وکیل طلاق در قم | مشاوره خانواده حضوری رایگان ۱۴۰۲

معرفی بهترین وکیل طلاق در قم

وکیل طلاق در قم 

با سلام خدمت همراهان عزیز ممنون از شما که سامانه وکیل نوین را برای انتخاب وکیل طلاق در قم انتخاب کردید.

حتما برای شما هم پیش اومده که گاها با مشکلات خانوادگی رو به رو شدید. و حتی گاهی این مشکلات به قدری پیچیده شده که قطعا از دایره اطلاعات شما خارج شده.و فقط یک وکیل متبحر تونسته به شما کمک کنه.تا بتونید مشکلتون رو حل کنید.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل طلاق در قم

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

بهترین وکیل طلاق درقم :

معمولا پیدا کردن یک وکیل طلاق در قم از جمله دغدغه هایی هست که این روز ها موکلین در شهر قم دارند.در سامانه وکیل نوین وکلا به صورت تخصصی فعالیت دارند.و قطعا این امر موجب میشه شما بتونید خیلی راحت تر وکیل مورد نظرتون رو انتخاب کنید.مثلا در مورد پرونده های طلاق شما باید اول زمینه تخصصی خودتون رو انتخاب کنید.که در زمینه طلاق شما باید با وکلای متخصص در امور خانواده شما رو راهنمایی می کنن.

موفق ترین وکیل خانواده در قم کیست؟

با توجه به میزان طلاق در جامعه متاسفانه به همان نسبت هم قطعا نیاز به وکیل خانواده افزایش پیدا کرده است.

شهر قم هم قطعا مثل شهر های دیگر آمار طلاق در ان رو به افزایش است.و نیاز به یک وکیل متخصص در امور خانواده در آن حس می شود.

قطعا یک وکیل موفق ان هم در امور طلاق در قم قطعا باید از تبحر و مهارت بالایی برخوردار باشد و همچنین باید بتواند با استفاده از ترفند هایی برای گرفتن حکم طلاق اقدام کند.

برای ارتباط با وکیل متخصص در قم و مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید.

وظایف بهترین وکیل طلاق در قم:

وظایف و خدمات یک وکیل طلاق بسیار فراتر از وکالتی ساده در دادگاه است.او مسئول ارائه مشاوره حقوقی ،تهیه پیش اسناد قانونی ،مذاکره از طرف موکلین خود و مطمئن شدن از آگاهی کامل موکلین از حقوق و تعهدات خود است.چه در دادگاه حقوقی و چه در مذاکرات با طرف های دیگر هدف اولیه یک وکیل حفاظت از منافع موکل است.

ازجمله وظایف یک وکیل طلاق:۱-وکالت در دادگاه ۲-مذاکره از طرف موکل ۳-مهارت های ارتباط قوی۴-اقناع کردن قاضی۵-مهارت های تحلیلی ۶-توجه به جزئیات  و… می باشد.

شماره وکیل رایگان وکیل طلاق در قم:

اگر فرصت این رو ندارید که حضوری تشریف ببرید دفتر وکیل و از نزدیک ایشان را ببینید و مشکل خودتون رو توضیح بدید شما می توانید تنها با پرداخت ۱۰۰ هزار تومن با بهترین وکیل متخصص موضوعتان در هر شهری که باشین مشاوره انجام بدین به مدت ۱۵ دقیقه، وکلای ما سعی می می کنند بهترین راهکار های قانونی رو پیش پای شما بگذارند. برای ارتباط با وکیل بر روی مشاوره تلفنی کلیک کنید.

برای گرفتن طلاق توافقی ۱۰ روزه و مشاوره حضوری رایگان اینجا کلیک کنید.

هزینه وکیل طلاق در قم چقدر است؟

یکی از رایج ترین دغدغه های افراد مراجعه کننده به وکیل،هزینه آن است هزینه های وکیل بسته به نوع موضوع حقوقی،پیچیدگی پرونده طلاق و تجرب و شهرت وکیل بسیار متفاوت است.برخی وکلا هزینه ثابت دریافت می کنند برخی ممکن است هزینه درصدی دریافت کنند.مهم است که میزان هزینه را از قبل به طور کامل مشخص کنید و هرگونه نگرانی در مورد هزینه را با وکیل در میان بگذارید.برخی از وکلا ممکن است مایل باشند برای مشتریانی که توانایی پرداخت خدمات خود را ندارند حق الوکاله را به صورت قسطی بگیرند یا تخفیف بدهند.

 

 

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص طلاق در قم اینجا کلیک کنید

انواع طلاق در قانون؟

طلاق کلمه ای عربی است و به معنی رهایی است.در قانون دو نوع طلاق وجود دارد:

طلاق رجعی و طلاق بائن 

طبق ماده ۱۱۴۴ قانون مدنی: طلاق بائن در مقابل طلاق رجعی آمده است و به طلاقی گفته می شود که بعد از ثبت طلاق حق رجوعی برای مرد نباشد اما باید توجه داشت طلاق بائن خود به ۴ دسته تقسیم می شود.

۱)طلاق در ز مانی که زن دوشیزه باشد.

۲)طلاق در زمانی که زن یائسه باشد.

۳)طلاق خلع و مبارات.

۴)طلاقی که بعد از سه بار وصلت متوالی انجام شود.

 

 

مقالات مرتبط: .وکیل متخصص طلاق در قم

   . وکیل طلاق در قم

 

آسان ترین نوع طلاق از نظر وکلا در قم کدام است؟

باید بدانیم که نه تنها در قم بلکه در تمام کشور طلاق توافقی جز آسان ترین روش ها برای طلاق است.

طلاق توافقی به طلاقی گفته می شود که هر دو از زوجین رضایت و تمایل به طلاق دارند.شما در طلاق توافقی می تونید هر توافقی بکنید و تمام توافقاتتون هم معتبر است و قابلیت اجرا دارد.چیزی که در طلاق توافقی خیلی حائز اهمیت است توافقات صورت گرفته زوجین بر سر مهریه و نفقه و حضانت و سایر حقوقی که بر گردن یکدیگر دارند است.

و نکته آخر این که اگر مایلی طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن صورت بگیره تنها کافیه با کارشناسان سامانه وکیل نوین مشاوره بگیرید.

وکیل طلاق توافقی در قم از من چه مدارکی می خواهد؟

در طلاق توافقی تنها کافیه ۱)عقدنامه  ۲)شناسنامه و کارت ملی   ۳)و در صورت داشتن وکالت نامه اصل وکالت نامه رو به وکلا بدی. بعد از اون وکلا برای درخواست طلاق توافقی تو اقدام می کنن و در هر مرحله اگه مدارک دیگه ایی نیاز بود تو رو راهنمایی می کنن.

بهتر میدونم تا با هم یک سری از سوالات رایج در سامانه وکیل نوین رو با هم بررسی کنیم شاید سوال شما هم باشه.

می خوام طلاق بگیرم اما باردارم چه کنم؟

بهتر میدونم بگم که طلاق آخرین راه هست مخصوصا الان که پای یک بچه درمیون اما از نظر قانونی منعی بر تقاضای طلاق شما نیست و می تونید دادخواست طلاق بدهید.

اگر زن شوهرداری با مرد غریبه رابطه داشته باشد بعد از طلاق می تواند با ان مرد ازدواج کند؟

با این که این سوال شاید زیاد حقوقی نباشه ولی باید بدونیم که متاسفانه در جامعه امروزی وکلا خیلی با این سوال رو به رو میشن از نظر فقهی خانمی که در زمان عقد با مردی جز همسر خودش رابطه داشته باشه به ان مرد حرام ابدی خواهد شد.

چه زمانی زن می تونه درخواست طلاق دهد؟

در قانون برای خانم ۱۲ شرط پیش بینی شده که در صورت داشتن ان ۱۲شرط خانم می تونه از طریق قانون اقدام کنه برای طلاق اگه مایلی با اون ۱۲ شرط اشنا بشی میتونی با کارشناسان وکیل نوین مشاوره بگیری.

اگر در دوران نامزدی همسرم من را کتک بزند آیا من می توانم درخواست طلاق بدهم و ایا به من مهریه تعلق می گیرد؟

احتمالا که منظور از نامزدی همون دوره عقد بوده شما در هر زمانی می توانید درخواست طلاق بدهید و این مسئله باعث نمی شه که به شما مهریه تعلق نگیرد و البته صرف تقاضای طلاق به این معنی نیست که دادگاه برای شما حق طلاق قائل شود.

طلاق از طرف خانم چه مدت زمان می بره؟

در صورت درخواست طلاق از طرف خانم اول این که نیاز به اثبات عسر و حرج بسیار زمان بر است و بستگی به دادگاه و قاضی داره و زمانش رو نمی شه پیش بینی کرد.

پاک کردن طلاق از شناسنامه چگونه است؟

پس از ثبت طلاق،در صورت عدم نزدیکی زوجین با ارائه حکم دادگاه وطلاقنامه به اداره ثبت احوال، زوجین می توانند شناسنامه را تعویض کنند و شناسنامه سفید بگیرند و در صورت نزدیکی زوجین فقط با ثبت ازدواج بعدی شناسنامه تعویض خواهد شد.

وکیل طلاق در قم

 

آزمایش بارداری:

یکی از باورهای غلط در مورد طلاق این است که زنی که بادار باشد نمی تواند طلاق بگیرد که این کاملا غلط می باشد یکی از مراحلی که برای طلاق باید انجام شود آزمایش بارداری است دادگاه مکلف است در هر رای طلاق تکلیف باردار بودن یا نبودن زوجه را مشخص کند.رویه شعب دادگاه خانواده به دو صورت است بعضی زوجه را به ارائه آزمایش بارداری در زمان رسیدگی و قبل از حکم موظف می کند و بعضی دیگر ارائه جواب آزمایش را موکول به دفتر ثبت طلاق می کند و بررسی صحت آن و اعلام در طلاقنامه را از وظایف سردفتر می دانند.

 

مزایای داشتن وکیل طلاق در قم چیست؟

مزایای وکیل طلاق قطعا بسیار است اون هم نه تنها در قم بلکه در هر شهری که باشید اولین و مهم ترینش هم این است. که آگاهی شما را بالا می برد بعد از اون داشتن یک وکیل طلاق توافقی باعث میشه که مراحل رسیدگی سریع تر انجام بشه و از همه مهم تر با حضور وکیل نیازی به حضور زوجین در دادگاه نمی باشد.یک وکیل همچنین به شما کمک می کند که حقوق و منافع تان حفظ کنید و طبق قانون با شما رفتاری عادلانه ای شود.

و در انتها از شما سپاسگذارم که تا انتهای این مقاله همراه تیم وکیل نوین بودید.اگر باز هم سوالی در رابطه با طلاق دارید می تونید به راحتی با سامانه وکیل نوین ارتباط برقرار کنید و سوالتون مطرح کنید.

 

 

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل طلاق در قم

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود