وکیل نفقه درگرگان

وکیل نفقه در گرگان

با سلام خدمت همراهان عزیز سامانه وکیل نوین ممنون از این که برای انتخاب وکیل نفقه درگرگان به سامانه ما اعتماد کردین از شما تشکر میکنم. در این مقاله قصد دارم به بررسی ویژگی های یک وکیل خوب در گرگان و همچنین مراحل و نحوه رسیدگی پرونده های نفقه در شهر گرگان بپردازم.

در سامانه وکیل نوین امکان بررسی سوابق وکلای با تجربه در امر نفقه برای تمام موکلین فراهم میباشد. و بعد از بررسی و امکان مشاوره با وکیل متخصص برای شما با توجه به موضوع و مشکل شما کارشناسان سامانه شما رو به بهترین وکیل متخصص در امر نفقه معرفی میکنیم.

چنانچه دنبال وکیل متخصص نفقه در گرگان هستید  تنها کافیست فرم ذیل را تکمیل کرده تا اطلاعات وکیل نفقه برای شما پیامک شود.

  • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

 

 

بهترین وکیل نفقه در گرگان کیست؟

در سامانه وکیل نوین بهترین وکلای متخصص در امر نفقه فعالیت میکنن. و سامانه برای شما این امکان رو فراهم کرده تا بتونید با دو وکیل مشورت کنید و در انتها خودتون تصمیم بگیرید که به کدوم وکیل مراجعه کنید. و البته باید بدونید که پشتیبان سامانه وکیل نوین در انتها از خدمات وکلای مطالبه نفقه تیم وکیل نوین پیگیر رضایت شما خواهد بود.

حالا با هم یکم مسائل و قوانین مرتبط با مسائل نفقه را بررسی میکنیم:

نفقه زوجه در قانون به چه معناست؟

پرداخت نفقه زن وظیفه مرد است. به نحوی که اگر زن حتی در منزل پدرش خادم داشته باشد باید برای اون خادم بگیرد.

و حتی طبق ماده۱۱۰۹قانون مدنی: زنی را که در مدت عده طلاق رجعی قرار دارد مشمول پرداخت نفقه می داند.

نفقه شامل چیست؟

طبق ماده ۱۱۰۷قانون مدنی: نفقه شامل همه نیاز های متعارف و متناسب با وضعیت زن می شود.مثل:خوراک/پوشاک/مسکن هزینه درمان و غیره….

وکیل نفقه درگرگانآیا تمکین و نفقه با یکدیگر ارتباط دارند؟

بله تمکین و نفقه با یکدیگر ارتباط دارند.طبق ماده ۱۱۰۸ قانون مدنی هر گاه زن بدون مانع شرعی از وظایف خود سرباز زند و در اصل تمکین نکند.مستحق نفقه نخواهد بود.

نفقه در دوران عقد چگونه است؟

معمولا زوجین بعد از نکاح دائم بر سر موعد مراسم عروسی و عقد توافق میکنند و تا زمانی که با هم به زیر یک سقف نرفته باشند نفقه به زوجه تعلق نمیگیرد.اما اگر زوج زوجه را بلاتکلیف رها کند.و اقدامی هم برای شروع زندگی نکند زوجه میتونه تقاضای مطالبه نفقه کند.اگر بین زوجین نزدیکی و عمل زناشویی واقع نشود.زوجه دارای حق حبس میباشد.

بیشتر بخوانیم…. 

مزایای گرفتن وکیل نفقه در گرگان؟

مزایای گرفتن وکیل در پرونده های خانواده این است که شما هیچ نیازی به مراجعه حضوری به دادگاه ندارید.معمولا افراد با روند رسیدگی در دادگاه  ها اشنا نیستن.و ممکن هست وقتی خودشون اقدام میکنن گاها با اقدامات اشتباه باعث بروز مشکل بشن و گاهی در پرونده ضرر هم بکنن.و حتی گاهی ممکن است به دلیل یک سری موارد افراد نتوانند در دادگاه ها شرکت کنن.اما با سپردن مسائل و پرونده ها به یک وکیل متخصص میتونید خیالتون رو از بابت پرونده و رسیدگی راحت کنید.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص نفقه در گرگان اینجا کلیک کنید

نفقه در دوران طلاق به چه صورت است؟

اگر زوجین طلاق بگیرند و طلاق هم از نوع رجعی باشد در زمان عده طلاق نفقه به خانم تعلق میگیره.

اما در فسخ نکاح و طلاق بائن مانند طلاق قبل از نزدیکی یا طلاق در زمان یائسگی و یا طلاق در زمان یائسگی و طلاق خلع و مبارات که برای زوج حق رجوعی ندارد.بنابراین نفقه هم به زوجه تعلق نمیگیرد.

مدارک لازم برای گرفتن نفقه خانم چیست؟

۱)داشتن کارت ملی            

۲)دارا بودن شناسنامه

۳)در دست داشتن سند ازدواج

۴)خانم باید بتواند ثابت کند.که مرد به او نفقه ای پرداخت نکرده.

چنانچه دنبال وکیل متخصص نفقه در گرگان هستید  تنها کافیست فرم ذیل را تکمیل کرده تا اطلاعات وکیل نفقه برای شما پیامک شود.

  • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

 

 

وکیل نفقه چگونه از من دفاع میکند؟

قانون زن را کاملا از پرداخت نفقه معذور ساخته و حتی اگر زن شاغل هم باشد. باز هم مرد را موظف به پرداخت این وظیفه قانونی کرده است.بنابراین وکیل موفق در امر نفقه وکیلی است که بتونه علاوه بر تسلط بر مواد قانونی به نحوه دادرسی هم مسلط باشه و بتونه پرونده شما رو در یک زمان مشخص به نتیجه برسونه.

در انتها از همراهی شما با سامانه وکیل نوین در این مقاله تشکر میکنم.

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما