معرفی بهترین وکیل حضانت در کرج

 معرفی بهترین وکیل حضانت در کرج

  

 معمولا خیلی این موضوع را شنیده اید و یا حتی شاید برای خود و اطرافیان تان اتفاق افتاده باشد که بخواهد جدا شود اما یک فرزند دارید . همانطور که میدانید پس از این که پدر و مادر از هم جدا میشوند تا سن ۷ سالگی فرزندان باید پیش مادر بمانند جدا از این که چه جنسیتی دارند. و سپس بعد از این که کودکان سن ۷ سالگی را رد کند ا زاین پس به بعد مراقبت از بچه ها و حمایت از ان ها به عهده ی پدر آنها می باشد. البته یک سری از مردم هم بر سر این موضوع به مشکل برمی خورند و دعواهایی را بر سر این که فرزند باید دست کدام یک باشد انجام می دهند. در صورتی که با این مشکل مواجه شدید بهترین راه این است که به وکیل حضانت در کرج مراجعه نمایید و از آن راهنمایی بخواهید. وکیل حضانت در کرج از با تجربه ترین وکیل ها و موفق ترین وکیل ها محسوب می شوند و با توجه به تجربه ی بالایی که دارند راه و رسم کار ها را می دانند  و می توانند به به موفقیت شما کمک بسیاری کرده و شما را به نتیجه های مطلوب و دلخواه تان برساند.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل حضانت در کرج

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

 

 قوانینی که وکیل حضانت در کرج رعایت می کند ارتباط با حضانت بچه یک سری ماده ها و تبصره ها نیز توسط قانون بیان شده که رعایت کردن آنها برای والدین که از یکدیگر جدا شده اند الزامی می باشد در ادامه به بررسی آنها می پردازیم:

·         بر اساس ماده ی شماره ی ۱۱۷۴ قانون ماده ی مدنی : هر کدام از والدین فرزند که حضانت و نگهداری بچه خود را ندارند می توانند به راحتی فرزند خود را ببیند و درغیراین صورت به وکیل حضانت در کرج مراجعه کرده و این مشکل را با شخص مقابل خود ازطریق قانون حل کند. اینجوری حتی ممکن است به نتیجه های بهتری هم دست پیدا کند.

·         بر اساس ماده ی ۱۱۷۲: در صورتی که هر کدام از آن پدر و مادر حضانت بچه به او انتقال داده شد اگر که فرزندان و یا فرزند خود نتواند مراقبت کند و یا از نگهداری و یا رسیدگی به آنها امتناع بکند در این مرحله قاضی وارد عمل می شود  و با پیگیری های خود یا ان شخص را مجبور می کند که از فرزند و یا فرزندان خود مراقبت کند و یا این که حضانت آن را به یکی از والدین دیگر او خواهد داد. در بعضی از موارد هم خوبی پیش آمده است که پدر و مادر نمی خواهند که حضانت فرزند خودشان را به دیگری بدهند و برسرهمین موضوع هم جنگ و دعوا دارند. در این لحظه نیز بهترین کسی که می تواند به شما کمک کند وکیل حضانت در کرج می باشد. آنها با طی کردن مرحله های قانونی می توانند موکل خود را تا حد بسیار زیادی جلو ببرند و به پیشرفت و موفقیت او در این زمینه بسیار کمک کند.

·         بر اساس تبصره : بعد از هفت سالگی  در صورتی که  حضانت بچه به یکی از طرفین داده شده باشد  بعد از ۷ سالگی نتیجه ی دادگاه طوری نهایی می شود یعنی فرزند را به کسی می دهند که دارای صلاحیت نگهداری از فرزند خود را داشته باشد  و فرزند در پیش آن آرامش داشته باشد در غیر این صورت حضانت از او گرفته شده و به یکی دیگر از والدین داده خواهد شد. به طور کلی در این بین تنها چیزی که دادگاه و قاضی برایش اهمیت دارد و به آن اهمیت می دهند آرامش روحی و روانی فرزند است نه هیچکس دیگر.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص حضانت در کرج اینجا کلیک کنید

  • بر اساس ماده ی شماره ی ۱۱۷۰ :اگر که مادر آن بچه در طی مدتی که نگهداری از بچه و مسئولیت آن برعهده اش است به جنون مبتلا شود و یا حتی در برخی از موضوع های دیگر که مادر ازدواج می کند به طو کلی در این ۲ مورد حضانت بچه به پدر او انتقال داده خواهد شد. در صورتی هم که یکی از والدین فوت شده باشد همانطور که گفته شد نگهداری از فرزند بر عهده ی والد زنده ی او می باشد. در این ارتباط باید گفت که  زمانی حضانت را به مادر و یا والد زنده ی بچه خواهند داد که پدر در وصیت نامه ی خود برای بچه هیچ قیم و یا شخص دیگر و خاصی را قرار نداده باشد. در صورتی که پدر حضانت فرزند خود را به شخصی دیگر داده باشد و صلاح را در این دیده باشد که فرزندش پیش یکی دیگر می تواند زندگی راحت تری را داشته باشد  رای دادگاه هم با همان شخص می باشد و حضانت را به او خواهند داد.

برای مشاوره حضوری رایگان با وکیل در کرج همین الان نوبت بگیرید

 

 

انتخاب وکیل حضانت در کرج از طریق راه امید

همان طور که می بینید وکیل حضانت در کرج می تواند بهترین فرد و قابل اعتمادترین شخص برای رسیدگی به این مورد ها باشد و راه امید یکی از موسسه های است که که بهترین وکیل حضانت در کرج را داشته و آنها می توانند در این مورد ها به شما بسیار کمک کنند. در صورت انتخاب وکیل مورد نظر فرم مربوطه را می توانید از طریق سایت پر نمایید، روند پر کردن این فرم بسیار ساده و راحت است و در کمترین زمان می توانید اطلاعات خود را وارد نمایید.

مورد دیگری که در ارتباط با این موضوع وجود دارد این است که  گاهی وقت ها این موضوع پیش می آید که یکی از والدین بچه یعنی پدر و یا مادر فوت می کنند  در این مورد حضانت بچه برعهده ی آن کسی است که زنده است . البته دادگاه و قاضی باید ببینند که والد زنده آیا صلاحیت و توانایی از بچه را دارد یا خیر . در صورتی که صلاحیت و تاییدیه را از طرف قاضی به دست نیاورد او را به عنوان قیم بچه قبول نمی کنند و ممکن است که بچه را برای مدتی به بهزیستی بفرستند. حال برای بررسی بیشتر و دقیق تر باید با یک وکیل که در این زمینه تخصص دارد مشورت نمایید تا آشنایی بیشتر با وکیل حضانت در کرج بتواند اطلاعات کافی و درستی را در اختیار شما قرار دهد. 

موسسه حقوقی راه امید با  معرفی بهترین وکیل حضانت در کرج به شما این امکان را میدهد که با خاطری آسوده با پشتیبانی یک وکیل متخصص که با درک کافی و بالا از قوانین پرونده های حقوقی خود را پیگیر باشید و در جهت پیشبرد و موثر بودن در نتایج پرونده های خود مطمئن شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی