وکیل سرقت در گرگان

وکیل سرقت در گرگان

با عرض سلام وقت بخیر خدمت همه همراهان عزیز سامانه وکیل نوین در این مقاله قصد داریم.با هم ویژگی های یک وکیل خوب در زمینه سرقت و روند رسیدگی پرونده های سرقت رو بررسی کنیم.بهتره ضمن بررسی این موارد به یکی از پرونده های که اتفاقا همین اخیرا داشتم اشاره کنم.

چنانچه دنبال وکیل متخصص سرقت در گرگان هستید  تنها کافیست فرم ذیل را تکمیل کرده تا اطلاعات وکیل سرقت برای شما پیامک شود.

  • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

 

یک روز یک پسر جوان به دفترم مراجعه کرد.و ذهنش حسابی مشغول بود و ازم پرسید خانم وکیل جریان ماده ۴۷۴چیه؟ به من گفتن طبق ماده ۴۷۴ شاید بتونی بی گناهی خودت ثابت کنی بنده خدا حسابی کلافه بود.وقتی یکم باهاش صحبت کردم این اطمینان خاطر بهش دادم که قطعا بهش کمک میکنم تا بی گناهیش ثابت بشه.ماجرا این اقا پسر از این قرار بود:

موکلم میگفت که یکی از همسایه ها ازش شکایت میکنه و فیلم دوربین های مداربسته رو ضمیمه پرونده میکنه.و به دلیل شباهت اش به این اقا پسر ازش شکایت میکنن.و در دادگاه هم محکوم میشه و الان با سند ازاد بود.و بهش گفته بودن طبق ماده ۴۷۴میتونه بی گناهیش رو اثبات کنه.و اون هم خیلی نگران اومده بود دفتر من و میخواست براش بی گناهیش ثابت کنم.

اولین کاری که برای موکم انجام دادم این بود که اولا ماده۴۷۴ قانون ایین دادرسی کیفری رو براش توضیح دادم و بهش گفتم ما از طریق بند های ج)و چ)میتونیم براش اقدام کنیم.

حالا در بند ج)اینجوری میگه که اسناد و مدارکی ارائه دهید و یا شاهدی با خود ببرید که نشان دهد شما در ان زمان در یک مکانی مشغول کار بودید.

قبل از این که سر انجام این پرونده رو برات بگم بذار سوالات پر تکراری که در سامانه باهاش مواجه شدم رو در این مقاله هم پاسخگو باشم.شاید ما بین این سوالات بتونی توام به جواب خودت برسی.

 

وقتی از خونه مون طلا به سرقت میره و نمیدونیم سارق کیست چگونه باید پیگیری کنیم؟

به دادسرا یا کلانتری محل مراجعه کنیدو بعد از صورتجلسه اون ها براتون پرونده تون رو پیگیری میکنن.

 

دوستم میگه دست چک من اشتباهی برداشته ولی وقتی برگردوند چند برگش کم بود باید چه اقدامی انجام بدم؟

شما باید طی یک شکایت اعلام مفقودی و و اعلام سرقت چک هاتون بکنید.

ایا نوع جنسی که مورد سرقت قرار گرفته هم در میزان مجازات اثر دارد؟مثل سرقت مواد ضایعاتی؟

خیر در جرم سرقت نوع جنس مهم نیست.

حکم سرقت برای پسر ۱۳ساله در قانون به چه صورت است؟

مسئولیت کیفری بعد از ۱۵ سال قمری میباشد.

مجازات معاونت در سرقت در چیست؟

هر میزان حبسی که برای جرم سرقت در نظر گرفته بشه.برای جرم معاونت یک تا دو درجه پایین تر هست.

بعد از جواب دادن به چند سوال مهم که داخل سامانه بهشون برخورده بودم بهتره ادامه پرونده موکلم رو بررسی کنیم.

موکل من داخل یک سوپر مارکت کار میکرد که اتفاقا دوربین هم داشت و ازش خواستم.تا برای اثبات این که روز دزدی اونجا نبوده فیلم های اون ساعتی که دزدی انجام شده و بررسی کنه و برام بیاره.و همچنین چند تا از دوستاش هم برای شهادت حاضر شدن ما رو همراهی کنن.و خدا رو شکر با وجود ادله کافی تونستیم بی گناهی شو ثابت کنیم اما در این امر باید به یک سری مسائل خیلی دقت کنید.

مزایای گرفتن وکیل سرقت چیست؟

با توجه به تخصصی بودن جرم سرقت افراد باید بدانند که باید به دنبال یک وکیل متخصص در امر سرقت باشند.تا خدای نکرده از نظر مالی ضرر نکنن.و توصیه من بهتون این که وقتی اموال خودتون رو از دست دادید حتما در اولین مرحله از یک وکیل متخصص کیفری مشاوره بگیرید.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص سرقت در گرگان اینجا کلیک کنید

وکیل سرقت چه وظایفی دارد؟

وکیل متخصص در امور سرقت با توجه به اگاهی و تسلط در موارد قانونی این قدرت رو داره که موکل خودش رو با ارائه دلایل و ادله کافی یا براش حکم برائت بگیره و یا حداقل مجازاتش رو کمتر کنه.همچنین یک وکیل خوب باید علاوه بر اطلاعات و تسلط بر مواد قانونی با رویه دادرسی هم اشنا باشه.

یک وکیل سرقت چگونه به من در شناسایی مجرم کمک میکند؟

باید بدونی یک وکیل خوب برای اثبات جرم متهم و گرفتن حقوق موکلش از راه های اثبات جرم سرقت کمک میگیره.در اولین قدم با اقرار گرفتن از متهم جرم رو ثابت میکنه اگه متهم اقرار نکرد دومین راه شهادت شهود هست.و اگه باز هم شهودی نداشت که بیان شهادت بدن تو رو راهنمایی میکنه تا هر فیلم و یا عکسی که بتونه در اثبات جرم کمک کنه رو براش جمع اوری کنه.

 

چنانچه دنبال وکیل متخصص سرقت در گرگان هستید  تنها کافیست فرم ذیل را تکمیل کرده تا اطلاعات وکیل سرقت برای شما پیامک شود.

  • لطفا فیلد را به زبان انگلیسی پر کنید،سیستم فارسی تایپ می کند.

 

 

چگونه به صورت اینترنتی با وکیل سرقت مشاوره بگیرم؟

 

در انتها تیم وکیل نوین از شما تشکر میکنه بابت همراهی تون با این مقاله.میتونید برای مشاوره گرفتن و پرسیدن سوالات بیشتر روی کلمه وکیل نوین کلیک کنید.

در خواست مشاوره تلفنی رایگان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما