بهترین وکیل در تهران|مشاوره حضوری رایگان۱۴۰۲

لیست 10 تا از بهترین وکیل تهران

 بهترین وکیل در تهران|مشاوره حضوری رایگان

 

با عرض سلام و ادب ،من حمیدرضا عظیمی هستم کارشناس موسسه حقوقی راه امید، میخوام در این مقاله بهتون بهترین وکلا در تهران را معرفی کنم تادیگه مشکل انتخاب وکیل نداشته باشید و بدونید که برای هر موضوع حقوقی چه وکیلی خوب است و دیگر وقت وهزینه ات رو الکی از دست ندید.برای شناخت بهترین وکیل در تهران تا آخر مقاله همراهی کنید تا با بهترین وکلای تهران آشنا بشوید.

 

آنچه می خوانید:

۱-معرفی وکیل خوب در تهران

۲-خصوصیات یک وکیل خوب 

۳-بهترین وکیل در تهران

۴-امتیاز انتخاب بهترین وکیل در تهران

۵-مشاوره حضوری رایگان

۶بهترین وکیل ملکی در تهران

۷-اختیارات وکیل ملکی در تهران

۸-بهترین وکیل کیفری درتهران

۹-انواع جرایم کیفری

۱۰-بهترین وکیل اداره کار در تهران

۱۱-وکیل طلاق در تهران

۱۲-بهترین وکیل طلاق درتهران

۱۳-دعاوی خانواده در تهران

۱۴-وکیل طلاق توافقی در تهران

۱۵-مراحل طلاق توافقی

۱۶-لیست بهترین وکیل در تهران

معرفی وکیل خوب در تهران:

برای انتخاب معرفی وکیل خوب در تهران باید یک سری معیارهایی در نظر گرفت به عنوان مثال تجربه یک وکیل می تواند به او در حل مشکلات کمک کند چون در دادگاه علاوه برقانون و موارد حقوقی ،دانستن رویه قضایی موجب سرعت در پرونده می شود و دیگر لازم نیست راه های بسیار طولانی را طی کرد.درکنار تجربه علم ودانش یک وکیل بسیار حائز اهمیت است و به او در روند یک پرونده بسیار کمک شایانی می کند.

برای راهنمایی بیشتر و مشاوره حقوقی در شهر تهران می تونی اینجا کلیک کنی تا وکیل نوین بهترین راهنمایی رو بهت بکنه.

خصوصیات یک وکیل خوب در تهران:

۱-یک وکیل خوب باید امین باشد:

وکیل خوب محرم اسرار موکل خود می باشد،زیرا ممکن است به دلیل ماهیت شغلی خود با اسرار زیادی از سوی موکلین خود روبه رو شود و او نباید اسرار موکلین را تحت هیچ شرایطی فاش کند.هنگام انتخاب یک وکیل هرگز این مورد را پشت گوش نیندازد و حتما به آن دقت کافی داشته باشد.

۲-اطلاعات به روز داشه باشد:

با گذر زمان شرایط زندگی افراد عوض شده  و در نتیجه قوانین مقتضی نیز تغییر کرده اند بنابراین اطلاعات قدیمی دیگر کاربرد چندانی ندارد و برای اینکه وکیل بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد باید اطلاعات خود  را به روز نماید از تبصره های جدید و تفسیراتی که در قانون انجام گرفته آگاه باشد.وقتی که اطلاعات خود را به روز نکنند و یا اطلاعات قدیمی برای وکالت اقدام کنند ممکن است در پرونده های خود موفق عمل نکنددر هنگام انتخاب یک وکیل حتما دقت کنید که وکیلی را انتخاب کنید که دارای اطلاعات به روز باشد. 

۳-اعتماد به نفس بالایی داشته باشد:

یک وکیل خوب باید دارای توان تجزیه وتحلیل باشد و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشد.

۴-روابط اجتماعی داشته باشد:

وکلا باید روابط اجتماعی خوبی داشته و یک شنونده خوب ویک گوینده عالی باشند. وقتی موکل در مورد پرونده  صحبت می کند،یک وکیل خوب باید به دقت گوش کند تا جزئیات مهم را پیدا کند.در بعضی مواقع ممکن است موکل از گفتن بعضی جزئیات خودداری کند واین فن بیان و روابط اجتماعی بالای وکیل مورد نیاز است که به موکل خود اطمینان کافی را بدهد.تا او را در مورد جزئیات صحبت کند علاوه بر آن فن خوب یک وکیل در جلسه دادگاه چه با قاضی و چه با وکیلی طرف مقابل ممکن است تنیجه دادگاه را به کل عوض کند.میتوان این طور نتیجه گرفت که روابط اجتماعی خوب یکی از ویژگی های بسیار مهم یک وکیل خوب و شایسته است.

۵-صادق و درستکار باشد: 

یکی از ویژگی های وکیل خوب صداقت و درستکاری وی می باشد ؛ زیرا اگر وکیل در کار خود صداقت نداشته باشد ، نمی توان به او اعتماد کرد و به جای اینکه به فکر حل مشکلات موکل خود باشد که به وی با صرف زمان کوتاه تر و با هزینه ای کمتر کمک کند ، تنها به فکر سود خود بوده ؛ حتی ممکن است برخلاف انتظار و تصور موکلش به ضرر او نیز کار کند یا حتی با طرف مقابل در پرونده نیز تبانی و همدستی نماید.

پس باید در انتخاب وکیل خوب به صداقت و درستکاری او دقت کرد و باید توجه داشت که وکیل خوب باید در حرفه ی خود فردی خوشنام باشد و به درستکاری و صداقت شهرت داشته باشد.

۶-دقیق باشد:

یکی دیگر از ویژگی یک وکیل خوب این است به تمام جزئیات یک پرونده دقت کند تا بتواند ساده ترین و بهترین راه حل را پیدا کند.گاهی توجه به برخی جزئیات جریان پرونده ممکن است اطلاعات مهمی از پرونده را نادیده گرفته و مانعی بر سر راه موفقیت پرونده شما ایجاد کند.تحقیق نکته سنج بودن یک وکیل مقدمه ای بر موفقیت و سرعت بالای حل پرونده شما خواهد بود.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل در تهران

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

بهترین وکیل در تهران:

بهترین وکیل درتهران معمولا در همه ی زمینه های حقوقی یا کیفری فعالیت نمی کند و فقط در یک یا چند زمینه فعالیت دارد.مثلا وکیل امور خانواده،وکیل امور ملکی و وکیل مواد مخدر و…تابتواند درآن زمینه تخصص و مهارت کافی کسب نماید و در روند دادگاه ها و مرجع قضایی و قوانین جدید در مورد موضوعی که به طور تخصصی در آن فعالیت دارد،تجربه و تخصص کافی به دست آورد.به این ترتیب درصد موفقیت در پرونده ها بیشتر خواهد شد.

بهترین وکیل در تهران شخصی است که با صداقت و مهارت و تخصص خود به موکل کمک کند.وی اطلاعات و نکات مهم پرونده را برای قاضی بیان می کند و با تلاش دلسوزانه برای احقاق حق موکل خود،تلاش می کند.بهترین وکلا آرامش و سعه صدر دارند و تمرکز خود را از دست نمی دهند زیرا اگر وکیل آرامش نداشته باشد نمی تواند به شما کمک کند.تمرکز در جلسه دادرسی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

برای ارتباط مستقیم با بهترین وکلای تهران اینجا کلیک کنید.

 

امتیاز انتخاب بهترین وکیل در تهران:

از امتیازات برای گرفتن یک وکیل مناسب جهت انجام امور قانونی،جلوگیری از صرف وقت و هزینه اضافی و کسب بهترین نتیجه ممکن است.برای انتخاب صحیح بهترین وکیل،باید از وجود معیارها و ویژگی های خاص در وکیل مورد نظر مطمئن شوید.

باتوجه به اینکه شهر تهران به عنوان پایتخت ایران و پرجمعیت ترین شهر ایران محسوب می شود و از آنجا که تهران مرکز تجاری و سیاسی ایران و کانون اقتصادی ایران می باشد.

قطعا این شهر با داشتن این خصوصیات،دعاوی پرونده ها و احتیاجات حقوقی بسیاری دارد و افراد بسیاری در تهران با مشکلات و مسائل قانونی در امور مختلف خانوادگی،سیاسی،اقتصادی،اجتماعی و… مواجهه می شوند که نیاز به پیدا کردن بهترین وکلا تهران جهت اخذ مشورت و راهنمایی و حل و فصل دعاوی خواهند داشت. 

مقاله مرتبط: معرفی وکیل خوب در کرج

 

مشاوره حضوری رایگان:

در موسسه حقوقی تخصصی راه امید،وکلای متخصص برای ارائه خدمات در تهران حضور دارند.شما می توانید در صورت نیاز به صورت رایگان از مشاوره حضوری مجموعه ما با بهترین وکلا استفاده کنید

و در صورت نیاز به مشاوره تلفنی با پرداخت ۱۰۰ هزارتومان در کم ترین زمان به بهترین وکلا در تهران ارتباط برقرار کنید.

تلفن: ۰۵۱۳۶۱۴۰۰۰۰ –  ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷

توصیه میکنم ویدئو زیر را در مورد دعاوی ملکی حتما ببینید

بهترین وکیل ملکی در تهران:

وکیل ملکی به وکیلی گفته می شود که باتوجه به تجربه و تخصص و اشرافی که در زمینه پرونده های ملکی دارد تخصصا به وکالت دعاوی پرونده های ملکی می پردازد.بهترین وکیل ملکی شخصی است که به قوانین ثبتی ،مدنی اجرای احکام ،آیین دادرسی،قانون تجارت،قانون مجازات اسلامی مسئولیت مدنی،تسلط کافی داشته باشد.

علاوه بر تسلط بر قوانین مذکور،می بایست تجربه کافی و لازم در حوزه دعاوی ملکی را داشته باشد. و باتجربه و سابقه ای که در دعاوی ملکی دارا می باشد در بادی امر با بررسی مدارک و مستندات موکل عنوان خواسته یا دعوی را تعیین می نماید و می تواند احتمالات دفاع طرف مقابل را بررسی نموده و چهارچوب کلی دفاع را مشخص نماید.

 

بهترین وکیل ملکی در تهران

اختیارت وکیل ملکی در تهران:

از آنجا که دعاوی ملکی در زمره دعاوی اموال غیر منقول قرار می گیرند لذا وکیل ملکی باید تخصص لازم را برای طرح این گونه دعاوی فرا گرفته باشد.چرا که دعاوی ملکی (از جمله دعاوی خلع ید،تخلیه ملک مشاع) یکی از شایع ترین و در عین حال پیچیده ترین دعاوی مطرح در دادگاه های حقوقی است و ارائه دادخواست اشتباهی یا ناقص در این زمینه می تواند منجر به اطاله دادرسی و از بین رفتن هزینه دادرسی و در نهایت رد دعوا شود.

بیشتر بدانید: وکیل ملکی در تهران

بهترین وکیل کیفری در تهران:

وکیل متخصص کیفری شخصی است که بعد از دریافت پروانه وکالت با تمرکز بر روی دعاوی کیفری به صورت تخصصی به وکالت و دفاع از پرونده های کیفری می پردازد.از آن جایی که وکیل متخصص دعاوی کیفری باجان و مال و آبروی افراد در ارتباط است و میتواند باعث خسارت جبران ناپذیری شود.

یک وکیل خوب با تخصص و تجربه خود و با استناد بر روی مدارک و شواهد موجود بر روی پرونده می تواند بی گناهی موکل و تقلیل مجازات را اثبات کند.

بهترین وکیل کیفری در تهران شخصی است که تسلط بالایی بر تمام موضوعات مربوط به دعاوی و جرائم کیفری داشته باشد.همچین بهترین وکیل پایه یک کیفری تسلط کافی بر نظریات مشورتی اداره حقوقی قوه قضاییه دارد و…به خوبی می تواند از این علم و دانش خود هنگام دفاع و به نتیجه رساندن پرونده به موکلانش استفاده کند.

بیشتر بدانید: وکیل کیفری در گرگان

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل در تهران

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

انواع جرایم کیفری:

جرایم کیفری از دید یکی از انواع تقسیم‌بندی‌های رایج، شامل موارد زیر است:

  1. جرایم علیه اشخاص
  2. جرایم علیه اموال و مالکیت
  3. جرایم علیه امنیت
  4. جرایم رایانه‌ای

۱-جرایم علیه اشخاص:

جرایمی است که برضد خود شخص و فردی که جامعه را تشکیل می دهد،می پردازد.از آنجاکه هر شخص دارای دو بعد مادی و معنوی، یاجسمانی و روانی است این جرایم به دو بخش عمده جرایم علیه تمامیت جسمانی و جرایم علیه شخصیت معنوی اشخاص تقسیم شده است مهم ترین جرایم علیه اشخاص قتل است که شدید ترین مجازات را در پی دارد.

۲-جرایم علیه اموال و مالکیت:

به انواع جرایمی گفته می شود که ناظر بر سلب حقوق مالکانه افراد نسبت به اموالشان می باشد که از جمله آنها می توان به جرم سرقت و کلاهبرداری ،تخریب و خیانت در امانت و غیره اشاره نمود که هریک از مجازات خاص خود را دارد.

بهترین وکیل کیفری در تهران

۳-جرایم علیه امنیت:

اعمال مجرمانه ای هستند که در ارتکاب آنها باعث ایجاد هرج و مرج و ایجاد اغتشاش در نظم داخلی کشور می شود.این جرایم در قانون مجازات ایران تحت عنوان مواردی مثل جرم محاربه،بغی،افساد فی الارض آمده است.

۴-جرم رایانه ای:

جرم رایانه ای یعنی شخصی با استفاده از کامپیوتر اقدام به انجام عمل مجرمانه ای مانند به دست آوردن اطلاعات شخصی دیگران کند جرم رایانه ای در قانون تعریف نشده است و تنها به بیان انواع و مصادیق آن اکتفا شده است. چند نمونه از مصادیق جرایم رایانه ای عبارت اند از؛

۱)  دسترسی غیر مجاز به داده یا سامانه های رایانه ای و مخابراتی 
۲) شنود غیر مجاز محتوای در حال انتقال ارتباطات غیر عمومی در سامانه های رایانه ای یا مخابراتی یا امواج مغناطیسی یا نوری 
۳) جاسوسی یارانه ای 
۴) جعل رایانه ای 
۵) تخریب و اخلال در داده ها یا سامانه های رایانه ای و مخابراتی 

بهترین وکیل اداره کار در تهران:

به منظور حمایت از حقوق کارگران و کارفرمایان،قوانین و مقرراتی توسط اداره کار تنظیم شده است.بنابراین تخلف هریک ازاین افراد، از وظایف و مسئولیت های مشخص شده برای آنها،امکان شکایت و پیگیری طرف مقابل را فراهم کرده است.با این وجود همراهی یک شخص متخصص همچون وکیل اداره کار در کنار افرادی به دنبال احقاق حقوق خود هستند الزامی است.

وکیل اداره کار باید برتمامی قوانین اداره کار آشنا باشد تا بتواند حقوق ضایع شده شما را برگرداند.از آنجای که مسائل حقوقی،فضای پرتنش ایجاد می کنند،بهتر است با مشورت با کار بلدترین وکیل حقوق کار در استان تهران دغدغه های ذهنی خود را کاهش دهید.

برای ارتباط مستقیم با بهترین وکلای اداره کار در تهران اینجا کلیک کنید.

بهترین وکیل اداره کار در تهران

دعاوی خانواده در تهران:

 

رایج ترین دعاوی خانواده در تهران:

نفقه:یعنی تمام نیاز های متداول و در خور با وضعیت زن مانند:خانه واثاث آن،خوراک و پوشاک،هزینه خدمتکار در صورت عادت یا نیاز(در شرایطی که زن دچار نقصان و یا بیماری می شود).

نکته: مرد فقط در ازدواج دائم و در شرایطی که قانون مشخص کرده است موظف به پرداختن نفقه می باشد.

الزام به تمکین:الزام به تمکین یکی از دعاوی رایج خانوادگی است از سوی مردان مطرح می شود.در حقیقت زمانی که زن به دلیل اختلافات موجود،زندگی مشترک را ترک می کند مرد جهت ملزم کردن زن برای ایفای وظایف زناشویی اقامه دعوی می کند.همین جا باید اشاره شود طبق مواد۱۱۰۲و ۱۱۰۳قانون مدنی اگر مرد نیز به وظایف زناشویی خود عمل نمی کند و یا در انجام آن کوتاهی کند امکان اقامه دعوی برای زن نیز وجود دارد.

استردادجهیزیه:عبارت است از اینکه زن قصد داشته باشد،اموال منقولی را که تحت عنوان جهیزیه در اوایل ازدواج، شروع زندگی مشترک به منزل همسر خود برده است،مسترد نماید.استردادجهیزیه به دو شیوه ممکن است:یکی با توافق و دیگری از طریق اقامه دعوا در دادگاه،با ارائه دادخواست استردادجهیزیه بر اساس نمونه دادخواست آن.

حضانت فرزند:حضانت فرزند تا سن هفت سالگی با مادرش است و پس از آن مسئولیت حضانت بچه با پدر خواهد بود.برای حضانت و نگهداری طفلی که ابوین او جدا از یکدیگر زندگی می کنند،مادر تا سن هفت سالگی اولویت دارد و پس از آن با پدر است و نتیجه اینکه اگر توافقی برای حضانت شده باشد فقط در صورت اثبات مصلحت طفل سلب حضانت است.می توان نگهداری را از مادر یا پدر سلب کرد.

وکیل طلاق در تهران:

طلاق چیست: طلاق یکی از راه های پایان ازدواج و زندگی مشترک و انحلال نکاح دائم می باشد.

موجباتی که قانون مدنی برای طلاق ذکر کرده است :

۱-طلاق از سوی مرد: 

مرد می تواند برابر مقررات قانون مدنی با مراجعه به دادگاه زن خود را طلاق دهد.

۲-طلاق از سوی زوجه:

مواردی که طبق قانون مدنی زوجه (زن)میتواند از دادگاه تقاضای طلاق کند:

۱-غیبت زوجه:

اگر زوجه (مرد)به مدت چهار سال غایب مفقود الاثر باشد زن او می تواند تقاضای طلاق کند.

۲-عدم پراخت نفقه از سوی همسر:

در صورتی که شوهر نفقه را پرداخت نکند و اجرا والزام زوج امکان پذیر نباشد زن می تواند نسبت به درخواست طلاق اقدام کند.

۳-عسر وحرج زن:

در صورتی که دوام زوجیت موجب عسر وحرج زوجه باشد، وی میتواند به دادگاه مراجعه کند و تقاضای طلاق کند،چنانچه عسر و حرج مذکور در دادگاه ثابت شود،دادگاه می تواند زوج را اجبار به طلاق نماید در صورتی که اجبار میسر نباشد زوجه به اذن قاضی دادگاه طلاق داده می شود.

۴-شروط دوازده گانه ضمن عقد ازدواج:

شروط مندرج در عقدنامه که در صورت تحقق هر کدام از آنها،زن می تواند دادخواست طلاق بدهد.توسل به شروط ضمن عقد نکاح به عنوان دلیل برای طلاق به درخواست زوجه،ظرایف و پیچیدگی هایی دارد که مراجعه و مشاوره با وکیل متخصص طلاق را ضروری می نماید.

۵-وکالت بلاعزل در طلاق :

به عنوان شرط ضمن عقد ازدواج یا براساس عقد لازم دیگر مرد به زن وکالت برای طلاق می دهد.

 

مشاوره حضوری رایگان و یا مشاوره تلفنی با وکیل در تهران

تنها کافیست فرم ذیل را پر کنید ظرف حداکثر نیم ساعت باشما تماس گرفته میشود و نزدیک ترین وکیل به شما معرفی میگردد  .

درخواست وکیل

بهترین وکیل طلاق در تهران:

بهترین وکیل طلاق در تهران شخصی است که همراه با صداقت و وجدان به موکل خود کمک می کند.یک وکیل طلاق حرفه ای باید تجربه ودانش عمیقی از قانون مدنی راجع به حقوق خانواده،قانون حمایت خانواده، رویه قضایی داشته باشد.پس در این صورت بهترین وکیل طلاق کسی است که علاوه بر بازکردن گره های قانونی روند طلاق، به فکر آرامش و حفظ موقعیت موکل خود هم باشد.

وکیل طلاق باید نسبت به شرایط و قوانین آگاهی کامل داشته باشد. علاوه بر این وکیل موظف به مشاوره است و باید با راهنمایی مناسب، مراجع را از اشتباهات دور کند.

بیشتربدانید: وکیل طلاق در رشت

بهترین وکیل طلاق در تهران

وکیل طلاق توافقی در تهران:

طلاق توافقی یکی از انواع طلاق است که خانم و آقا هر دونفر راضی به جدایی هستند سر موضوعاتی مثل مهریه،نفقه،حضانت فرزند و استردادجهیزیه به توافق رسیده اند.اولین نکته ای که در زمان طلاق به صورت توافقی باید به آن توجه داشته باشیم،رضایت هر دونفر برای انجام این کار است.در واقع در صورت عدم رضایت یکی از طرفین برای جدایی طرف مقابل باید برای طلاق یک طرفه اقدام کند.

وکیل طلاق توافقی در تهران،وکیلی است که در زمینه انجام دعاوی خانواده تخصص دارد و می تواند طلاق را در کمترین زمان ممکن انجام دهد.وکیل طلاق باید حتما وکیل پایه یک دادگستری باشد تابتواند تمامی مراحل بدوی،تجدید نظرخواهی و فرجام خواهی را انجام دهد.

مراحل طلاق توافقی :

۱-اولین مرحله در طلاق توافقی فراهم ساختن شرایط طلاق است.در واقع زوجین باید به کمک وکیل طلاق یا بدون وکیل بر سر موضوعاتی که در بند قبل اشاره کردیم به توافق برسند.

۲-در مرحله بعدی زوجین باید در سامانه ثبت اطلاعات زوجین ثبت نام کنند و مراحل غربالگری را پشت سر بگذارند.

۳-پس از آن باید در جلسات مشاوره اجباری شرکت کنند و گواهی عدم انصراف از طلاق را دریافت کنند.

۴-مرحله بعد باید داخواست طلاق توافقی را ثبت کنند.

۵-پس از این مراحل طلاق توافقی باید بارداری و یا عدم بارداری زوجه مشخص شود،اما اگر باکره بودن یا یائسگی زوجه اثبات شود به این آزمایشات و گواهی نیازی نیست.

۶-پس از آن باید چندین جلسه در دادگاه شرکت کنید و گواهی عدم امکان سازش دریافت کنید.

۷-در نهایت زوجین براساس حکم دادگاه به دفتر طلاق مراجعه می کنند و صیغه طلاق برای آنها جاری می شود.

لیست ۱۰تا از بهترین وکیل تهران 

۱-محسن بگلویی:

ایشان محسن بگلویی وکیل پایه یک دادگستری درسال ۹۰ فعالیت خود را آغاز نموده و در طی بیش از ۱۲ سال فعالیت حقوقی خود با تلفیق تجربه و بروزرسانی علم و خلاقیت در دعاوی عدیده در زمینه های تجاری از جمله LC و ضمانتنامه های بانکی و اعتبارات و دعاوی بورسی و  شرکتها  و در زمینه حقوقی در دعاوی ملکی و همچنین دعاوی علیه شهرداری‌ها و دعاوی ناشی از عقود و قراردادها و دعاوی موضوع اصل ۴۹ قانون اساسی موفقیت‌های چشمگیری داشته و در بسیاری از موارد دعاوی را که سابقا توسط موکل یا شخص دیگری مطرح شده و منجر به شکست شده بود را به جریان انداخته و نتایج مثبت نیز حاصل شده است.

ارتباط با وکیل

۲-رضا علوی:

ایشان رضا علوی وکیل پایه یک دادگستری مشاوره و وکالت در تمام امور حقوقی و کیفری  و دعاوی خانواده – دعاوی ملکی ، فسخ و انفساخ ,بطلان معاملات , چک و سفته ، تصرف عدوانی , تحصیل مال نامشروع , مزاحمت و توهین و طلاق و فسخ نکاح , تخلیه و اجرت المثل , مهریه و نفقه , ارث و ابطال وصیت , تصرف عدوانی و دعاوی شهرداری و  دعاوی دیوان عدالت اداری را انجام می دهند.

ارتباط با وکیل

۳-نرگس همتی:

وکیل پایه یک دادگستری – کارشناس ارشد حقوق تجارت الکترونیکی – فارغ التحصیل از دانشگاه تهران و دانشگاه علم و فرهنگ – سابقه بیش از ده سال وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی – سابقه همکاری در بخش دعاوی و تنظیم قرارداد و مشاوره با شرکتهای مهم و شناخته شده در سطح کشور می باشند.

ارتباط با وکیل

۴-هادی شفیعی:

وکیل پایه یک داد گستری عضو کانون وکلاپنج سال سابقه فعالیت در معاونت حقوقی شهرداری و پنج سال نیز کارشناس دعاوی بنیاد مستضعفان دارای مدرک ان ال پی و ام بی ای می باشند.

ارتباط با وکیل

۵-حامد رشید آبادی:

وکیل پایه یک دادگستری مشاور اداره اوقاف استان خراسان رضوی کارشناس شرکت عملیات انتقال گازدارای گواهینامه تخصصی ملک و ثبت دارای گواهینامه تخصصی جرائم سایبری مشاور شرکتهای خصوصی و عمومی غیر دولتی و اتحادیه ها

ارتباط با وکیل

۶-گلناز آریا پور:

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی/عضو کانون وکلای دادگستری مرکز/کارشناس ارشد حقوق خصوصی/با بیش از دوازده سال سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه وکالت در زمینه های حقوقی و کیفری و ثبتی/وکالت تخصصی در زمینه دعاوی ملکی، خانوادگی، شرکت ها، قراردادها، چک و سفته، ارث/با صدها مورد پرونده حل شده به نفع موکلین در دادگاه های سراسر کشور می باشد.

ارتباط با وکیل

۷-فاطمه حیدری:

ایشان فاطمه حیدری کارشناس ارشد حقوق خصوصی وکیل پایه یک دادگستری پذیرفته شده در آزمون کانون وکلا با رتبه تک رقمی (رتبه ۵) و در خصوص سابقه وکالت، بیش از ۹۰ درصد موفقیت و رای مثبت در پرونده های مطروحه داشته اند یکی از روش های وکالت ایشان صلح و سازش با رعایت حق وحقوق اصحاب دعوی قبل از ثبت هر نوع دعوی حقوقی،کیفری،خانواده و…….. میباشد .

تخصص های خانم حیدری: ملک فروش مال غیر کلاهبرداری الزام به تنظیم سند رسمی تصرف عدوانی مطالبه وجه مطالبه خسارات قراردادی مطالبه اجرت المثل اثبات وقوع بیع یا تنفیذ معامله ابطال و فسخ معامله می باشد.

ارتباط با وکیل

۸-مرتضی احمدی:

کار آموز وکالت عضو کانون وکلا تخصص در امور قرارداد ها ،مطالبات شرکت ها ،مطالبه اسناد تجاری ،کلیه دعاوی مربوط به اسناد و املاک ،دعاوی و جرایم تغییر امور کاربری اراضی می باشد.

ارتباط با وکیل

۹-محمد جواد قاسمی:

وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلا ،وکیل و مشاور حقوقی شرکت خانه سازی وابسته به تامین اجتماعی وکیل و مشاور حقوقی شرکت مدیریت طرح و اجرا وابسته به تامین اجتماعی وکیل و مشاور حقوقی مدیریت شعب  بانک توسعه تعاون کل استان تهران وکیل و مشاور حقوقی پست بانک مدیریت شعب غرب استان تهران همکاری و فعالیت با موسسات معتبر حقوقی در سطح استان تهران سابقه انجام و موفقیت در پرونده های مختلف بانکی و ملکی می باشد.

ارتباط با وکیل

۱۰-شهرام اصغری:

وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلا،متخصص در حوزه حقوقی و املاک ،مطالبه اسناد تجاری،دعاوی و حل اختلافات امور شهر داری و فروش مال غیر،معامله معارض،کلاهبرداری و سرقت می باشد.ایشان باتجربه ای که دارنددر اکثر پرونده ها موفق هستند.

ارتباط با وکیل 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود
درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

با تکمیل فرم ظرف نیم ساعت با شما تماس گرفته میشود