معرفی وکیل مواد مخدر در شیراز

معرفی وکیل مواد مخدر در شیراز

 

سلام خدمت شما هم میهنان عزیز وگرامی در این مقاله سعی داریم شما رو با خانمان سوز ترین موضوع جامعه امروزی یعنی مواد مخدر و انواع آن و تبعات ناشی از استفاده از این مواد بیشتر آشنا کنیم و همچنین به معرفی وکیل مواد مخدر در شیراز بپردازیم در جهت حل هر چه بهتر مشکلات جرم کیفری مواد مخدر در این شهر.

هر یک از افرادی که در شهر شیراز پرونده های کلان و خرد مواد مخدر دارند باید با معرفی وکیل مواد مخدر در شیراز توسط آشنایی و راهنمایی از وکلا متخصص در این شهر بهترین وکیل را جهت پیگیری پرونده های خود انتخاب کنند. شیراز به دلیل نزدیکی که با شهرهای مرزی دارد در دادگاه انقلاب پررونده های زیادی مربوط به مواد مخدر به وجود آورده است.

چنانچه دنبال وکیل متخصص مواد مخدر در شیراز هستید  تنها کافیست فرم ذیل را تکمیل کرده تا اطلاعات وکیل مواد مخدر برای شما پیامک شود.

 • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

 

 

مواد مخدر چیست؟

آیا میدانید مواد مخدر یکی از عوامل تخریب جامعه و گسستن خانواده ها میباشد که تبعات آن در جامعه هم انعکاس پیدا میکند.

میدانید مواد مخدر به موادی گفته میشود:

که کارکرد مغز را مختل میکند و انسان را از حالت طبیعی خارج میسازد، البته باید به این نکته نیز توجه کرد که مواد به دو دسته مخدر و محرک تبدل میشود که تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

 • مواد مخدر مانند تریاک هشیش است که در این حات شخص میتواند رفتارش را کنترل کند.
 • مواد محرک فرد معتاد از حالت طبیعی خارج می گردد و وارد دنیای توهم می شود.

افرادی که مجرم اصلی آن پرونده ها هستند ممکن است جرمشان سنگین باشد و یا برخی از آنها که پرونده های خرد دارند امکان دارد جرمشان سنگین نباشد. به هر صورت شما باید به خوبی بدانید که تنها وکیل حرفه ای مواد مخدر باید این پرونده ها را پیگیری کند و شما نباید پرونده ها را به دست وکلای دیگر دهید که ممکن است تجربه کافی نسبت به موضوعیت شما نداشته باشند و شما رو به نتیجه مطلوب نرسانند.

برای معرفی وکیل مواد مخدر در شیراز می توانید از سامانه وکیل نوین درخواست مشورت و راهنمایی داشته باشید، این سامانه بهترین وکلا حرفه ای در شیراز را برای پیگیری پرونده های مواد مخدر به شما معرفی می کند.

چرا به معرفی وکیل مواد مخدر در شیراز نیاز داریم ؟

معرفی-وکیل-مواد-مخدر-در-شیراز
معرفی-وکیل-مواد-مخدر-در-شیراز

بسیاری از افراد شاید برایشان این سوال به وجود آید که چرا برای پیگیری پرونده های مواد مخدر خود باید از وکیل کمک بگیرند. در واقع برخی از افرادی که پرونده مواد مخدرشان مجازات سبکی دارد برای انتخاب وکیل تلاش نمی کنند.

جهت مشاوره و معرفی بهترین وکیل متخصص در شیراز اینجا کلیک کنید

شما باید به خوبی بدانید که انتخاب بهترین وکیل برای پیگیری پرونده هایتان اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که وکیل به خوبی با تمامی تبصره ها و قوانین مربوط به پرونده آشنایی دارد. او می تواند بر اساس آن تبصره ها و قوانین مجازات پرونده های مواد مخدر را کاهش دهد.

همین مسئله یکی از مهمترین و اصلی ترین مواردی است که نشان دهنده ضروری بودن معرفی وکیل مواد مخدر در شیراز و حضور وکیل در جلسات دادگاه و پیگیری پرونده موکلین است شما باید برای پیگیری پرونده های مواد مخدر خود یکی از وکلایی که تنها در زمینه پیگیری پرونده مواد مخدر تخصص دارد را انتخاب کنید.

چنانچه به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد مطالب فوق هستید اینجا کلیک کنید.

اینکه پرونده مواد مخدر شما کلان و یا خرد باشد فرقی ندارد، به هر صورت شما می توانید با انتخاب بهترین و حرفه ای ترین وکیل مواد مخدر در شیراز مجازات روی پرونده خود را کاهش دهید.

بنابراین بهتر است که برای انتخاب و معرفی وکیل موادر مخدر در شیراز حرفه ای اقدام کنید. برخی از افرادی که مجازات سنگینی دارند و در پرونده شان جزئیات زیادی وجود دارد شادی بتوانند با بهره گیری از آن جزئیات مجازات خود را سبک تر نمایند. اما شما باید به خوبی بدانید که تبصره ها و قوانین مربوط به پرونده های مواد مخدر روز به روز بیشتر می شود و به همین دلیل تنها وکلایی می توانند با استفاده از جزئیات پرونده مجازات را سبک تر نمایند.

چرا که آنها به خوبی با تمامی تبصره ها و قوانین جدیدی که مربوط به پرونده های مواد مخدر می باشد آشنایی دارند. بنابراین شما باید بدانید انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر برای پیگیری کردن پرونده های مواد مخدر ضروری می باشد.

معرفی وکیل موادر مخدر در شیراز در مورد قانون مواد مخدر:

به گفته وکیل مواد مخدر در شیراز انجام اعمال زیر جرم محسوب می شود و مرتکب به مجازات های مقرر در این قانون محکوم میشود:

۱) کشت خشخاش و کوکایین و نظایر آن ها مطلقا به منظور تولید مواد مخدر

۲) ارسال – صادر کردن و تولید و ساخت انواع مواد مخدر چه صنعتی و چه سنتی

۳) نگهداری حمل خرید – توزیع – اخفا – ترانزیت و عرضه و فروش مواد مخدر و همچنین تولید آلات و ادوات و ابزار مربوط به ساخت و استعمال مواد مخدر

۴) دائر کردن یا اداره کردن مکان هایی برای استعمال و مصرف مواد مخدر 

۵) استعمال مواد مخدر به هر شکل و طریق مگر در مواردی که قانون مستثنی کرده باشد

۶) امحا و یا اخفا ادله جرم مجرمان

چنانچه دنبال وکیل متخصص مواد مخدر در شیراز هستید تنها کافیست فرم ذیل را تکمیل کرده تا اطلاعات وکیل مواد مخدر برای شما پیامک شود.

 • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

 

 

در صورتی که شما می خواهید بهترین معرفی وکیل مواد مخدر در شیراز را داشته باشید باید به خوبی با برخی از ویژگی های او آشنایی داشته باشید و بدانید که وکیل این ویژگی ها و مشخصات را دارد برخی از این ویژگی ها که بسیار مهم می باشد عبارت هستند از :

 • در ابتدا شما باید تخصص وکیل را به خوبی مورد بررسی قرار دهید: اینکه وکیل تنها در زمینه پرونده های مواد مخدر فعالیت کند اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. شما برای پیگیری پرونده های مواد مخدر نباید وکلای عمومی را انتخاب کنید.
 • به تعداد پرونده هایی که وکیل مواد مخدر رسیدگی کرده است باید دقت داشته باشید: در واقع شما باید بدانید که اگر وکیل تعداد پرونده های مربوط به مواد مخدر زیادی را پیگیری کرده است بدون شک تجربه بیشتری دارد بنابراین شما می توانید این وکیل را برای رسیدگی به پرونده خود انتخاب کنید.
 • اینکه وکیل اعتماد به نفس داشته باشد و بتواند به بهترین نحو ممکن پرونده را در دادگاه و ارگان های مربوط به دادگاه رسیدگی نماید از دیگر ویژگی های مهم او می باشد. شما برای انتخاب بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز باید به خوبی اعتماد به نفس او را مورد بررسی قرار دهید.
 • هزینه ای که وکیل برای پیگیری پرونده های مواد مخدر از شما دریافت می کند بر اساس قوانین مشخص شده ای می باشد: شما باید به خوبی بدانید که بهترین وکیل از شما هزینه زیادی را دریافت نمی کند بنابراین می توانید با خیالی راحت وکیل را برای پیگیری پرونده های مربوط به مواد مخدر خود انتخاب کنید.
 • از دیگر ویژگی هایی که بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز دارد و شما هم باید به آن دقت داشته باشید مجاز بودن فعالیت های او است : وکیل باید برای تمامی اقدامات خود به صورت قانونی برخورد نماید تا پروانه وکالت او را باطل نکنند برخی از وکیلان که روند قانونی کارها را انجام نداده اند ممکن است پروانه وکالتشان باطل شود. بنابراین شما نباید آنها را برای پیگیری پرونده های مواد مخدر خود انتخاب کنید.
 • آشنایی وکیل با تمامی تبصره ها و قوانین مربوط به پرونده های مواد مخدر: از دیگر ویژگی های وکیل حرفه ای است. روز به روز قوانین و تبصره های زیادی در مورد پرونده های مواد مخدر به وجود می آید. وکیل حرفه ای مواد مخدر باید به خوبی با آنها آشنا باشد.
 • آشنایی وکیل با هر یک از سازمان ها و ارگان های مربوط به پرونده های مواد مخدر : سازمان ها و اداره های زیادی وجود دارند که مربوط به پرونده های مواد مخدر هستند. بهترین وکیل مواد مخدر درشیراز باید به خوبی با این سازمان ها و اداره ها آشنایی داشته باشد. در این صورت اگر مشکلی برای پرونده به وجود بیاید قادر است که در کمترین زمان با مراجعه به سازمان های مربوط به پرونده مشکل را حل کرده و جرم متهم را کاهش دهد.

انواع مواد مخدر و دسته بندی آن :

موادی که به چهار گروه تقسیم می شوند اعتیاد آورها:

مواد با عنوان سرکوب گر:

نوعی از مواد مخدر که کلیه واکنش های مغز را کند می کند.

تاثیرات آن :  پایین آمدن فشار خون و خواب آلودگی – کاهش یافتن سرعت تنفس و ضربان قلب.  

همانند: ( مورفین  – تریاک – هروئین )

مواد با عنوان محرک کننده ها:

نوعی از مواد مخدری که باعث سرعت بخشیدن به سیستم عصی بدن می شود.

تاثیرات آن : بیشتر شدن فشار خون و جلوگیری از خواب متعارف ، بالا رفتن سرعت تنفس و همچنین ضربان قلب.  

همانند:( کوکائیننیکوتین و… )

موادی که باعث توهم زایی می شود ( توهم زاها ):

نوعی از مواد مخدر است که باعث ایجاد حالت هایی مانند هذیان می گردد.

تاثیرات آن : حالت مریضی استفراغ و تاثیر بر روی خلق وخوی ،عوض شدن اخلاق و به مرور از دست دادن حافظه ، لرزش غیر ارادی اعضای بدن مانند: ماری جوانا ، پی سی پی ، ال اس دی

همانند : ( آمفتامین ها و مت آمفتامین ها )

موارد بالا ماده هایی هستند که محرک کننده روان فرد می باشند.

از اثرات آن می توان به : کم خوابی و اشتهای کم و ایجاد وسواس.

مانند: ( شیشه و اکس تاسی

متفاوت بودن مواد و نوع جرایم آن از دیدگاه قانون:

اگر موادری که به یکی از افعال مجرمانه قاچاق می شود متفاوت باشد مثل فروش ده گرم تریاک و دو گرم هروئین و یا سایر مواد هم ردیف آن ها با توجه به متفاوت بودن مواد به عنوان تعدد مادی و به جهت متعدد بون جرایم ارتکاب یافته مرتکب به دو مجازات مختلف محکوم می شود.

چنانچه به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد مطالب فوق هستید اینجا کلیک کنید.

 

در پایان امیدواریم مطالبی که در بالا ذکر شد مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشد و بتوانید از آن در جهت پیشبرد و حل پرونده های کیفری مواد مخدر نهایت استفاده رو ببرید.

موفق وپیروز باشید.

حسن ما در تخصصی بودن ماست

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

نظرات بسته شده است.

تماس با ما