بهترین وکیل طلاق در قم ۱۴۰۳

معرفی بهترین وکیل طلاق در قم

بهترین وکیل طلاق در قم 

 

بر خلاف تصور ، در زمینه ثبت طلاق و دعاوی مرتبط با حوزه خانواده در طی سال ها معمولا شاهد پرونده های بسیاری در این زمینه بوده پدید امده و وکلای ما همه روزه با ان مواجه اند ، ما میتوانیم شمارا در حوزه دعاوی مرتبط با خانواده راهنمایی نمایم کافیست فرم زیر پر شود تا با وکیل و کارشناسان خبره حقوقی مشاوره شوید .

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل طلاق در قم

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

بهترین وکیل در قم چطور به شما کمک می کند ؟

 

با پر کردن قسمت فرم وکلا و کارشناسان با شما تماس گرفته و ضمن مشاوره موضوع حقوقی را تبیین و شمارا به جهت موفقیت در پرونده راهنمایی کافی و صحیح را می نمایند ، و در این مسیر موسسه راه امید از ابتدا تا انتها در کنار موکلین خود میماند تا نتیجه دلخواه اخذ شود .

 

موفق ترین وکیل خانواده در قم کیست؟

 

با توجه به میزان طلاق در جامعه متاسفانه به همان نسبت هم قطعا نیاز به وکیل خانواده افزایش پیدا کرده است.

شهر قم هم قطعا مثل شهر های دیگر آمار طلاق در ان رو به افزایش است.و نیاز به یک وکیل متخصص در امور خانواده در آن حس می شود.

قطعا یک وکیل موفق ان هم در امور طلاق در قم قطعا باید از تبحر و مهارت بالایی برخوردار باشد و همچنین باید بتواند با استفاده از ترفند هایی برای گرفتن حکم طلاق اقدام کند. 

برای ارتباط با بهترین وکیل طلاق در قم روی لینک کلیلک کنید و با ما تماس بگیرید 

 

 

 

 

برای ارتباط با وکیل متخصص در قم و مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید.

 

 

 

وظایف بهترین وکیل طلاق در قم:

 

 

وظایف و خدمات یک وکیل طلاق بسیار فراتر از وکالتی ساده در دادگاه است.او مسئول ارائه مشاوره حقوقی ،تهیه پیش اسناد قانونی ،مذاکره از طرف موکلین خود و مطمئن شدن از آگاهی کامل موکلین از حقوق و تعهدات خود است.چه در دادگاه حقوقی و چه در مذاکرات با طرف های دیگر هدف اولیه یک وکیل حفاظت از منافع موکل است.

ازجمله وظایف یک وکیل طلاق:۱-وکالت در دادگاه ۲-مذاکره از طرف موکل ۳-مهارت های ارتباط قوی۴-اقناع کردن قاضی۵-مهارت های تحلیلی ۶-توجه به جزئیات  و… می باشد.

 

شماره وکیل رایگان وکیل طلاق در قم:

 

اگر فرصت این رو ندارید که حضوری تشریف ببرید دفتر وکیل و از نزدیک ایشان را ببینید و مشکل خودتون رو توضیح بدید شما می توانید تنها با پرداخت ۱۰۰ هزار تومن با بهترین وکیل متخصص موضوعتان در هر شهری که باشین مشاوره انجام بدین به مدت ۱۵ دقیقه، وکلای ما سعی می می کنند بهترین راهکار های قانونی رو پیش پای شما بگذارند. برای ارتباط با وکیل بر روی مشاوره تلفنی کلیک کنید.

 

 

برای گرفتن طلاق توافقی ۱۰ روزه و مشاوره حضوری رایگان اینجا کلیک کنید.

 

 

 

هزینه وکیل طلاق در قم چقدر است؟

 

یکی از رایج ترین دغدغه های افراد مراجعه کننده به وکیل،هزینه آن است. هزینه های وکیل بسته به نوع موضوع حقوقی،پیچیدگی پرونده طلاق و تجرب و شهرت وکیل بسیار متفاوت است.برخی وکلا هزینه ثابت دریافت می کنند برخی ممکن است هزینه درصدی دریافت کنند.

مهم است که میزان هزینه را از قبل به طور کامل مشخص کنید و هرگونه نگرانی در مورد هزینه را با وکیل در میان بگذارید.برخی از وکلا ممکن است مایل باشند برای مشتریانی که توانایی پرداخت خدمات خود را ندارند حق الوکاله را به صورت قسطی بگیرند یا تخفیف بدهند.

 

 

 

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص طلاق در قم اینجا کلیک کنید

 

 

 

 

امار طلاق در قم 

 

با توجه به درصد و امار طلاق و ازدواج در ایران و بررسی طلاق های ثبت شده در می یابیم که بافت سنتی و مذهبی استان هایی مانند قم یا خراسان رضوی نتوانه است مانع محکمی در افزایش روز افزون طلاق در این استان ها باشد در حالی که عرفا این موضوع وجود دارد که به علت بافت قدیمی و سنتی این استان ها انتظار می رفت میزان و نرخ طلاق در این استان ها دست کم از میزان متوسط کشوری کمتر باشد . شاید جالب باشد که بدانید در سال های نه چندان دور قم یکی از پنج استان کشور بود که در ان طلاق به ثبت می رسید .

 

 

علل عمده طلاق 

 

علل های بسیار متفاوتی می تواند زمینه ساز طلاق باشد اما از مهم ترین ان می توان به شرایط اقتصادی و اجتماعی فرهنگی اشاره نمود اما امروزه عمده علل طلاق را خیانت و عدم تامین نیاز های زندگی توسط زوجین اشاره نمود که موجب این شده با افزایش نرخ طلاق مواجه شویم . 

 

 

 

حقوق زوجه در دعوای طلاق 

 

در هنگامی که زوج و زوجه طلاق می گیرند ، برخی حقوق را می توان برای طرفین قائل شد ، در خصوص زوجه می توان اشاره نمود که با اصل استحقاق وی پرداخت نفقه به خانوم مفروز است و اگر مرد ادعایی در خصوص عدم تمکین از وی ننماید ، باید عنوان نمود که می تواند نفقه خود را از مرد درفات کند .

در خصوص مهریه بهترین وکیل به شما عنوان می نماید که تمام مهریه قابل مطالبه است 

وکیل ما در استان قم به شما جهت اخد مهریه خود کمک می کند . 

 

 

حضانت  

 

حق حضانت از حقوق و تکالیف والدین و غیر قابل انکار است ، در صورتی که در خصوص حضانت و نگهداری از طفل و فرزند مشترک اختلاف دارید وکیل ما می تواند شمارا راهنمایی نماید . حضانت تا ۷ سالگی برعهده مادر و بعد از ان بر عهده پدر است اما این موضوع را می توان تفسیر خشکی عنوان نمود و در دادگاه ها شاهد این هستیم که ابتدا  حقوق فرزند مشترک در نظر گرفته می شود . 

 

استرداد جهیزیه 

 

اموالی که زن به منزل شوهر می اورد تماما قابل باز پس گیری هستند و حق مالکیتی از طرف مرد بر ان متصرف نمی توان بود و این وسایل متعلق به خانوم می باشد . 

 

 

 

حق تنصیف اموال 

حق تنصیف اموال حقی است که به زن اجازه میدهد در صورتی که ذیل عقد نکاح و ضمن ان شرط شده باشد ، همچنین طلاق از طرف مرد و بدون وجود سوء معاشرت و رفتار زوج مسببات طلاق را پدید اورده باشد ، مرد را مکلف میکند به حکم دادگاه تا ۵۰ % درصد اموال خود را به نام همسر بزند . 

اما تشخیص این میزان با دادگاه می باشد 

 

حقوق زوج در دعوی طلاق 

حق الزام به تمکین و نشوز زن و خواستار حاضر شدن خانوم در محل زندگی تهیه شده توسط شوهر از مواردی است که حق را به مرد داده هرچند استثناعاتی دارد که بهترین وکیل طلاق در قم از ان اگاهی دارد . در نتیجه با شماره تماس ما می توانید اطلاع دهید تا با شما تماس بگیریم کافیست با شماره ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۲

 

ایا مهریه با خیانت از بین می رود ؟

 

بهترین وکیل طلاق در قم به شما پاسخ می دهد . 

 

در واقع مهریه یک دین است ، پرداخت دین بر مدیون واجب ، حتی اگر زنی به شوهر خود خیانت نماید میتواند مهریه خود را دریافت نماید . اما اگر مرد و زنی با یکدیگر ازدواج کرده اما رابطه زناشویی میان انان برقرار نشده باشد ، زن را صرفا مستحق نصف مهریه می توان دانست . 

در خصوص پرداخت نفقه نیز مرد با دفاع قابل پذیرش و محکمه پسند می تواند قاضی را مجاب  کند که میزان نفقه زن را عادلانه تر و با مبلغ منطقی تری مشخص نماید . 

ریاست مرد بر خانواده و خانه یکی دیگر از حقوق وی می باشد . تهیه محل برای منزل نیز از مواردی است که به دست مرد انجام می گیرد هرچند باید حقوق زن و خانواده نیز رعایت گردد . 

 

حق ولایت بر طفل 

 

حق ولایت مرد بر طفل خود نیز از حقوق غیر مالی قائم به شخص می باشد که برعهده مرد است . مرد نمی تواند از این حقوق استنکاف ورزد  و نمی تواند ان را از خود اسقاط نماید .

حقوق مالی طفل نیز با مرد است و او بر موارد مالی فرزند است که تسلط دارد . 

این ولایت نیز غیر قابل اسقاط است !

 

در این باره می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید !

 

 

 

مقالات مرتبط: .وکیل متخصص طلاق در قم

   . وکیل طلاق در قم

 

آسان ترین نوع طلاق از نظر وکلا در قم کدام است؟

 

باید بدانیم که نه تنها در قم بلکه در تمام کشور طلاق توافقی جز آسان ترین روش ها برای طلاق است.

طلاق توافقی به طلاقی گفته می شود که هر دو از زوجین رضایت و تمایل به طلاق دارند.شما در طلاق توافقی می تونید هر توافقی بکنید و تمام توافقاتتون هم معتبر است و قابلیت اجرا دارد.چیزی که در طلاق توافقی خیلی حائز اهمیت است توافقات صورت گرفته زوجین بر سر مهریه و نفقه و حضانت و سایر حقوقی که بر گردن یکدیگر دارند است.

و نکته آخر این که اگر مایلی طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن صورت بگیره تنها کافیه با کارشناسان سامانه وکیل نوین مشاوره بگیرید.

وکیل طلاق توافقی در قم از من چه مدارکی می خواهد؟

 

در طلاق توافقی تنها کافیه ۱)عقدنامه  ۲)شناسنامه و کارت ملی   ۳)و در صورت داشتن وکالت نامه اصل وکالت نامه رو به وکلا بدی. بعد از اون وکلا برای درخواست طلاق توافقی تو اقدام می کنن و در هر مرحله اگه مدارک دیگه ایی نیاز بود تو رو راهنمایی می کنن.

بهتر میدونم تا با هم یک سری از سوالات رایج در سامانه وکیل نوین رو با هم بررسی کنیم شاید سوال شما هم باشه.

می خوام طلاق بگیرم اما باردارم چه کنم؟

 

بهتر میدونم بگم که طلاق آخرین راه هست مخصوصا الان که پای یک بچه درمیون اما از نظر قانونی منعی بر تقاضای طلاق شما نیست و می تونید دادخواست طلاق بدهید.

 

اگر زن شوهرداری با مرد غریبه رابطه داشته باشد بعد از طلاق می تواند با ان مرد ازدواج کند؟

 

با این که این سوال شاید زیاد حقوقی نباشه ولی باید بدونیم که متاسفانه در جامعه امروزی وکلا خیلی با این سوال رو به رو میشن از نظر فقهی خانمی که در زمان عقد با مردی جز همسر خودش رابطه داشته باشه به ان مرد حرام ابدی خواهد شد.

 

چه زمانی زن می تونه درخواست طلاق دهد؟

 

در قانون برای خانم ۱۲ شرط پیش بینی شده که در صورت داشتن ان ۱۲شرط خانم می تونه از طریق قانون اقدام کنه برای طلاق اگه مایلی با اون ۱۲ شرط اشنا بشی میتونی با کارشناسان وکیل نوین مشاوره بگیری.

 

اگر در دوران نامزدی همسرم من را کتک بزند آیا من می توانم درخواست طلاق بدهم و ایا به من مهریه تعلق می گیرد؟

 

احتمالا که منظور از نامزدی همون دوره عقد بوده شما در هر زمانی می توانید درخواست طلاق بدهید و این مسئله باعث نمی شه که به شما مهریه تعلق نگیرد و البته صرف تقاضای طلاق به این معنی نیست که دادگاه برای شما حق طلاق قائل شود.

 

طلاق از طرف خانم چه مدت زمان می بره؟

 

در صورت درخواست طلاق از طرف خانم اول این که نیاز به اثبات عسر و حرج بسیار زمان بر است و بستگی به دادگاه و قاضی داره و زمانش رو نمی شه پیش بینی کرد.

 

پاک کردن طلاق از شناسنامه چگونه است؟

 

پس از ثبت طلاق،در صورت عدم نزدیکی زوجین با ارائه حکم دادگاه وطلاقنامه به اداره ثبت احوال، زوجین می توانند شناسنامه را تعویض کنند و شناسنامه سفید بگیرند و در صورت نزدیکی زوجین فقط با ثبت ازدواج بعدی شناسنامه تعویض خواهد شد.

 

وکیل طلاق در قم

 

آزمایش بارداری:

 

یکی از باورهای غلط در مورد طلاق این است که زنی که بادار باشد نمی تواند طلاق بگیرد که این کاملا غلط می باشد یکی از مراحلی که برای طلاق باید انجام شود آزمایش بارداری است دادگاه مکلف است در هر رای طلاق تکلیف باردار بودن یا نبودن زوجه را مشخص کند.رویه شعب دادگاه خانواده به دو صورت است بعضی زوجه را به ارائه آزمایش بارداری در زمان رسیدگی و قبل از حکم موظف می کند و بعضی دیگر ارائه جواب آزمایش را موکول به دفتر ثبت طلاق می کند و بررسی صحت آن و اعلام در طلاقنامه را از وظایف سردفتر می دانند.

 

مزایای داشتن وکیل طلاق در قم چیست؟

 

مزایای وکیل طلاق قطعا بسیار است اون هم نه تنها در قم بلکه در هر شهری که باشید اولین و مهم ترینش هم این است. که آگاهی شما را بالا می برد بعد از اون داشتن یک وکیل طلاق توافقی باعث میشه که مراحل رسیدگی سریع تر انجام بشه و از همه مهم تر با حضور وکیل نیازی به حضور زوجین در دادگاه نمی باشد.یک وکیل همچنین به شما کمک می کند که حقوق و منافع تان حفظ کنید و طبق قانون با شما رفتاری عادلانه ای شود.

و در انتها از شما سپاسگذارم که تا انتهای این مقاله همراه تیم وکیل نوین بودید.اگر باز هم سوالی در رابطه با طلاق دارید می تونید به راحتی با سامانه وکیل نوین ارتباط برقرار کنید و سوالتون مطرح کنید.

 

 

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل طلاق در قم

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی