچاق موادمخدر است.قاچاق مواد مخدر به معنای ورود یا خروج کلیه ی مواد طبیعی و شیمیایی اعتیاد آور چه ممنوع و چه مجاز از راه های غیر قانونی است. به علاوه ،برخی از این مواد تخدیر کندده نبوده اما ممکن است ایجاد تحرک و توهم نماید.

در ادامه به جزئیات بیشتر در این زمینه ومجازاتی که در قانون برای این جرم تعریف شده است . خواهیم پرداخت به طور کلی قاچاق مواد مخدر در قانون مجازات های سختی را در پی دارد که از جمله آن ها می توان به اعدام ،حبس،جزای نقدی، شلاق،ضبط و مصادره اموال اشاره کرد.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل مواد مخدر در شیراز

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

مجازات حمل و نگهداری مواد مخدر غیر صنعتی شامل تریاک ،شیره و…….

مظابق با ماده ۵ قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر اصلاحی ۱۳۹۹، به تناسب وزن مواد مخدر که حمل شده یا نگهداری شده ، مجازات حبس برای عاملین آن پیش بینی گردیده است که به تفکیک زیر است.

حمل نگهداری مواد تا پنجاه گرم :

مجازات حبس منتفی است اما مجرم با توجه به کیفیت دستگیری واقرار به حمل و نگهداری، تا۴ میلیون ریال جزای نقدی وتا پنچاه ضربه شلاق محکوم می شودالبته جزای نقدی هر سه سال یکبار با توجه به شاخص بانک مرکزی افزایش یابد ومبلغ قید شده در قانون در حال حاظر فراتر از جزای نقدی پیش بینی شده دراحکام می باشد.

حمل و نگهداری مواد مخدر بیش از پنجاه گرم تا پانصد گرم:

مجازات حبس ندارد، بلکه پنج تا پانزده میلیون ریال جز ای نقدی وده تا هفتاد وچهار ضربه شلاق پیش بینی شده است.

 

حمل ونگهداری مواد مخدر بیش از پانصد گرم تا پنج کیلو گرم :

مجازات در نظر گرفته شده است که شامل ۳ پانزده میلیون ریال تا شصت میلیون ریال جریمه نقدی وچهل تا هفتاد وچهار ضربه شلاق و در نهایت دو تا پنج سال حبس تعزیری

قاضی رسیدگی کننده به پرونده با توجه به کیفیت دستگیری ، وضعیت :نکته متهم ، سابقه کیفری ایشان وعوامل دیگر ، هم می تواند هر سه مجازات را برای ایشان در نظر بگیرد یا اینکه حداقل مجازات یا حداکثر را در مدنظر قرار دهد.

حمل ونگهداری مواد مخدر بیش از پنج کیلو گرم تا بیست گرم:

به مجازات جریمه نقدی از شصد میلیون ریال تا دویست میلیون ریال وپنجاه تا هفتاد و چهار ضربه شلاق وپنج تا ده سال حبس تعزیری محکوم می شود. البته نکته قابل ذکر این است که قانون گذار تکرار این جرم را یعنی حمل یا نگهداری بیش از پنج کیلو گرم تا بیست کیلو ماده مخدر غیر صنعتی را اگر برای مرتبه دوم باشد، به جای جریمه نقدی ، مصادره اموال ناشی از حمل و نگداری مواد مخدر دستور می دهد واگر برای بار سوم تکرار شود ، به مجازات اعدام و مصادره اموالی که از جرم حمل و نگهداری مواد مخدر غیر صنعتی به دست آمده ، محکوم خواهد شد.

 

در پایان امیدواریم مطالبی که در بالا ذکر شد مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشد و بتوانید از آن در جهت پیش برد و حل پرونده های کیفری مواد مخدر نهایت استفاده رو ببرید.

موفق وپیروز باشید.

 

حسن ما در تخصصی بودن ماست

نظرات بسته شده است.

تماس با ما