وکیل طلاق در لرستان

وکیل  طلاق در شهر لرستان:

شروع هر زندگی با ازدواج صورت میگیرد اما برای خاتمه ی آن قبل از وفات  طرفین تنها راه شرعی و مجاز طلاق است . طلاق عبارت است ازجدایی طرفین حاضر در یک عقد ازدواج از همدیگر که میتواند به صورت توافقی بین زوجین صورت بگیرد یا به صورت حقوقی و از طریق دادگاه . براساس داده ها و آمار وارقام موجود که توسط مرکز آمار جمهوری اسلامی ایران تهییه شده است ، در ۱۲ ماهه ی سال ۱۳۹۸ ، حدودا ۱۷۴ هزار و ۸۳۱ طلاق ثبت شده است . البته این تنها شامل مواردی است که ثبت شده است ، استان لرستان یکیاز استان هایی است که با رشد نرخ آمار طلاق در سال ۱۳۹۸، به رقم ۲۸۸۱ مورد طلاق در استان لرستان رسید و به عبارت دیگر می توان گفت که به ‌طور متوسط در هر بیست و چهار ساعت شبانه روز ۱۰ واقعه طلاق ثبت شده است. اما همه ی این طلاق هایی که وارد مسیر دادگاه و داد رسی میشوند چند درصد شان واقعا رای دادگاه به نفع طرف حق صادر میشود ؟ یک وکیل خوب چه نقشی می تواند در طول مسیر داد رسی شما داشته باشد؟  طلاق گرفتن و استیفای حقوقی افراد در هنگام طلاق از جمله ی مسائل حقوقی است که برای احقاق حق باید به اشخاص متخصص در این زمینه رجوع کرد . استان های کوچک و مخصوصا استان هایی که دورتر از پایتخت هستند از داشتن خیلی از ویژگی ها و امکانات  خدماتی و رفاهی بسیاری از جمله خدمات ارائه شده در زمینه ی حقوقی واقعا محروم هستند. استان لرستان یکی از استان های کم برخوردار از این خدمات است و مسائل حقوقی نیز یکی از مسائل مهم و جاری است که امروزه بسیار به آن نیاز می باشد ؛ ولیکن پیدا کردن یک وکیل خوب در این مناطق مثل استان لرستان میتواند در مسیر پرونده ی شما بسیار بسیار یاری رسان باشد.

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل طلاق در لرستان

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

 

در استان لرستان با توجه به بالا بودن آمار طلاق در این استان لازم است تا شما برای احقاق حقوق تان در هنگام بروز مسائل مربوط به طلاق و حفظ حقوق افراد در هنگام طلاق لازم است تا شما حتما به وکلایی که به صورت تخصصی در مورد مسائل مربوط به خانواده کار میکنند رجوع کنید. معمولا وکلایی که در همه ی زمینه ها کار میکنند نمی توانند در همه ی زمینه ها بازدهی صد در صد ی داشته باشند اما به جای کار در همه ی زمینه های حقوقی تمرکز بر مسائل خانواده و مبحث طلاق میتواند باز دهی بهتری داشته باشد.

-چرا به یک وکیل متخصص طلاق در شهر لرستان نیاز داریم؟

در استان لرستان با توجه به بالا بودن آمار طلاق در این استان یک وکیل تخصصی که در زمینه طلاق وحقوق خانواده کار می کند میتواند از حق  وحقوق شما در مقابل زور گویی ها و زیاده خواهی های طرف مقابلتان دفاع کند . در قوانین حقوقی ایران متاسفانه قوانین بیشتر به نفع مردان نوشته شده است و زن حق طلاق و در خواست طلاق را ندارد مگر در صورت اثبات برخی موارد خاص که اثبات آنها نیز کار فرد عادی نیست و نیاز به متخصصانی دارد که شما را در مسیر و جریان پرونده یاری دهند . در قوانین ایران یکی از قانون هایی که برای دفاع از حقوق زوجه مطرح شده است قانون مهریه است ولیکن دریافت آن از  زوج به نفع زوجه بسیار بسیار سخت و طاقت فرسا است به خصوص با قوانین تقسیطی که امروزه رواج یافته است دریافت این مهریه بسیار سخت تر شده است ؛ و حتما باید وکلای تخصصی طلاق مشاوره کنید اما اگر شما مراحل طلاق خودتان را بدون حضور وکیل میخواهید انجام دهید ، باید از حقوق خود به صورت کامل آگاهی داشته باشید. در این شرایط دیگر نیازی به کمک وکیل ندارید. این مسائل عبارت است از:

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص طلاق در لرستان اینجا کلیک کنید

نفقه
مهریه
حضانت فرزند

پرونده طلاق در صورت مقاومت زوجین، پرونده ای طولانی است و باید بسیار صبور باشید؛ طلاق مشکلات خاص خود را دارد و خیلی از افراد حاضر نیستند بار این مشکلات را به تنهایی به دوش بکشند پس حضور یک وکیل بسیار حاذق و تخصصی میتواند بسیار بسیار شما را در این مسیر پر تنش یاری کند. حضور یک  وکیل طلاق و یا مشاورین با تجربه میتواند برای شما یک تکیه گاه مطمئن باشد تا بتوانید با تکیه بر علم و تخصصی که وکیلتان دارد بتوانید گلم هایتان را برای ادامه ی مسیر محکم تر بردارید.

برای گرفتن طلاق توافقی ۱۰ روزه و مشاوره حضوری رایگان اینجا کلیک کنید.

هریک از مسائل مورد بحث طرفین در پرونده های طلاق چه از سوی زوج و چه از سوی زوجه میتواند به دادگاهی جداگانه و پرونده ای مجزا تبدیل شود ؛ و شرایط کاری و روند پرونده در هرکدام از حالت های مختلف میتواند متفاوت باشد .

-دلایلی محکمه پسندی که یک زن برای ارائه به دادگاه برای طلاق خود از دادگاه نیاز دارد:

اگر به هر دلیلی زوجه تمایل به طلاق داشته باشد باید یکی از دلایلی را که میتواند به او حق درخواست طلاق دهد ، بیان نماید .

این دلایل متعدد هستند اما مهم ترین آنها عبارتند از:

۱٫      اعتیاد مضر شوهر

۲٫      نپرداختن نفقه حداقل به مدت ۶ ماه

۳٫      مریضی صعب العلاج شوهر

۴٫      امراض مقاربتی شوهر

۵٫      بچه دار نشدن زوج

۶٫      ترک زندگی توسط زوج

۷٫      ازدواج مجدد بدون رضایت همسر اول

۸٫      محکومیت شوهر به زندان بالای ۵ سال یا ارتکاب به جرایمی که بر خلاف شان و جایگاه زوجه است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی