معرفی بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج

 معرفی بهترین  وکیل جرایم رایانه ای در کرج

امروز همان طور که می دانید شاهد انواع جرم ها در جامعه هستیم و هر کدام از این جرم ها خود به تنهایی ماده ها و قانون هایی دارند که می توان با رعایت کردن آن ها و همچنین دانستن آنها حتی تا حد معمولی به خود کمک کرد تا فریب افرادی که می خواهند سرمان را کلاه بگذارند را بخوریم و از این موضوع جلوگیری کنیم. در ارتباط با قانون های مجازات هایی که جرم های رایانه ای دارند باید بگوییم که از چندین ماده و چندین مبحث تشکیل شده است که یک وکیل جرایم رایانه ای در شهر کرج می تواند به شما کمک کند. با ما همراه شوید.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل جرایم رایانه ای در کرج

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

دسترسی های غیر مجاز:

۷۲۹ همانطور که میدانید اطلاعاتی که به سامانه های رایانه و مخابراتی مربوط می شود از سیستم امنیتی بالایی برخوردار می باشد و فقط افرادی که در آنجا کار میکنند ار ان ها با خبر هستند و رمز و فوت و فن های این سیستم ها را می دانند. اما اگر به هر دلیلی کسی بتواند به این نوع از سیستم های امنیتی دست پیدا کند مرتکب جرم شده است و مجازات او حبس از ۹۰ روز تا یک سال می باشد. همچنین می تواند  جزای نقدی پرداخت کند  که این جزای نقدی نیز می تواند از پنج میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال باشد.. کسی که این نوع از جرم ها را انجام دهد این چنین مجازاتی را خواهد کشید. حال یک وکیل جرایم رایانه ای در کرج به تمامی این نکات واقف است.

شنود های غیرمجاز

هر کس که  به صورت غیر مجاز اطلاعات را از یک محیط عمومی به وسیله شنود  ضبط کرده و انتقال بدهد مرتکب جرم شده است  حال این انتقال اطلاعات می خواهد از طریق رایانه و یا سیستم های مخابراتی باشد و یا هر چیز دیگری. اما باز هم یک نوع جرم محسوب شده و جزا ی خود را به دنبال خواهد داشت.  مجازات این جرم می تواند  حبس شدن از شش ماه تا ۲ سال  را به همراه داشته باشد. و یا جزای نقدی نیز می تواند داشته باشد. جزای نقدی این جرم می تواند از ده میلیون ریال تا چهل میلیون ریال باشد  یا این این که هر دو را به عنوان مجازات برای آن شخص مجرم در نظر بگیرند. یعنی هم جزای نقدی و هم حبس به مدت ۶ ماه تا ۲ سال را .

جاسوسی های رایانه ای و استفاده از تجربیات وکیل جرایم رایانه ای در کرج

ماده ی شماره ی ۷۳۱: هر کسی که به صورت غیر مجاز به هر یک از انواع اطلاعات سری دست پیدا کند و علاوه بر آن دست به انتقال آن اطلاعات سری بزند  به جرم مرتکب شده است. این جرم می تواند مجازات های مختلفی داشته باشد و به مجازات های زیر محکوم خواهد شد:

  •     این شخص مجرم می تواند به حبس  از یک سال تا ۳ سال محکوم شود  و یا جزاهای نقدی ای از بیست میلیون ریال تا ۶۰ میلیون ریال را به همراه داشته باشد . همچنین می تواند به هر دو نوع از مجازات ها هم مرتکب یشود.
  •     اگر این اطلاعات را برای افرادی ببرن  که فاقد صلاحیت می باشند  مجازات آنها حبس به مدت ۲ سال تا ده سال می باشد.
  •     اگر که این اطلاعات ها را برای افراد و مسئول های  دولت و یا سازمان  و یا یک شرکت و یا حتی یک گروه خاص ببرند  مجازات خواهند شد و مجازات آنها حبس به مدت پنج سال و حتی تا پانزده سال را به همراه خواهند داشت.

برای مشاوره حضوری رایگان با وکیل در کرج همین الان نوبت بگیرید

 

وکیل جرایم رایانه ای در کرج و تبصره هایی که استفاده می کند

در ارتباط با این موضوع ها و این نوع از جرم ها یک سری تبصره های اساسی وجود دارد که  وکیل جرایم رایانه ای کرج  تمامی این نکات را به شما گوشزد می کند:

تبصره ی شماره ی ۱ –  به طور کلی اطلاعات سری به آن دسته از اطلاعاتی گفته می شود که  که اگر آنها را افشا کنیم به ضرر کشور و جامعه خواهد بود و منفعت های ملی کشور صدمه خواهد زد.

ماده ی شماره ی ۷۳۲: هر کس که  قصد دسترسی به یک سری از اطلاعات های سری را داشته باشد و به ماده ی ۳ و شرایط آن و قوانین و مقررات آنها پایبند باشد و آنها را رعایت نکند  آن شخص مجرم هم به مجازات حبس از مدت شش ماه تا ۲ سال محکوم خواهند شد و یا هم چنین جزای نقدی هم می تواند باشد که از ده میلیون ریال تا چهل میلیون ریال نیز می تواند باشد. در بعضی از مردها مجرم را موظف می کنند که هر دو مجازات را باید بکشد.

جرم های رایانه ای:همان طور که دیدید این جرم، جرم بسیار سنگینی است و در بعضی از موارد حتی می تواند برای سلامت مردم و جامعه و یا یک سری از منفعت های ملی خطرناک بوده و آنها را به خطر بیندازد. وکیل جرایم رایانه ای در کرج به عنوان بهترین گزینه برای حل این نوع از مشکلات است که می تواند از موسسه حقوقی راه امید آن ها را شناخته و از مشاور های موفق و با تجربه ی ان ها کمک گرفته و بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج را پیدا کنید و بشناسید و به عنوان وکیل خود ان ها را انتخاب کنید. این نوع از وکیل ها یعنی وکیل جرایم رایانه ای در کرج  بهترین وکیل ها و با تجربه ترین وکیل ها محسوب می  شوند و با توجه به تجربه ی بالا یی که دارند می توانند شما را به بهترین نتیجه ها در زمینه ی جرایم رایانه ای و به عنوان یک وکیلی جرائم رایانه ای در کرج برسانند. و موفقیت شما را در این زمینه ی شکایتی خود به موفقیت برسند. این وکیل ها کاملا می دانند که در کجای کار چه چیزی لازم است و یا به صورت عادی می دانند ه فوت و فن کار کجاست بنابراین بهترین کار ها را برای موکل خود انجام می دهند.  از ویژگی های خوب دیگر تاین وکیل ها این است که بر اساس قوانین عمل می کنند و از راه قانونی به موفقیت خواهند رسید.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص جرایم رایانه ای در کرج اینجا کلیک کنید

راه امید سایت معرفی وکیل تخصصی در کشور

موسسه راه امید با گروه متخصص وکلا در کشور با تخصصی کردن پرونده‌ها گام مهمی در جهت موفقیت در دادگاه‌ها برداشته است، با تماس و مراجعه هر شهروند ایرانی به شماره‌های اعلام شده بلافاصله تشکیل پرونده گردیده و وکیل متخصص در آن حیطه متناسب با نوع پرونده شما معرفی می‌گردد.در حین روند پرونده به پیگیری‌های مختلف توسط وکلا و کارشناسان دیگر نظرسنجی‌هایی صورت می‌پذیرد که در صورت عدم رضایت شما وکیل معین شده بر روی پرونده تعویض می‌گردد، این امر باعث می‌شود علاوه بر بالا بردن تسریع در روند پرونده وکیل معین شده دارای تجارب بالا و پاسخگویی مناسب به موکل را دارا باشد.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل جرایم رایانه ای در کرج

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی