وکیل مزاحمت تلفنی در رشت

وکیل مزاحمت تلفنی در رشت

سلام مجتبی هستم کارشناس ارشد حقوق میخوام ضمن این مقاله براتون از یک پرونده جالب صحبت کنم.(مزاحمت تلفنی) که شاید برای هر کسی اتفاق بیفته حتی روزانه هزاران بار از این نوع جرایم مردم رو درگیر خودش میکنه.و کلی وقتتون را میگیره که با صرف هزینه های زیاد برای پیدا کردن وکیل مزاحمت تلفنی در رشت هم همراه میشه. این مقاله رو تا آخر بخونین. روی تب زیر کلیک کنید تا با یک وکیل متخصص مشاوره بشید. 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل مزاحمت تلفنی در رشت

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

جرم مزاحمت تلفنی در رشت چگونه است :

جرم مزاحمت تلفنی، جرمی است که در آن یک فرد با اشغال کردن تلفن فرد دیگری، به آزار و اذیت آن فرد پرداخته و موجب سلب آسایش وی می گردد. در پاسخ به این سوال که حکم مزاحم تلفن چیست؟ باید گفت مجازات جرم مزاحمت تلفنی، علاوه بر اعمال مقررات شرکت مخابرات، حبس از یک ماه تا شش ماه است . و با استفاده از یک وکیل مزاحمت تلفنی در رشت در این باره مشورت و اقدام نموده و احقاق حق نمایید.

مروری بر یک پرونده جذاب مزاحمت تلفنی

پرونده از زبان یکی از موکلین می باشد: 

دوستم آرش ۲۶ سالشه کارمند یک شرکت خصوصی که بهمن سال ۹۸ ازدواج کرد. و ۹ماه بعد از ازدواجش اتفاق عجیبی براش افتاد که چیزی نمونده بود زندگی مشترکش نابود بشه ماجرا از اینجا شروع شد.که آرش و همسرش(سمانه) برای مسافرت رفتن رشت چون دختر عمه زنش (ندا) ، اونجا زندگی می کرد و اینا رو دعوت کرده بود که برن . وقتی که میرسن؛ ۲شب از مسافرتشون میگذره که آرش متوجه میشه شبا سمانه میره تو بالکن و انگار که داره با تلفن حرف میزنه.و به محضی که آرش میرسه سمانه گوشی رو قطع میکنه و طوری جلوه میده که انگار چیزی نبوده.

اما آرش که بعد از اون شب مشکوک می شود. سعی می کند ببیند آیا شب های دیگه ام سمانه اینکار و تکرار میکنه یا نه؟! ولی هر شبی که آرش تلاش میکنه که متوجه بشه.باز هم میبینه که سمانه طوری رفتار میکنه که اتفاقی نیفتاده بالاخره آرش تصمیم میگیره بیخیال این موضوع بشه و فراموشش کنه.

دزدی عجیب و رفع سوتفاهم:

یک شب تو رشت بچه ها تصمیم میگیرن برن جنگل و چادر بزنن.و همونجا استراحت کنن اونشب اتفاق عجیبی میفته حوالی ساعت ۲شب دزد در تلاشه که در ماشین آرش و باز کنه .آرش متوجه میشه و سریع خودشو میرسونه به ماشین و دزد رو میگیره. با پلیس تماس میگیره و دزد رو تحویل میده . یهویی متوجه این میشه که سمانه نیست دوباره ذهن آرش درگیر میشه وقتی دنبال سمانه میگرده میبینه که سمانه وسط جنگل نشسته و داره با تلفن صحبت میکنه .طوری که انگار داره به طرف اصرار میکنه و وقتی آرش

می رسه سمانه سریع تلفن رو قطع میکنه .وقتی که آرش از همسرش میپرسه که کی بود ؟! اما سمانه از جواب دادن تفره میره و مثل هر شب جواب درستی به آرش نمیده.

فردا صبح دوباره آرش از همسرش توضیح میخواد اما سمانه جواب دیشب و تکرار میکنه. آرش اولین چیزی که به ذهنش میرسه اینه که همسرش داره بهش خیانت میکنه .ظهر همون روز سمانه و ندا برای خرید به یک مرکز خرید تو رشت میرن آرش تصمیم میگیره که تعقیب کنه همسرشو ؛ شروع به تعقیب میکنه ، پشت سرشون به صورت فرد ناشناس راه میره متوجه میشه که یک نفر داره هر شب مزاحمت تلفنی برای سمانه ایجاد میکنه.

سمانه از ترس اینکه شاید آرش حرفشو باور نکنه نمیگه موضوع رو وقتی که از خرید میان ، آرش به سمانه ماجرا رو میگه ، سمانه هم موضوع رو تعریف میکنه.و میگه که ۳ماه درگیر این موضوعه و تمام اینا از جایی شروع میشه که سمانه بدون تحقیق درخواست مشاوره با یک روانشناس رو میکنه. برای کمک به مامانش ، طرف که خودشو روانشناس معرفی کرده برای سمانه مزاحمت ایجاد میکنه.اینجا باید به وکیل مزاحمت تلفنی در رشت مراجعه می کرد. 

راه پیدا کردن وکیل مزاحمت تلفنی در رشت 

آرش ک کاملا گیج شده بود. با من تماس گرفت و ازم کمک خواست که بهش یک وکیل خوب معرفی کنم.و منم سایت وکیل نوین رو بهش معرفی کردم .به خاطر اینکه مشاوره حقوقی تلفنی داره. و میتونه به افراد  کمک زیادی تو انتخاب یک وکیل بکنه .آرش به وکیل نوین مراجعه میکنه. میتونه با یک وکیل خوب ارتباط بگیره و به دفترش مراجعه کنه ، با خیال راحت بعد از صحبت با وکیل با یک حق الوکاله مناسب قرارداد میبنده ،

بعد از اینکه فرد مزاحم رو پیدا میکنن .وکیل طبق ماده ۶۴۱ قانون مجازات اسلامی طرح شکایت میکنه و اونو (فرد مزاحم) به ۶ ماه حبس محکوم میکنن.اگر مایلی با جرم مزاحمت تلفنی بیشتر اشنا بشی روی کلمه مزاحم تلفنی در رشت کلیک کن.

مشاوره تلفنی و معرفی وکیل متخصص مزاحمت تلفنی در رشت اینجا کلیک کنید

مجازات مزاحمت تلفنی: 

وکیل مزاحمت تلفنی در رشت می گوید: 

مطابق ماده ۶۴۱ قانون مجازات اسلامی :«هر گاه کسی به وسیله تلفن یا دستگاه های مخابراتی دیگر برای اشخاص ایجاد مزاحمت نماید علاوه بر اجرای مقررات خاص شرکت ‌مخابرات، مرتکب به حبس از یک تا شش ماه محکوم خواهد شد.»

در ارتباط با مجازات جرم مزاحمت تلفنی در رشت ، نکات زیر باید قابل توجه قرار گیرد:

جرم مزاحمت تلفنی از جرائم غیرقابل گذشت می باشد. به این معنا که در صورت گذشت شاکی، رسیدگی کیفری متوقف نشده و بنابراین مجازات جرم مزاحمت تلفنی برای مرتکب آن تعیین می گردد.

وکیل مزاحمت تلفنی در رشتمجازات حبس جرم مزاحمت تلفنی، مجازات حبس تعزیری بوده و بنابراین تحت شرایط قانونی، قابل تخفیف می باشد.

راه اثبات جرم مزاحمت تلفنی: 

برای اثبات جرم مزاحمت تلفنی ، باید به وکیل مزاحمت تلفنی در رشت مراجعه و علاوه بر دلایل عمومی اثبات جرائم که در قانون مجازات اسلامی نیز به آنها اشاره شده از قبیل: اقرار، شهادت و … می توان از اماراتی چون صدای ضبط شده فرد مزاحم استفاده کرد که قاضی رسیدگی کننده می تواند در این زمینه نظریه کارشناس خبره امر را نیز جلب کند باید توجه داشت که با توجه به جایگاه رفیع علم قاضی در نظام کیفری ایران و مستندا به ماده ۱۲قانون مجازات اسلامی :

در صورتی که علم قاضی با ادله ثانونی دیگر در تعارض باشداگر علم ، بین باقی بماند ، آن ادله برای قاضی معتبر نیست و قاضی با ذکر مستندات علم خود و جهات رد ادله دیگر، رای صادر می کند. چنانچه برای قاضی علم حاصل نشود، ادله قانونی معتبر است  که با راهنمایی وکیل مزاحمت تلفنی در رشت و بر اساس آنها رای صادر می شود.

تخصص های وکلای راه امید در رشت

چنانچه شما دنبال وکیل متخصص در حوزه خانواده اعم از :طلاق ، نفقه ، مهریه ، جهیزیه ، تمکین ، حضانت فرزند ، اثبات نسب و… و یا حوزه حقوقی اعم از چک ، دعاوی ملکی ، ارث  ، اداره کار ، مالیات ، مطالبه وجه ، قرارداد  و یا دعاوی کیفری منجمله کلاهبرداری ، سرقت ، فروش مال غیر ، خیانت در امانت ، جعل ، قتل ، مواد مخدر ، جرایم سیاسی و تعزیرات  و…

در شهر رشت و یا هرجای ایران هستید کافیست از طریق تب و لینک درخواست وکیل و مشاوره مشکل حقوقی خود رو ثبت کنید و در لحظه  وکیل مزاحم تلفنی در شهر رشت و یا شهر مورد نظر شما معرفی و پیامک میشود. 

 

امیدوارم  از این مقاله لذت برده باشید و برای درخواست وکیل و مشاوره از طریق لینک زیر اقدام نمایید .

مراحل پیدا کردن وکیل مزاحمت تلفنی در رشت

  1. ثبت درخواست وکیل یا مشاوره تلفنی با وکیل مزاحمت تلفنی در رشت ( کلیک کنید )
  2. اطلاعات وکیل مزاحمت تلفنی در رشت را مشاهده و از طریق پیامک دریافت کنید
  3. با  وکیل مزاحمت تلفنی در رشت تلفنی صحبت داشته باشید .
  4. به دفتر وکیل مزاحمت تلفنی در رشت مورد نظر مراجعه کنید و در صورت صلاحدید عقد قرارداد وکالت نمایید .

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل مزاحمت تلفنی در رشت

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

1 نظر
  1. ساسان می گوید

    خوب بود دمتون گرم ک قشنگ توضیح میدین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود